Cupa Fanatic

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
Dan Andrei
senior
senior
Mesaje: 307
Membru din: 07 Ian 2008, 13:05
Localitate: Campina

Re: Cupa Fanatic

Mesaj de Dan Andrei » 05 Iul 2010, 15:20

pharaoh scrie:Teoretic da, practic nu prea ai unde sa te invarti cu rulota. Balta este inconjurata de un drum un pic pietruit , ca un dig, care e singura cale de acces si a carei latime este singurul spatiu de desfasurare in afara pontoanelor. Organizatorii ar trebui sa te lamureasca.
Multumesc pt raspuns si asa cum ai spus si tu rog unul dintre organizatori sa ma lamureasca.
Numai bine!

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa Fanatic

Mesaj de george-alexandru » 05 Iul 2010, 20:12

Vb la telefon ;)
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
misu_sipanu
Veteran
Veteran
Mesaje: 872
Membru din: 03 Dec 2008, 09:36
Localitate: eforie nord
Contact:

Re: Cupa Fanatic

Mesaj de misu_sipanu » 06 Iul 2010, 21:07

Dan Andrei scrie:Salut.Intrebare pt cei care cunosc balta,pot veni cu rulota ??Am acces cu rulota la oricare din standurile aflate in concurs?
Daca ai rulota mica eu zic ca merge.la plecare ointorci cu 2,3 colegi de suferinta cu mina,daca ai rulota mare mai bine o lasi acasa :-??

Avatar utilizator
Dan Andrei
senior
senior
Mesaje: 307
Membru din: 07 Ian 2008, 13:05
Localitate: Campina

Re: Cupa Fanatic

Mesaj de Dan Andrei » 06 Iul 2010, 21:21

misu_sipanu scrie:
Dan Andrei scrie:Salut.Intrebare pt cei care cunosc balta,pot veni cu rulota ??Am acces cu rulota la oricare din standurile aflate in concurs?
Daca ai rulota mica eu zic ca merge.la plecare ointorci cu 2,3 colegi de suferinta cu mina,daca ai rulota mare mai bine o lasi acasa :-??
Este medie ,are cca 4,5m.....deci nu este mare si o pot inpinge si cu mana.La ce vreme s-a anuntat nu vin fara rulota orice ar fi......pe digul ala de piatra iti dai seama ca cortul nu sta ancorat nici 2 secunde pe furtunile care se anunta in zona Constanta in perioada concursului....
Numai bine!

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”