Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de george-alexandru » 12 Iul 2010, 12:02

Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor care au indurat o vreme nu tocmai placuta si multumiri speciale lui Dan si Nelu pt sprijinul acordat pe toata durata concursului si pt felul in care administreaza ferma Corbu;) .Poze in curand.
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de iorgu » 12 Iul 2010, 12:12

Felicitari tuturor =D> Oare capturile de 13,600kg. au fost acelasi peste :-? Intrebarea nu este pusa cu nici un fel de suspiciune, ci este o pura curiozitate, deoarece standurile sunt fata in fata :">
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
george-alexandru
Veteran
Veteran
Mesaje: 765
Membru din: 26 Noi 2007, 15:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de george-alexandru » 12 Iul 2010, 13:04

Ambele au fost salonte,dar nu accelasi peste.Standurile au fost in colturi opuse.
George Alexandru
Presedinte CS.Green Lake
Brand Manager-4Carp
mail - greenlaketeam@yahoo.com
Imagine

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de pharaoh » 12 Iul 2010, 13:12

Standul 3 merita felicitari. Dupa parerea mea a fost un ponton dificil cu putine sanse la prima vedere.
Felicitari si castigatorilor cat si tuturor participantilor pentru ca au indurat vremea potrivnica.
ma asteptam la capturi mai mari, dar pana la urma concursul se castiga la cantitate totala.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de mosharu » 12 Iul 2010, 18:33

pharaoh scrie:Standul 3 merita felicitari. Dupa parerea mea a fost un ponton dificil cu putine sanse la prima vedere.
Felicitari si castigatorilor cat si tuturor participantilor pentru ca au indurat vremea potrivnica.
ma asteptam la capturi mai mari, dar pana la urma concursul se castiga la cantitate totala.
Mercic' tati. Nu sunt de mine felicitarile..... ;;)
Frustant au fost miliardele de ciortani de nici 100 gr care intrau la bila tare de 22 >:P ....din 1 minut in minut.
nu, nu va ganditi ca-i scoteam cu bila'n gura L-) ....ci harponati din toate directiile posibile si imposibile. @-) :-w
si mai frustant a fost ca, am avut la "dispozitie" un mal intreg si in orice directie am pescuit, fie pe patul de nada fie la interceptie, de vineri de la ora 15 pana la final, IOK trasatura de punctabil. fuck my. >:) O fi fost furtuna...o fi fost "bafta", acu' nu mai conteaza.... :))
Oricum ( asta ie' pt tine Iorgule ;) ) am pescuit singur 72 de ore si am iesit pe locu' 7. ;)
va pupeaza moshu' si ne mai vedem la Corbu **==
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de iorgu » 12 Iul 2010, 18:57

@Moshare stiam frate ce esti in stare tocmai ce aceea am marjat pe tine. Cand am vazut pozitia ta in stand, nici nu ma gandeam sa nu iesi printre primii trei. Dar (ne)cunoasterea locatiei si oboseala (orice ai spune) si-au spus cuvantul. Lasa frate ca altii au fost de trei ori cat tine si au iesit pe 8,9,10,11,12,13. Te-au tras in jos si ,,pirhania'' cei domestici. Asteptam revansa din partea ta :lol:
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
mosharu
Veteran
Veteran
Mesaje: 544
Membru din: 15 Iul 2008, 22:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de mosharu » 12 Iul 2010, 19:23

iorgu scrie:@Moshare stiam frate ce esti in stare tocmai ce aceea am marjat pe tine. Cand am vazut pozitia ta in stand, nici nu ma gandeam sa nu iesi printre primii trei. Dar (ne)cunoasterea locatiei si oboseala (orice ai spune) si-au spus cuvantul. Lasa frate ca altii au fost de trei ori cat tine si au iesit pe 8,9,10,11,12,13. Te-au tras in jos si ,,pirhania'' cei domestici. Asteptam revansa din partea ta :lol:
Iorgule, no comment. Orice postare este tardiva acum.....
Numai ca, si acum sunt ocna de sukarit ca am avut la dispozitie un sfert de balta numai a mea, dar ce folos ca, dupa furtuna de vineri nu a mai tinut peste punctabil pana la final indiferent cat m-am dat cu curu' de pamant sa-l caut in toate directiile posibile si imposibile..... ~x(
Pescari de competitie ne numim <:-P si merem' inainte indiferent ce va fi. ;) **==
Te asteapta moshu' i nvizita la o bere rece la turneul "crapul de aur" (:|
Cristian Surdu
mosharu carp fishing team

http://www.facebook.com/cristimosharu

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de iorgu » 12 Iul 2010, 20:36

Sa moara Iorgu ,daca nu vine :!! <:-P :-h Si vin cu ,,dansa'' brumarita :!! :!! :!!
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Cupa FANATIC - Corbu 3 - Desfasurare si rezultate

Mesaj de pharaoh » 12 Iul 2010, 20:41

Dl. Surdu, scuze, eu m-am referit la standul nr. 3 din concurs, sau pontonul 8 mai exact. Ei au fost mai "la coltul de rusine", ca sa zic asa. Dar si dvs. v-ati descurcat excelent pe final. Cred ca toata lumea a avut o surpriza cu ciortanii aia. Fusesem cu 3 saptamani inainte pe balta si pe colegul care a fost cu mine l-au innebunit. Am scos si eu cativa. Am prins pe bila tare de 20, in final am ajuns sa pun cate doua bile si fir de par mai lung ca sa scap de ei. Chiar eram curios cum va veti descurca dumneavoastra, profesionistii :)
I Fish. Therefore I am.

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”