salut

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ciobe
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 18 Iun 2010, 18:50

salut

Mesaj de ciobe » 18 Iun 2010, 18:54

Salut,
urmaresc cu mare interes discutiile de pe acest forum fiind si unul dintre administratorii sau mai bine zis pescarii noului site pentru pescari , lansat in 2010 topbalti.ro
Sper sa schimbam informatii si sugestii benefice tuturor pescarilor sportivi.
Personal imi place sa pescuiesc la crap dar nu ezit nici de la o invitatie in delta la o stiuca.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: salut

Mesaj de gor965 » 18 Iun 2010, 23:35

Bine ai venit printre noi !
Fir intins ...si navigare placuta pe acest site ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: salut

Mesaj de iorgu » 19 Iun 2010, 00:00

ciobe scrie:Salut,
urmaresc cu mare interes discutiile de pe acest forum fiind si unul dintre administratorii sau mai bine zis pescarii noului site pentru pescari , lansat in 2010 topbalti.ro
Sper sa schimbam informatii si sugestii benefice tuturor pescarilor sportivi.
Personal imi place sa pescuiesc la crap dar nu ezit nici de la o invitatie in delta la o stiuca.

Chiar erai dorit de noi. Bun sosit =D> Ceva ponturi noi de balti? Indiferent cu ce regim ;)
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
ciobe
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 18 Iun 2010, 18:50

Re: salut

Mesaj de ciobe » 21 Iun 2010, 18:39

Ponturi zici ... mmm...am avut o partida pe Caldarusani ,un lac super mai salbatic asa, ca parca m-am saturat de balti mici si inghesuite, dar pe la 12 s-a stricat vremea(furtuna) si nu a mai tras dintr-o data nimic si incepusem perfect cu un crap de 4kg pe la 8,30 si colegul pe la 9.30 la fel , insa a trebuit sa iesim de pe balta ca ramaneam acolo.Nu era nimeni pe tot lacul poate si ca este 150ron/zi cam mult intradevar , da este superb, liniste, pasari... si peste are sigur . Merita stat peste noapte , momit si sigur prinzi ceva mare.

Avatar utilizator
ciobe
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 18 Iun 2010, 18:50

Re: salut

Mesaj de ciobe » 21 Iun 2010, 18:41


Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: salut

Mesaj de pharaoh » 21 Iun 2010, 18:51

Foarte bune informatiile despre balti referitoare la localizare, taxe dar nu pot da crezare unei prezentari de genul "Este foarte buna balta, se merita sa dai la peste, accesul este relativ usor; Administratorul este manierat si nu sunt probleme daca retii pestele, exceptand ciortanica mica." Daca asta este balta foarte buna...sa fim seriosi.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
ciobe
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 18 Iun 2010, 18:50

Re: salut

Mesaj de ciobe » 21 Iun 2010, 21:48

mda... mai sunt si descrieri de acest gen dar fiind faptul ca sunt scrise tot de pescari ca noi si par sincere :^O ,
(in cazul in care au fost singurele mai ales ) le-am lasat momentan asa, urmand ca pe viitor sa le mai cosmetizam .
Partea procesata si verificata de noi 100% este localizare ... ma bucur ca iti place .
Mai astept sugestii @-) .

Avatar utilizator
ciobe
utilizator
utilizator
Mesaje: 19
Membru din: 18 Iun 2010, 18:50

Re: salut

Mesaj de ciobe » 28 Iul 2010, 22:15

astept inca sugestii din partea pescarilor...

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”