bancuri (topic nerecomandat copiilor)

sa mai radem un pic

Moderatori: Qnyx, pharaoh

Reguli forum
Anumite materiale pot contine cuvinte si manifestari licentioase. Daca nu sunteti de acord cu aceste conditii, va rugam sa nu accesati aceasta rubrica si ne cerem scuze pentru eventualele inconveniente. Echipa InfoPescar.tv.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 06 Mai 2010, 14:07

pharaoh scrie:ne-ai omorat cu copy-paste-ul asta :P
Ca doar ,n-ai fi vrut sa le fi zamislit io..Ma bucur ca-ti placura! :">

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de pharaoh » 06 Mai 2010, 14:58

imi si placura, dar eu ma refeream la modul cum sumt postate...alandala :)
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 06 Mai 2010, 16:44

pharaoh scrie:imi si placura, dar eu ma refeream la modul cum sumt postate...alandala :)
Ai dreptate,trebuiau spatiate..Acu' arata mai bine! :-*

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 18 Mai 2010, 09:38

Ion la spovedanie, in post: - Parinte, aseara vin de la camp, imi vad nevasta cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o 5 ore in sir... - Vai, Ioane, e pacat... - Da parinte, stiu, imediat dupa aceea m-am imbracat si am dat fuga la sfintia ta sa ma spovedesc, da mi-a raspuns cucoana preoteasa ca nu esti acasa ; si era cam trista, palida, trasa la fata; stiu, e pacat, e post, dar mi-era asa de mila de ea ca am luat-o si i-am tras-o si ei 5 ore in sir... dar ce ai parinte, te vad cam trist, palid, tras la fata... :-w
///////Un director la un spital de vrea sa vopseasca gardul in rosu sa arate frumos. A doua zi nebuni au mancat gardul. -Doamne ce ma fac eu cu nebunii astia! Se gandeste directorul sa puna un afis cu o recompensa de 100 de lei pentru cel care reuseste sa-i faca pe nebuni sa nu mai manince gardul. A doua zi,un baietel vine si ii spune directorului: -Vops este gardul in verde si vom vedea rezultatele. Urmato area zi, nebunii stateau si asteptau. Dirctorul : -Cum ai reusit sa-i convingi? Baiatul:- Du-te si intreaba-i. Directo rul:- Ba, nebunilor, de ce nu mancati gardul? Nebunii:- Ba, boule, nu vezi ca nu-i copt!///
Niste reporteri de la TVR merg intr-un sat pentru a face un reportaj, cum isi petrece ziua baciu' Ion. Il roaga sa povesteasca ce face in cursul zilei. - Da pai, dimineata ma scol si trag un pahar de palinca... - Stai, bacie Ion. Nu va fi bine sa afla toata tara, ca deja la prima ora bei. Spune, ca citesti ziarul... - Na, atunce... dimineata ma scol, citesc ziarul. Dupa aia dau la porc sa mince, dupa care mai citesc inc' un ziar. Pina la prinz lucrezi in atelier, in care timp citesc vreo doi-trei carti. La masa mai citesc vreo doua reviste, iar seara adun iosagul de pe cimp, dupa care urmeaza presa de seara. Dupa cina ma duc la biblioteca satului cu prietenii, iar la 10 cind inchide biblioteca merem cu toata trupa la Costel, ca el are tipografie.

Avatar utilizator
stefan_kwr
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 25 Mar 2009, 21:23
Localitate: Craiova
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de stefan_kwr » 18 Mai 2010, 16:10

timer scrie: Niste reporteri de la TVR merg intr-un sat pentru a face un reportaj, cum isi petrece ziua baciu' Ion. Il roaga sa povesteasca ce face in cursul zilei. - Da pai, dimineata ma scol si trag un pahar de palinca... - Stai, bacie Ion. Nu va fi bine sa afla toata tara, ca deja la prima ora bei. Spune, ca citesti ziarul... - Na, atunce... dimineata ma scol, citesc ziarul. Dupa aia dau la porc sa mince, dupa care mai citesc inc' un ziar. Pina la prinz lucrezi in atelier, in care timp citesc vreo doi-trei carti. La masa mai citesc vreo doua reviste, iar seara adun iosagul de pe cimp, dupa care urmeaza presa de seara. Dupa cina ma duc la biblioteca satului cu prietenii, iar la 10 cind inchide biblioteca merem cu toata trupa la Costel, ca el are tipografie.
=)) =)) =)) Unde l-ai gasit frate pe asta ca e belea rau...
Auzi, tipografie... :)) :)) :))

Avatar utilizator
florinpopescu2003
senior
senior
Mesaje: 260
Membru din: 01 Aug 2010, 14:33

Re: bancuri

Mesaj de florinpopescu2003 » 19 Aug 2010, 21:09

FAZA REALA UN PRIETEN DE AL MEU DE FIECARE DATA CAND MERGEA CU NOI LA PESTE AVEA PE EL IZMENE INTR-O ZI IL INTREB
-CE DRACU VI MA CU IZMENELE PE TINE
-CE VREI MA SA MI LE RUPA ALTU

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: bancuri

Mesaj de gogu steriade » 21 Aug 2010, 13:55

florinpopescu2003 scrie:FAZA REALA UN PRIETEN DE AL MEU DE FIECARE DATA CAND MERGEA CU NOI LA PESTE AVEA PE EL IZMENE INTR-O ZI IL INTREB
-CE DRACU VI MA CU IZMENELE PE TINE
-CE VREI MA SA MI LE RUPA ALTU
domne io nam priceput bancu ista . :-?? cum facem ? :-/ il scri si matale cu litere mai mici ca poate sal inteleg si io ce e de ras ! ;) cum adica i le rupe altu ? :-? are nevastasa mai multi amante sau cum ? :-?? sa mor io daca nu ie primu banc la care in loc sa rad am plans ca nu inteleg nimic ! #-o
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Qnyx » 25 Aug 2010, 01:36

Intrebare: Care este cea mai adevarata definitie a globalizarii? Raspuns: Moartea printesei Diana! O printesa engleza cu un amant egiptean are un accident intr-un tunel francez..... intr-o masina germana cu motor olandez, condusa de un belgian,beat cu wiskey scotian, urmarita fiind de paparazzi italieni pe motociclete japoneze. Printesa era tratata de un doctor american cu medicamente braziliene.. Si chestia asta iti este trimisa de un roman, iar tu o citesti pe un monitor corean, asamblat de muncitori din Bangladesh intr-o fabrica din Singapore , transportat cu vapoare de indieni si descarcat de sicilieni, transportat din nou in camioane conduse de soferi turci si in final vandut tie de evrei...
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Qnyx » 25 Aug 2010, 09:03

Pe holul Facultatii de medicina din Cluj-Napoca se afla un penis.
Trece pe acolo femeia de servici, il ia in mana il studiaza, il intoarce pe toate fetele si zice:
- A instolatorului nu-i, a fochistului nu-i, a electricianului nu-i, nu ma intereseaza, il pune la loc si pleaca mai departe. Vine apoi profesoara de biologie, tot asa il ia in mana, il studiaza si zice: - A decanului nu-i, a rectorului nu-i, a prorectorului nu-i, nu ma intereseaza, pleaca mai departe.
- In sfarsit vine o studenta si trece pe linga obiect, se uita discret cu coada ochiului si zice:
- "Asta nu-i din Cluj"!!!
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: bancuri

Mesaj de mircea62 » 25 Aug 2010, 09:50

Q: Care e diferenta dintre un negru si o anvelopa de masina?
A: Anvelopa nu cinta cind ii pui lanturi!

Q. De ce n-are Mexicul nici un campion olimpic ?
A. Pentru ca orice mexican care e in stare cit de cit sa sara, sa alerge sau sa inoate e deja in SUA.

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 27 Aug 2010, 11:15

- Daca inima bate la fel ca un ciocan... de ce nu i se zice ciocan? Raspuns: - Cum ati prefera sa vi se zica: "Iubitule te iubesc din toata inima!" sau "Iubitule te iubesc din tot ciocanul!"? :-??

Avatar utilizator
Amos
senior
senior
Mesaje: 244
Membru din: 02 Apr 2010, 14:07
Localitate: Constanța
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Amos » 28 Aug 2010, 08:46

Un tip se uita la televizor și se trezește cu o tigaie in cap de la nevastă-sa:
- Asta pentru ce este, dragă?
- Ce e cu numele Laura Jonson, scris pe biletul ăla?
- A, este numele unui cal pe care am pariat la cursele de cai!
Pleacă tipa liniștită… A doua zi, iarași se trezește tipul cu o tigaie in cap.
- Asta pentru ce mai e, dragă?
– Te-a sunat calul! :D

Avatar utilizator
SzylaRd.
membru activ
membru activ
Mesaje: 70
Membru din: 16 Mar 2010, 18:07
Localitate: Copsa Mica Jud. Sibiu
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de SzylaRd. » 28 Aug 2010, 18:13

La farmacie vine o batrana de 80 de ani cu o reteta. Farmacistul o intreaba:
- Reteta este pentru dvs.?
- Da.
-Stiti ca este o reteta de anticonceptionale ? Acestea nu va fac nimic.
-Ba da, ma fac sa dorm linistita.
-Cum asa?
-Iau cate o pastila in fiecare dimineata, o pisez si o dizolv in paharul cu suc al nepoatei mele de 16 ani. Asa dorm eu linistita! I-)
Daca Nu Stii Ce Cauti, Atunci Nu Mai Cauta!
Okuma Ergosense 2.10m / 0-6gr & Okuma Aquios 1500 FD
http://ioo-szilard.blogspot.com/

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: bancuri

Mesaj de timer » 31 Aug 2010, 22:18

La receptia unui hotel sunt afisate cotele zapezii: - Busteni 17 cm - Clabucet 21 cm - Postavarul 28 cm Intra o blonda, citeste, merge la receptioner si intreaba: - Care este camera domnului Postavaru?// Un tip recomanda prietenului sau: - Daca te insori la 20 ani ia-ti o unguroaica, face asta sex de te sparge ! - Daca te insori la 30 ani, ia-ti o frantuzoaica - este asta o doamna, nu te face de ras ! - Daca te insori la 40 ani ia-ti o englezoaica este asta o lady, si in societate si in afara ei ! - Daca te insori la 50 ani ia-ti o americanca, este o persoana agreabila in calatorii - Daca te insori dupa 60 ani........ia-ti o romanca.......face asta niste parastasuri !!!!// O gagica la judecata de apoi e intrebata de Dumnezeu : - Ai pacatuit ? - Nu - Ai baut ? - Nu - Ai fumat ? - Nu - Ai preacurvit ? - Nu - Bine. Petre, adu o pereche de aripi ! - Ohh...ma faceti inger ? - Nu..., gasca.//Un roman se duce sa viziteze Vaticanul. Dupa un timp i se face foame si incepe sa caute un restaurant. In timp ce cauta il acosteaza un proxenet: - Hei! Una ragazza, blonda, bella! Romanul ,cum nu stia italiana, incearca sa ii explice ca el cauta un restaurant sa manance: - Papa, papa... Dupa un timp apare proxenetul din nou: - Hei! Una ragazza bruna, bella! Romanul in continuare preocupat de problema lui: - Papa, papa... Dupa un alt rastimp apare proxenetul din nou: - Hei! Papa dice che no, ma io convingere due cardinali...

Avatar utilizator
Allen Besnovich
Veteran
Veteran
Mesaje: 1061
Membru din: 26 Oct 2009, 17:25
Localitate: Craiova
Contact:

Re: bancuri

Mesaj de Allen Besnovich » 06 Sep 2010, 00:21

Odata la un foc de tabara, la un pescuit pe Dunare, un prieten mi-a zis cel mai tare banc.. am ras vreo juma de ora (bine, aveam si ceva bere la bord:D)

"Care e diferenta dintre o raţă ?" :)))
C.S. OLTENIA FISHING

Scrie răspuns

Înapoi la “Glume”