OPERATIUNEA "MONSTRU"

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns
gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de gogu steriade » 06 Oct 2009, 08:20

bere?...a zis careva bere ? #-o
6 ,sa sculat Toderash ! <:-P mah ,cand plecati iar dupa peste dala mic sa ma suni sati fac o mamaliga sa prindeti si dala mai mare ! :)] >:D<
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de gor965 » 06 Oct 2009, 09:34

gogu steriade scrie:bere?...a zis careva bere ? #-o
6 ,sa sculat Toderash ! <:-P mah ,cand plecati iar dupa peste dala mic sa ma suni sati fac o mamaliga sa prindeti si dala mai mare ! :)] >:D<
Mai bine te-ai duce acolo cu baietii ,sa le arati cum se face si cum de pescuieste cu ea ...ma gandesc ca la ceaun de tuci te pricepi ! :))
p.s.
@Toader Nicolae
Hai salut !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
booghy28
membru activ
membru activ
Mesaje: 121
Membru din: 04 Mai 2009, 12:57
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de booghy28 » 06 Oct 2009, 11:35

oooooooo....salut fratioare , ce mai faci Nicule?, ce-ti mai face genuchiul?
hai ca te sun mai tarziu acum sunt la munca si am multe hartii pe cap.
**== :-c

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de tavimai » 08 Oct 2009, 13:11

Nicu si-o mai fi revenit la picior da "Operatiunea" si subiectul au ramas fracturate! =)) =)) =))

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de tavimai » 18 Iul 2010, 17:24

Nicule !Booghi ! Da editia a doua unde e ? Sau se organizeaza doar o data la patru anu precum CM de fotbal ? =)) =)) =)) **==

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de gor965 » 18 Iul 2010, 17:41

tavimai scrie:Nicule !Booghi ! Da editia a doua unde e ? Sau se organizeaza doar o data la patru anu precum CM de fotbal ? =)) =)) =)) **==
Pai era vorba ca vor sa mearaga undeva unde chiar sa prinda peste ! ;) Probabil dl Toader s-a dus la unguri ...si-a ramas acolo ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de tavimai » 19 Iul 2010, 01:42

gor965 scrie:
tavimai scrie:Nicule !Booghi ! Da editia a doua unde e ? Sau se organizeaza doar o data la patru anu precum CM de fotbal ? =)) =)) =)) **==
Pai era vorba ca vor sa mearaga undeva unde chiar sa prinda peste ! ;) Probabil dl Toader s-a dus la unguri ...si-a ramas acolo ! :))
Din pacate Gor ,sa stii ca daca apuci sa te duci acolo,vii acasa beteag ,cu coada-ntre picioare si umplut de ciuda ca nu putem avea si noi asa ceva !Suntem cu mult in urma lor,a ungurilor, si-ti dai seama de asta doar cand vezi cu ochii tai realitatea !Cu toate ca si acolo se urmareste castigul material ,patronii de balti dau dovada de mult mai mult bun simt decat ai nostri .Am avut ocazia sa constat ca sunt patroni de acolo cu care te poti intelege fara sa intentioneze sa te umileasca sau sa te jecmaneasca cum fac aproape toti ai nostri .

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de tavimai » 06 Oct 2010, 14:17

Nicule ! Unde ati disparut de nu va mai vede lumea ? Editia a doua este secreta ? =)) =)) =))

Avatar utilizator
booghy28
membru activ
membru activ
Mesaje: 121
Membru din: 04 Mai 2009, 12:57
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de booghy28 » 06 Oct 2010, 15:25

salutare baieti, de toader nu mai stiu nimik nu prea raspunde la telefon, de george mai stiu cate ceva am mai vb la tel, este proaspat tatic de 1 luna si ceva....... eu intre timp m-am inscris intr-un club si imi merge bine....tavi tu cu ce te mai lauzi?

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: OPERATIUNEA "MONSTRU"

Mesaj de tavimai » 06 Oct 2010, 20:14

booghy28 scrie:salutare baieti, de toader nu mai stiu nimik nu prea raspunde la telefon, de george mai stiu cate ceva am mai vb la tel, este proaspat tatic de 1 luna si ceva....... eu intre timp m-am inscris intr-un club si imi merge bine....tavi tu cu ce te mai lauzi?
AAA! Sa inteleg ca "Operatiunea Monstrul" i-a adus "beneficii " doar lui George ? =)) =)) =)) Sa-i creasca odrasla mare si sanatoasa atunci !Vezi Booghy ? Operatiunea asta te-a "caliuficat" pentru a fi apt in acel club ! =)) =)) =)) Placerea nu se discuta dar eu nu sunt prea incantat de idea cu cluburile astea .Amintirile de atunci din Delta nu pot fi asigurate sau inlocuite de nici un club si spun asta chiar daca ca n-am fost acolo dar am vorbit la tel. zilnic de cateva ori .

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”