Seriale Infopescar arhiva

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
kepsa
utilizator
utilizator
Mesaje: 29
Membru din: 20 Apr 2010, 12:48
Localitate: Bucuresti

Seriale Infopescar arhiva

Mesaj de kepsa » 02 Noi 2010, 11:48

Va salut cu respect.
As avea o propunere, daca se poate, in legatura cu anumite emisiuni realizate de Infopescar, si in special despre sedinta de casting demonstrativa dintre reprezentantii CarpZone si D-ul Vlad Pavlovici. Exista posibilitatea de a face un arhivar pe categorii cu aceste emisiuni tematice, de altfel foarte educative pentru pescarii de crap in regim C&R? Acest fapt ar da posibilitatea de a fii accesate anumite emisiuni de cate ori doreste un utilizator al acestui forum. Credeti-ma ca sunt multe emisiuni care merita sa fie vizionate de nenumarate ori!
Multumesc anticipat, o zi minunata.
________________ Kepsa
Imagine
http://www.overten.ro/

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Seriale Infopescar arhiva

Mesaj de florentiniuga » 02 Noi 2010, 18:29

Am retinut ideea. O sa vedem formula pe care o putem folosi pentru a nu fi prejudiciata difuzarea programelor.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
gimi_mures
senior
senior
Mesaje: 295
Membru din: 30 Oct 2008, 18:33
Localitate: Tg Mures

Re: Seriale Infopescar arhiva

Mesaj de gimi_mures » 02 Noi 2010, 18:58

Emisiunea despre sedinta de casting demonstrativa dintre reprezentantii CarpZone si D-ul Vlad Pavlovici o am inregistrata inca de cand se difuza infopescar pe OTV.
Se poate posta pe siteuri cu precizarea sursei?
Prinde si Elibereaza

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Seriale Infopescar arhiva

Mesaj de florentiniuga » 03 Noi 2010, 06:24

gim scrie:Emisiunea despre sedinta de casting demonstrativa dintre reprezentantii CarpZone si D-ul Vlad Pavlovici o am inregistrata inca de cand se difuza infopescar pe OTV.
Se poate posta pe siteuri cu precizarea sursei?
Stai cuminte. Nu cred ca vrei sa afli pe buzunarul tau cum functioneaza legea copyright-ului. [-x
Le poate folosi oricine pentru uz propriu, nu pentru redifuzare sau redistribuire publica. De aceea facusem fisierele din arhiva veche executabile.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
kepsa
utilizator
utilizator
Mesaje: 29
Membru din: 20 Apr 2010, 12:48
Localitate: Bucuresti

Re: Seriale Infopescar arhiva

Mesaj de kepsa » 03 Noi 2010, 13:50

Se doreste, cel putin eu, ca accesand acea arhiva sa se poata gasi in lista o anumita emisiune cu o anumita tema, si cred ca aici pe Infopescar ar fii excelent de introdus mai ales ca acest site este accesat de foarte multi pescari.
Oricum multumesc de raspuns si sper sa puteti sa rezolvati cat mai curand aceasta problema. O zi buna.
________________ Kepsa
Imagine
http://www.overten.ro/

Avatar utilizator
gimi_mures
senior
senior
Mesaje: 295
Membru din: 30 Oct 2008, 18:33
Localitate: Tg Mures

Re: Seriale Infopescar arhiva

Mesaj de gimi_mures » 03 Noi 2010, 17:33

florentiniuga scrie:
gim scrie:Emisiunea despre sedinta de casting demonstrativa dintre reprezentantii CarpZone si D-ul Vlad Pavlovici o am inregistrata inca de cand se difuza infopescar pe OTV.
Se poate posta pe siteuri cu precizarea sursei?
Stai cuminte. Nu cred ca vrei sa afli pe buzunarul tau cum functioneaza legea copyright-ului. [-x
Le poate folosi oricine pentru uz propriu, nu pentru redifuzare sau redistribuire publica. De aceea facusem fisierele din arhiva veche executabile.
Ok.
Multumesc...de aceea am intrebat.
Prinde si Elibereaza

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”