Angajez vulcanizator auto

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Închis
Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Angajez vulcanizator auto

Mesaj de iorgu » 08 Noi 2010, 10:13

Angajez vulcanizator auto. Punct de lucru - com. Cornetu, jud. Ilfov. Dotare corespunzatoare, conditii optime de lucru, carte de munca, salariu motivat. Rog seriozitate.
Persoana contact :Iorgu, tel.- 0722250660
Rog cititorii topicului daca au prieteni interesati de anunt, sa le aduca la cunostinta.
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Angajez vulcanizator auto

Mesaj de tavimai » 11 Noi 2010, 14:59

iorgu scrie:Angajez vulcanizator auto. Punct de lucru - com. Cornetu, jud. Ilfov. Dotare corespunzatoare, conditii optime de lucru, carte de munca, salariu motivat. Rog seriozitate.
Persoana contact :Iorgu, tel.- 0722250660
Rog cititorii topicului daca au prieteni interesati de anunt, sa le aduca la cunostinta.
Faliment curat Iorgule ! =)) =)) =)) Afacerea risca sa se duca de rapa ca nu se gaseste prin zona nici macar un somer ? =)) =)) =)) Nu ai nici o sansa sa-ti transferi un om de la "Milogu S.A. ",unde se castiga mai putin dar macar nu se lucreaza ! =)) =)) =))

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Angajez vulcanizator auto

Mesaj de iorgu » 11 Noi 2010, 21:27

tavimai scrie:
iorgu scrie:Angajez vulcanizator auto. Punct de lucru - com. Cornetu, jud. Ilfov. Dotare corespunzatoare, conditii optime de lucru, carte de munca, salariu motivat. Rog seriozitate.
Persoana contact :Iorgu, tel.- 0722250660
Rog cititorii topicului daca au prieteni interesati de anunt, sa le aduca la cunostinta.
Faliment curat Iorgule ! =)) =)) =)) Afacerea risca sa se duca de rapa ca nu se gaseste prin zona nici macar un somer ? =)) =)) =)) Nu ai nici o sansa sa-ti transferi un om de la "Milogu S.A. ",unde se castiga mai putin dar macar nu se lucreaza ! =)) =)) =))
Tavi, este un loc de munca, pentru multi care se vaita, caldut, cu spaga frumusica, daca nu stiu meserie, Iorgu a format pana acum multe pasari care si-au luat zborul dupa ce au avut cardul plin. Am ajuns la concluzia ca cei care iti cer o tigara, nu merita nici sa le raspunzi. Multumesc de postare!
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Angajez vulcanizator auto

Mesaj de tavimai » 13 Noi 2010, 23:28

Ne-am stricat rau de tot ca neam Iorgule !"Melodia" suna la fel in toata tara frate !Din pacate !Sa ai parte de un om serios iti doresc !

Avatar utilizator
viorix
membru activ
membru activ
Mesaje: 58
Membru din: 10 Mar 2009, 15:03

Re: Angajez vulcanizator auto

Mesaj de viorix » 15 Noi 2010, 14:44

Mai bine lucreaza tata singur cum ai facut si boltarii prin vara. In urma cu cca. 2 ani, la orele 22, in tramvai, un baiat de aproximativ 20 ani si 2m inaltime cersea de zor.Eu veneam amarat, obosit, dupa a zi intraga de tencuit si gletuit, zic sa-mi fac pomana sa-i ofer de lucru. Atat mi-a trebuit sa-i spun ca trebuie sa munceasca, sa faca mortar, de nu i-a mers gura si m-a blestemat, de parca-l rastigneam pe cruce.
Spor la treaba!
P.S. vezi ca a picat treaba aceea cu cauciucurile de iarna obligatorii

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: Angajez vulcanizator auto

Mesaj de iorgu » 15 Noi 2010, 20:18

@ Tavimai, multumesc mult pentru constatare si pentru urare. Ai tot respectul meu!

@ Viorix, multa dreptate ai. Am oferit si conditii si echipament si retributie corespunzatoare. Am gasit doi baieti si la proba de lucru si modul de comportament fata de ,,onorat clientela'', zic eu, corespund amandoi. Sunt familisti, au copii mici si rate la banci. Unul sta cu chirie. Din partea mea au tot sprijinul pentru iesirea la lumina. Sper ca am rezolvat problema cu forta de munca. Iti doresc lucrari cat mai multe si cat mai bine platite. Sanatate si numai bine, tie, precum si intregii tale familii.

Rog moderii sa inchida subiectul. Am rezolvat favorabil. Multumesc mult pentru acceptarea postarii.
Ocroteste natura, merita!

Închis

Înapoi la “Diverse”