Votati Gogu- Moderator !

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Scrie răspuns

Vi-l doriti pe Gogu ca Moderator la Diverse ?

DA
140
78%
NU
40
22%
 
Voturi totale: 180

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 13 Noi 2010, 15:43

gogule sa stii ca io ma tradui sa scibalesc cetet da tu buchisesti mai greu ca vad ca apari la ore mici cu ochii rosii si iara te luasi de psodonimu meu si asta manerveaza la colme cami lua o gramada panal gasii ca alea cu rozonanta de pescari era ocupate de mult si nam vrut sa fiu un luser obisnuit :))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 13 Noi 2010, 19:57

apreciez gestu da a scrie la unison cu asentimentu meu ligvistic :-B si transmit salutari la a ta sotie faina ;;) care e imposibil sa nu te aprecieze la adevarata ta valorea :x pentru simplu fapt ca ma cunosti si ma conversezi pa net ! >:D<
ales gute maine froinde fritz nimitz hantz ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
cosmin79
membru activ
membru activ
Mesaje: 81
Membru din: 16 Mai 2010, 14:25
Localitate: Piatra Neamt
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de cosmin79 » 13 Noi 2010, 20:18

Gogule eu te-as vota da nu stiu cum. Ca n-ai nici buton de ala de votare si nici lista.
Cum sa fac?! **==

Avatar utilizator
tavimai
Veteran
Veteran
Mesaje: 826
Membru din: 16 Feb 2009, 13:49

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de tavimai » 13 Noi 2010, 23:22

cosmin79 scrie:Gogule eu te-as vota da nu stiu cum. Ca n-ai nici buton de ala de votare si nici lista.
Cum sa fac?! **==
Vreti sa faceti "blat" pe fata ?
=)) =)) =))
"Pe la spate" ar fi recomandat ca sa nu va ia DNA-ul ca tot n-are alta treaba ! =)) =)) =))

Avatar utilizator
nimitz
membru activ
membru activ
Mesaje: 119
Membru din: 14 Iul 2008, 23:15

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de nimitz » 14 Noi 2010, 22:49

gogutule in naivitatea ta di plaies gresesti ca io nu te stiu si nici nu vreau sa te conosc iar despre aprecierea concobinelor despre noi astia cu pescuitu mai ales nuti fa iluzii :))

ps.io nu ma conversez cu tine ci numamdau cu parerea ca si asta e o forma de expremare libera forumistica :))

Avatar utilizator
viorix
membru activ
membru activ
Mesaje: 58
Membru din: 10 Mar 2009, 15:03

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de viorix » 15 Noi 2010, 14:24

Cosmin 79, poti ridica mana. :-h BOTON chir daca ai avea.... tot nu merg aparatele! :))

Avatar utilizator
cosmin79
membru activ
membru activ
Mesaje: 81
Membru din: 16 Mai 2010, 14:25
Localitate: Piatra Neamt
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de cosmin79 » 15 Noi 2010, 17:44

:-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h :-h

Avatar utilizator
viorix
membru activ
membru activ
Mesaje: 58
Membru din: 10 Mar 2009, 15:03

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de viorix » 16 Noi 2010, 13:13

Gata Gogule, s-a trcut de jumatate: dintr-o privire o pastului lui Cosmin 79 sunt deja 170 de participanti!!!! =))

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 03 Dec 2010, 00:29

down ! ;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de timer » 03 Dec 2010, 20:04

Gogule,am o presimtire...Cre ca de ajun, te pune Mos Craciun moderator,simt io...Am vorbit si cu renu'.. :)

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 12 Dec 2010, 22:07

timer scrie:Gogule,am o presimtire...Cre ca de ajun, te pune Mos Craciun moderator,simt io...Am vorbit si cu renu'.. :)
nu mai vreau ! [-x mia explicat unu pa privat ca trebuie sa nu mai vorbesc aiurea daca sunt moder :-?? si io nam frana la gura . ;) cand injur ma simt cel mai roman dintre tigani ! >:D< Ales buless ! :-*
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de sorprodan » 13 Dec 2010, 09:10

gogu steriade scrie:
timer scrie:Gogule,am o presimtire...Cre ca de ajun, te pune Mos Craciun moderator,simt io...Am vorbit si cu renu'.. :)
nu mai vreau ! [-x mia explicat unu pa privat ca trebuie sa nu mai vorbesc aiurea daca sunt moder :-?? si io nam frana la gura . ;) cand injur ma simt cel mai roman dintre tigani ! >:D< Ales buless ! :-*
moderatorul cinstit cu vorba fumosa vorbeste,,,,,,,,care le este ,bre,,,,,,,,,,,,,,,,,,
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de Sebastian » 13 Dec 2010, 10:21

sorprodan scrie:
gogu steriade scrie:
timer scrie:Gogule,am o presimtire...Cre ca de ajun, te pune Mos Craciun moderator,simt io...Am vorbit si cu renu'.. :)
nu mai vreau ! [-x mia explicat unu pa privat ca trebuie sa nu mai vorbesc aiurea daca sunt moder :-?? si io nam frana la gura . ;) cand injur ma simt cel mai roman dintre tigani ! >:D< Ales buless ! :-*
moderatorul cinstit cu vorba fumosa vorbeste,,,,,,,,care le este ,bre,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ce noroc ca majoritatea moderatorilor nu sunt cinstiti si implicit nu ,,vorbeste fumosa''...carele sunt ei moderatori (:|

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de gogu steriade » 24 Dec 2010, 18:16

cu ocasia la sarbatori care le face romani praf #-o si face abuz da bautura si femei ;;) ,pardon da mancare grasa da porc si alte chesti care guita #:-S ,io marele blond zis Gogu magnificu va sfatuiesc cum ma sfatuiesc si pe mine :^O in nume propriu si personal sa aveti indrazneala sa cutezati la a incerca pa cat posibil sa faceti abuz da cat mai mult piept da pasarica ! >:D< ;;) sarbatori fericite si masa gustoasa si bucatareasa = buna rau ! (:| sorry nu mam putut abtine ! :">
Fişiere ataşate
retetazilei-pieptdecurcan_b.jpg
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
mausse26
senior
senior
Mesaje: 265
Membru din: 13 Sep 2009, 22:58

Re: Votati Gogu- Moderator !

Mesaj de mausse26 » 25 Dec 2010, 00:57

Multumim Gogule,craciun fericit tie si tuturor cititorilor tai!Eu as rupe doua copane :))

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”