Nou-Campionatul mondial de pescuit stationar 2oo8

Moderator: mini_mic

Scrie răspuns
Avatar utilizator
mircea13
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 02 Ian 2008, 16:40
Localitate: iasi

Nou-Campionatul mondial de pescuit stationar 2oo8

Mesaj de mircea13 » 04 Oct 2008, 19:55

Pentru a putea vedea Campionatul mondial de pescuit sportiv individual si pe echipe ce a avut loc in 5-7 sept 2oo8 la Cremona Italia intrati pe www. pescarenews.it . Vizionare placuta.
Celalalt topik scris de APSHD blocheaza calculatorul si cu toate ca l-am atentionat prin M P pe APSHD si pe Qnyx nu s-a luat nici o masura de remediere a defectiunii. Mircea13
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: Nou-Campionatul mondial de pescuit stationar 2oo8

Mesaj de Qnyx » 04 Oct 2008, 21:03

Daca nu ai mai vorbi ambiguu si ai da un link concret, poate ca "cineva" s-ar sesiza.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
mircea13
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 02 Ian 2008, 16:40
Localitate: iasi

Re: Nou-Campionatul mondial de pescuit stationar 2oo8

Mesaj de mircea13 » 05 Oct 2008, 08:38

Salut. Eu am trimis MP la ASPHD si la Qnyx cu cateva zile in urma si nu am primit nici un raspuns de la voi,dar nici nu ati facut modificarea. Cand vrei sa intri pe celalalt topik datorita marimii pozelor se blocheaza calculatorul. Dar si aici textul scris de mine nu apare scris cu albastru adica www.pescarenews.it pentru a putea da clik pe el si sa apara siteul respectiv. Nu doresc sa intram in polemici sterile care nu duc la nici un rezultat. Am repus acest topik deoarece am considerat ca e in interesul tuturor ca stirea sa fie adusa la cunostinta pescarilor cat mai repde posibil de pe acest forul si nu de pe alt forum.Numai bine Mircea13
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Nou-Campionatul mondial de pescuit stationar 2oo8

Mesaj de florentiniuga » 05 Oct 2008, 16:46

Multumim pentru informare Mircea. O mica eroare de scriere face ca link-ul sa nu fie corect. Vezi diferenta dintre prima si a doua ta postare, pe care am corectat-o? E doar de o pauza pusa dupa www. :wink:
Acum cred ca toti vor intra acolo unde trebuie.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Stationar”