Capturi pe Dunare

Moderatori: gor965, mini_mic, Sebastian, vali003

Scrie răspuns
gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de gor965 » 13 Dec 2010, 17:27

Nenea Prodan, vezi ca ti-am sters pozele cu alte chestii decat capturi din adancul apei Dunarii ! E pentru ultima oara cand te anunt ca-ti sterg pozele ptr. ca pui ce vrei tu ,unde vrei tu ,cand vrei tu ...invata sa respecti subiectul unui forum si pe ceilalti colegi care posteaza corect ! Ai prostul obicei de a posta de jdemii de ori acelasi filmulet cu mistreti ,aceleasi poze cu capturi pe mai multe topicuri , in zone diferite ale forumului , te trezesti postand retroactiv si cu cate un atasament per post , basca ,iti uiti degetul pe butonul cu virgula de parca alea 3 puncte de suspensie de care am invatat la scoala sunt prea putine si nu te satisfac ! Daca ma apuc sa-ti grupez posturile ramai cu jumatate din cate ai acum ! Ori devii ordonat ori te iei in gura rau cu mine ! >:)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de costelino » 13 Dec 2010, 17:41

Chior sa fii si tot iti sare in ochi iubirea asta nebuna dintre George si Prodan.Cum posteaza Prodan,cum vine George '' in completare''.Mah,unde incape atata iubire?
George,mai lasa-l frate sa respire ca l-ai cocosat pe bietu' om.
Sau nu cumva voua va place sa va alergati prin gradina?!?!
Nebunaticilor

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de gor965 » 13 Dec 2010, 18:20

costelino scrie:Chior sa fii si tot iti sare in ochi iubirea asta nebuna dintre George si Prodan.Cum posteaza Prodan,cum vine George '' in completare''.Mah,unde incape atata iubire?
George,mai lasa-l frate sa respire ca l-ai cocosat pe bietu' om.
Sau nu cumva voua va place sa va alergati prin gradina?!?!
Nebunaticilor
Pe cuvantul meu...e singurul care nu tine cont de nimic din toate cate i-i le-am zis pana acum ! Daca-i atragi atentia ...crede ca ai ceva cu el si se considera "abuzat" pe nedrept ! :-??
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de sorprodan » 13 Dec 2010, 21:10

gor965 scrie:Nenea Prodan, vezi ca ti-am sters pozele cu alte chestii decat capturi din adancul apei Dunarii ! E pentru ultima oara cand te anunt ca-ti sterg pozele ptr. ca pui ce vrei tu ,unde vrei tu ,cand vrei tu ...invata sa respecti subiectul unui forum si pe ceilalti colegi care posteaza corect ! Ai prostul obicei de a posta de jdemii de ori acelasi filmulet cu mistreti ,aceleasi poze cu capturi pe mai multe topicuri , in zone diferite ale forumului , te trezesti postand retroactiv si cu cate un atasament per post , basca ,iti uiti degetul pe butonul cu virgula de parca alea 3 puncte de suspensie de care am invatat la scoala sunt prea putine si nu te satisfac ! Daca ma apuc sa-ti grupez posturile ramai cu jumatate din cate ai acum ! Ori devii ordonat ori te iei in gura rau cu mine ! >:)
ok ,m nu am nici o problema
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de sorprodan » 29 Dec 2010, 10:37

nu a mai fost bre, nimeni pe DUNARE ,?
nici o poza nimik? [-x
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de sorprodan » 31 Dec 2010, 16:23

cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Avatar utilizator
Nelutu
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 21 Mar 2008, 19:32

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de Nelutu » 31 Dec 2010, 19:10

Ba, a fost Dinescu la Cetate, ati vazut ce stiuci frumoase a luat?? :D :-?

Avatar utilizator
sorprodan
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 28 Feb 2010, 10:44

Re: Capturi pe Dunare

Mesaj de sorprodan » 03 Ian 2011, 09:20

Nelutu scrie:Ba, a fost Dinescu la Cetate, ati vazut ce stiuci frumoase a luat?? :D :-?
cinste lui, poate vine pe la IANCA unde are o crama sa mai bem un sprit,,,,,, :">
cand sunt in mijlocul dunarii ma simt rege, nu dau senzatia asta pe toti banii din lume

Scrie răspuns

Înapoi la “Pe rauri si Dunare”