de ce dispar topicurile????????????

discutii off-topic despre orice

Moderatori: mini_mic, vali003, Coleman

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Madalin Dirla » 13 Feb 2011, 12:36

Am postat in topicul de vanzari ca vreau sa "scap" de niste lansete si hop a fost sters topicul,am postat ca vand 4 picheti si mi s-a inchis topicul fara a cere eu acest lucru......ce sa inteleg????????????????
Daca am gresit undeva va rog sa ma avertizati unde am gresit(evntual un prim avertisment) nu sa-mi stergeti topicul sau sa-l inchideti!
Multumesc!

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Qnyx » 13 Feb 2011, 12:50

Sa stii ca am ceva personal cu tine si de aia ti-am sters topicurile exact tie !!! - varianta ciudata

Ne plictisim si din cand in cand ne hotaram sa sicanam lumea aiurea. - varianta fantasmagorica

Cineva care trebuia sa faca o treaba pentru site-ul asta, se pare ca nu are cunostintele necesare pentru a "manipula" un asemenea software si in loc sa faca o treaba asa cum trebuie, a stricat tot. A trebuit sa aduc site-ul la o data anterioara (respectiv azi noapte la 3 dimineata) - varianta reala
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de gor965 » 13 Feb 2011, 12:54

varianta 4 - anuntul de vanzare nu respecta regulamentul de postare in rubrica respectiva ! ;)
L.E
...si moderatorul rubricii aleia , n-are mama ,n-are tata ! :))
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de sorin1362 » 13 Feb 2011, 13:29

Treaba proasta e ca toate postarile din data de 12 au disparut, de pe intreg forumul. Inclusiv cele de azi pana pe la 11 jumate. Si partea de "index" e varza ! Alta solutie nu era ?
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Butaru Gabriel » 13 Feb 2011, 14:19

Qnyx scrie:Sa stii ca am ceva personal cu tine si de aia ti-am sters topicurile exact tie !!! - varianta ciudata

Ne plictisim si din cand in cand ne hotaram sa sicanam lumea aiurea. - varianta fantasmagorica

Cineva care trebuia sa faca o treaba pentru site-ul asta, se pare ca nu are cunostintele necesare pentru a "manipula" un asemenea software si in loc sa faca o treaba asa cum trebuie, a stricat tot. A trebuit sa aduc site-ul la o data anterioara (respectiv azi noapte la 3 dimineata) - varianta reala
Domnilor cred ca varianta plauzibila este ca cel care facea aceasta treaba era Gogu cand se intorcea de la Veverite :-/

Avatar utilizator
Jogo
senior
senior
Mesaje: 176
Membru din: 22 Mai 2010, 21:27
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Jogo » 13 Feb 2011, 15:28

Intrebarea este daca posturile si topicurile "se intorc".

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Coleman » 13 Feb 2011, 16:30

gor965 scrie:varianta 4 - anuntul de vanzare nu respecta regulamentul de postare in rubrica respectiva ! ;)
L.E
...si moderatorul rubricii aleia , n-are mama ,n-are tata ! :))

Aceasta este varianta corecta pentru acel topic si pentru cel sters acum. ;)
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Madalin Dirla » 13 Feb 2011, 16:59

coleman scrie:
gor965 scrie:varianta 4 - anuntul de vanzare nu respecta regulamentul de postare in rubrica respectiva ! ;)
L.E
...si moderatorul rubricii aleia , n-are mama ,n-are tata ! :))

Aceasta este varianta corecta pentru acel topic si pentru cel sters acum. ;)
Ce baiat bun sunteti dl. Coleman,cred ca mi se trage de la topicul cu mulinetele si tamburii pe care dvs. l-ati postat si unde eu am avut 2 comentari care v-au deranjat la momentul respectiv...........app. cand inchideti un topic sau il stergeti macar aveti bunu simt si trmiteti-mi un privat asa mi se pare corect,nu delete si gata!
La revedere!!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de gor965 » 13 Feb 2011, 17:14

Madalin007 scrie:....app. cand inchideti un topic sau il stergeti macar aveti bunu simt si trmiteti-mi un privat asa mi se pare corect,nu delete si gata!
Fara suparare, mie cel mai corect mi-i se pare sa respectati regulamentul cand postati anunturi !
Ca sa faca treaba de mai sus trebuie sa angajam un om care sa stea toata ziua cu ochii pe rubrica de vanzari si sa dea private la unul si altul ! Am incercat timp de 2 ani sa editam anunturile si sa recomandam completarea lor cu anumite date ! Deja suntem depasiti si de volum si de indiferenta autorilor anunturilor in rubrica de Vanzari ! Drept urmare, daca in regulament, printre altele, e trecut ca trebuiesc poze reale sa vada cumparatorul despre ce e vorba, puneti poze reale, ca altfel va stergem anuntul ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Madalin Dirla » 13 Feb 2011, 17:19

gor965 scrie:
Madalin007 scrie:....app. cand inchideti un topic sau il stergeti macar aveti bunu simt si trmiteti-mi un privat asa mi se pare corect,nu delete si gata!
Fara suparare, mie cel mai corect mi-i se pare sa respectati regulamentul cand postati anunturi !
Ca sa faca treaba de mai sus trebuie sa angajam un om care sa stea toata ziua cu ochii pe rubrica de vanzari si sa dea private la unul si altul ! Am incercat timp de 2 ani sa editam anunturile si sa recomandam completarea lor cu anumite date ! Deja suntem depasiti si de volum si de indiferenta autorilor anunturilor in rubrica de Vanzari ! Drept urmare, daca in regulament, printre altele, e trecut ca trebuiesc poze reale sa vada cumparatorul despre ce e vorba, puneti poze reale, ca altfel va stergem anuntul ! :D

Merci George ca m-ai luminat :D ,dau si o bere la Tancabesti,chair nu stiam unde este eroarea.............ma apuc de poze!!
Se vede ca ai stofa de moderator George,nu degeaba esti moderator pe mai toate site-urile de pescuit!

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Coleman » 13 Feb 2011, 17:25

Madalin007 scrie: Ce baiat bun sunteti dl. Coleman,cred ca mi se trage de la topicul cu mulinetele si tamburii pe care dvs. l-ati postat si unde eu am avut 2 comentari care v-au deranjat la momentul respectiv...........app. cand inchideti un topic sau il stergeti macar aveti bunu simt si trmiteti-mi un privat asa mi se pare corect,nu delete si gata!
La revedere!!
:)) Daca tu asta crezi nu face decat sa ma bucure,inseamna ca si acum te simti vinovat,dar crede-ma ca nu are legatura cu nimic ,eu doar aplic un regulament,care nu este facut de mine(desi il sustin) si care este valabil pentru toata lumea.
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
tonny
senior
senior
Mesaje: 301
Membru din: 27 Dec 2009, 01:09

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de tonny » 13 Feb 2011, 17:34

De ce mi s-a sters ce am scris mai sus?

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Madalin Dirla » 13 Feb 2011, 17:40

coleman scrie:
Madalin007 scrie: Ce baiat bun sunteti dl. Coleman,cred ca mi se trage de la topicul cu mulinetele si tamburii pe care dvs. l-ati postat si unde eu am avut 2 comentari care v-au deranjat la momentul respectiv...........app. cand inchideti un topic sau il stergeti macar aveti bunu simt si trmiteti-mi un privat asa mi se pare corect,nu delete si gata!
La revedere!!
:)) Daca tu asta crezi nu face decat sa ma bucure,inseamna ca si acum te simti vinovat,dar crede-ma ca nu are legatura cu nimic ,eu doar aplic un regulament,care nu este facut de mine(desi il sustin) si care este valabil pentru toata lumea.

Vinovat?poate realist,cereai pe niste tamburi la mana a 2 a cat costau uni noi,in plus incercai sa convingi lumea ca buza tamburului "ciupit" nu afecteaza cu nimik,..........in lanseu iti ciupea firul,daca erai asa de corect spuneai lucrurilor pe nume nu incercai sa dai prosteala lumii......
Nu te obosi sa-mi raspunzi!

Avatar utilizator
iulian petre
Veteran
Veteran
Mesaje: 1392
Membru din: 10 Feb 2008, 02:19
Localitate: BUCURESTI/zona Pantelimon
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de iulian petre » 13 Feb 2011, 17:44

:))

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: de ce dispar topicurile????????????

Mesaj de Coleman » 13 Feb 2011, 17:53

Madalin007 scrie:
Vinovat?poate realist,cereai pe niste tamburi la mana a 2 a cat costau uni noi,in plus incercai sa convingi lumea ca buza tamburului "ciupit" nu afecteaza cu nimik,..........in lanseu iti ciupea firul,daca erai asa de corect spuneai lucrurilor pe nume nu incercai sa dai prosteala lumii......
Nu te obosi sa-mi raspunzi!
Nu am cum sa nu raspund cand faci acuzatii fara argumente.
1.In primul rand nu imi apartineau acei tamburi.
2.Cel care ii vindea cerea la jumatate fata de pretul real al produsului.
3.''Ciupitura'' nu afecta cu nimic functionarea tamburului si asta o poate confirma cel care i-a cumparat si din cate am inteles i-a si folosit la ''castingul amical''........nu o sa ii dau numele celui care i-a cumparat ,doar daca dumnealui doreste sa intervina o poate face,nu vreau sa il implic in aceasta discutie fara voia lui.
4.Tu nu aveai de unde sa sti ca tamburii ciupesc firul fara sa ii vezi,dar nu ai putut sa te stapanesti si ai facut niste afirmatii false.

Orcum, iti repet ca stergerea tpicului tau nu are legatura cu povestea asta si daca vrei iti redirectionez toate mesajele care le primesc atunci cand fac curatenie la VANZARI. :D
TOTUL PENTRU CRAP

Scrie răspuns

Înapoi la “Diverse”