Zona Brasov

Moderatori: Sebastian, pharaoh, vali003, Coleman

Scrie răspuns
Avatar utilizator
ReluBV
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 21 Feb 2011, 15:36

Re: Zona Brasov

Mesaj de ReluBV » 28 Feb 2011, 20:32

Bela nu taie stuful pentru ca vrea sa inmulteasca racii! =)) =)) =))
Ia-l ca-i mare!

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de mazare » 01 Mar 2011, 08:09

[/attachmentacuma il loveai bine la ananas,tovarase! ~x( :)) **==[/quote]

am incercat si la ananas si la scopex dar singura trasatura a fost la cocos dar fiind mare pestele si neavand inaintas textil mi-a rupt si dus a fost da de mare era mare ca mi-a tras rodpodul vreo 2 metri =)) =)) =))
:^O :)) ~x(
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de mazare » 01 Mar 2011, 09:45

**== OFERTA PT PESCARII BRASOVENI **==

VAND URMATOARELE DOAR IMPREUNA:
SONAR ENERGOTEAM FISH FINDER
SONARUL ARATA ADINCIMEA APEI SI CONFIGURATIA FUNDULUI APEI SI PESTII PE 3 DIMENSIUNI + FUNCTIE ZOOM
LANSETA SHIMANO CATANA BX 210 M 2 BUC
MULINETA SHIMANO ALIVIO 2500 RB
TOATE SUNT IMPECABILE FOLOSITE DE 4 ORI SE VAND DEOARECE FAC UN UPGRADE LA CRAP
PRET 300 RON PT BRASOVENI
NU SE NEGOCIAZA :-c ---<><
Picture 026 (768 x 576).jpg
Picture 028 (768 x 576).jpg
Picture 030 (576 x 768).jpg
untitled (480 x 360).jpg
(38.14 KiB) Descărcat de 279 ori
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 01 Mar 2011, 20:23

cand vine primavara? m-am saturat sa ma uit pe geam dimineata si sa vad cum ninge. @-)

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bragau Laurentiu » 01 Mar 2011, 20:26

Cred ca o sa vina la vara in august. Nu mai pot sa stau in casa :!! :!!

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 01 Mar 2011, 20:34

astia la tv zic ca spre sf. luni se mai incalzeste... :-SS

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bragau Laurentiu » 02 Mar 2011, 18:44

Am primit vesti de la Belin (movile)pescuitul permis numai ziua cu urmatoarele taxe : 50ron 12 ore cu retinere 4 kg crap sau 15ron c&r la caras si platica nu exista limita

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 02 Mar 2011, 19:45

Bragau Laurentiu scrie:Am primit vesti de la Belin (movile)pescuitul permis numai ziua cu urmatoarele taxe : 50ron 12 ore cu retinere 4 kg crap sau 15ron c&r la caras si platica nu exista limita
dar treb sa populeze balata cu crapii nu cu ciortani pt alea 12 ore. iar carasul si platica cam rari in balta. masinile unde se vor lasa?

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Zona Brasov

Mesaj de Bragau Laurentiu » 02 Mar 2011, 20:01

Au spus ca masinile vor ramane la poarta o sa fie ca la vadul rosu

Avatar utilizator
rares_giurgiu
membru activ
membru activ
Mesaje: 90
Membru din: 13 Feb 2011, 13:10

Re: Zona Brasov

Mesaj de rares_giurgiu » 02 Mar 2011, 23:11

daca la movile o sa ramina asa cu pescuitul numai ziua sa vezi aglomeratie la bela, si ce o sa-i mai sune telefonul ca sa se faca rezervari, si tare mi-e sa nu profite bela de treaba asta si sa mareasca taxa indiferent cum o fii, pe 24 h cu retinere sau la zile libere
LA TOTI NII GREU...................... DA' NU LA FEL!!!!!!!

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 03 Mar 2011, 17:56

rares_giurgiu scrie:daca la movile o sa ramina asa cu pescuitul numai ziua sa vezi aglomeratie la bela, si ce o sa-i mai sune telefonul ca sa se faca rezervari, si tare mi-e sa nu profite bela de treaba asta si sa mareasca taxa indiferent cum o fii, pe 24 h cu retinere sau la zile libere
daca bela umbla la zilele libere in sensul ca le va scoatesa, te tii atunci si tinand cont ca in zona nu prea mai are concurenta( in sensul ca nu mai stiu balti prin zona care sa accepte pescuitul pe timpul noptii) atunci sa ii vad pe ,,sportivii" care ii mai tin aparare si-l lauda. :P

Avatar utilizator
mazare
Veteran
Veteran
Mesaje: 523
Membru din: 10 Noi 2010, 21:06
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de mazare » 03 Mar 2011, 20:13

nu stiu care este problema ta cu sportivii [-x da nu este frumos ce tot zici tu acolo
in primul rand eu nu-i fac reclama lui BELA si nici nu am avut ceva cu cei care "elibereaza" pestii prin vecini
AM SPUS CLAR CA DACA ASA A FOST REGULAMENTUL LA MOVILE ESTE VINA CELOR CARE O ADMINISTREAZA NU A PESCARILOR ASA CA :-@ LASA PERVERSELE CA NU-SI AU ROSTUL AICI
SI DACA TE INTERESEAZA EU CHIAR SUNT SPORTIV SI AM ELIBERAT SI PESTII PRINSI PE OLT DECI INCA O DATA :-@
PANA NU CUNOSTI OMUL NU MAI CATALOGA AIUREA :-t VEZI-TI DE TREBURILE TALE =;
SI PANA LA URMA CHIAR DACA BELA GRSESTE SAU NU ASTA E DOAR TREABA LUI E AFACEREA LUI SI TREBUIE SA AIBE GRIJA DE EA
SI PROBLEME O SA-TI FACI TU CA NU MAI AI PE UNDE SA MERGI PT CA EU AM DESTULE OPTIUNI CHIAR SI PE BANI MAI MULTI DAR DE CALITATE SI "SPORTIV" ASA CA :-$ :-$ :-$
Succesul nu este cheia fericirii. Fericirea este cheia succesului. Daca iti place ce faci,vei avea succes

MUNTEANU BOGDAN
***CAMPION NATIONAL 2012 ***
***CAMPION NAȚIONAL 2017***
**CC CORBU**

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Zona Brasov

Mesaj de daddy caddy » 03 Mar 2011, 20:23

sorinbv scrie:
rares_giurgiu scrie:daca la movile o sa ramina asa cu pescuitul numai ziua sa vezi aglomeratie la bela, si ce o sa-i mai sune telefonul ca sa se faca rezervari, si tare mi-e sa nu profite bela de treaba asta si sa mareasca taxa indiferent cum o fii, pe 24 h cu retinere sau la zile libere
daca bela umbla la zilele libere in sensul ca le va scoatesa, te tii atunci si tinand cont ca in zona nu prea mai are concurenta( in sensul ca nu mai stiu balti prin zona care sa accepte pescuitul pe timpul noptii) atunci sa ii vad pe ,,sportivii" care ii mai tin aparare si-l lauda. :P
ce sa-ntmplat tovarase?nu mai puteti inra cu masina la popescu?(nasol)iti spun eu ca amatorii ca tine nu au loc la bela si la zilele libere nu va renunta pt ca are peste in balta si chiar se ocupa de ea!nu e vina voastra,a pescarilor care ati frecventat balta lu popescu,ca asa era regulamentul lui(cari cat prinzi),acum vazand ca balta e goala a aplicat acest regulament de c...t(fie vorba intre noi,iti convine?-sincer?).pacat ca e o balta frumoasa.sper sa nu te superi **== ---<>< ---<>< ---<><
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 03 Mar 2011, 20:45

baieti nu stiu de ca va-ti suparat? eu mi-am dat cu parea! [-x

Avatar utilizator
sorinbv
senior
senior
Mesaje: 460
Membru din: 13 Feb 2010, 17:56

Re: Zona Brasov

Mesaj de sorinbv » 03 Mar 2011, 20:46

bobo_pescar scrie:nu stiu care este problema ta cu sportivii [-x da nu este frumos ce tot zici tu acolo
in primul rand eu nu-i fac reclama lui BELA si nici nu am avut ceva cu cei care "elibereaza" pestii prin vecini
AM SPUS CLAR CA DACA ASA A FOST REGULAMENTUL LA MOVILE ESTE VINA CELOR CARE O ADMINISTREAZA NU A PESCARILOR ASA CA :-@ LASA PERVERSELE CA NU-SI AU ROSTUL AICI
SI DACA TE INTERESEAZA EU CHIAR SUNT SPORTIV SI AM ELIBERAT SI PESTII PRINSI PE OLT DECI INCA O DATA :-@
PANA NU CUNOSTI OMUL NU MAI CATALOGA AIUREA :-t VEZI-TI DE TREBURILE TALE =;
SI PANA LA URMA CHIAR DACA BELA GRSESTE SAU NU ASTA E DOAR TREABA LUI E AFACEREA LUI SI TREBUIE SA AIBE GRIJA DE EA
SI PROBLEME O SA-TI FACI TU CA NU MAI AI PE UNDE SA MERGI PT CA EU AM DESTULE OPTIUNI CHIAR SI PE BANI MAI MULTI DAR DE CALITATE SI "SPORTIV" ASA CA :-$ :-$ :-$
=P~

Scrie răspuns

Înapoi la “Balti, iazuri si ferme piscicole”