retete noi

nu numai pentru gospodine

Moderator: vali003

Scrie răspuns
Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

retete noi

Mesaj de vali003 » 08 Feb 2008, 16:58

daca dn. iuga este de acord , as putea face postari insotite de poze pentru fiecare preparat ,incercind sa prezint si alte feluri nu numai pe baza de peste , bineinteles si daca prietenii de pe forum sint interesati , astept pareri .

Avatar utilizator
mini_mic
site team
site team
Mesaje: 412
Membru din: 21 Noi 2007, 23:04
Localitate: Craiova

Re: retete noi

Mesaj de mini_mic » 08 Feb 2008, 17:53

Bineinteles Vali ca suntem interesati de retete insotite de poze. Plus ca si doamnele/domnisoarele sunt interesate de ele, mai ales cand le pregatim noi :lol:, si asa ne "vizam" si noi "permisul" saptamanal de pescuit :oops: .

Avatar utilizator
vali003
site team
site team
Mesaje: 1380
Membru din: 20 Noi 2007, 23:31
Localitate: Long Sault

Re: retete noi

Mesaj de vali003 » 16 Feb 2008, 04:46

nu mai stie nimeni nici o reteta mai noua ?
th_cooking.gif
(33 KiB) Descărcat de 758 ori
, hai sa va propun ceva , cine imi posteaza cea mai tare reteta din caras ... usor nu ? :lol: ,primeste din partea mea un dvd cu 5 preparate din carne de vaca , de pui ,peste , legume ,desert .astazi este 15 februarie aveti la dispozitie pina pe 1 martie , voi postati preparatele si am sa rog pe toti prietenii de pe forum sa acorde note de la 1 la10 ,la fiecare preparat la aceste note se vor cumula cele acordate de moderatori si administratori .cine aduna cele mai multe puncte a cistigat . in afara de dvd va mai fi si o surpriza legata de pescuit :lol: . va doresc succes .

Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Re: retete noi

Mesaj de Qnyx » 16 Feb 2008, 13:04

Am vorbit deja cu primul participant. Stii despre cine vorbesc.........nu este un EL...este o EA. Am rugat-o sa posteze tot ce stie in materie de mancare.
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Avatar utilizator
doru
senior
senior
Mesaje: 211
Membru din: 17 Ian 2008, 22:17

Re: retete noi

Mesaj de doru » 20 Feb 2008, 20:58

Erau ceva retete pt caras la; preparate din peste;O sa mai caut. Nu prea sunt multe modalitati de preparare a carasului,cu toate ca dupa mine are carne foarte gustoasa,doar ca are destul de multe oase.In combinatie cu carnea altor pesti poate iesi ceva bun,mai ales la borsul de peste.[DELICIU]

Scrie răspuns

Înapoi la “Preparate din peste”