Ce nada folositi in sezonul rece

Moderator: mini_mic

Închis
Avatar utilizator
mircea13
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 02 Ian 2008, 16:40
Localitate: iasi

Ce nada folositi in sezonul rece

Mesaj de mircea13 » 31 Oct 2009, 17:33

Ce nada folositi in sezonul rece pentru pescuitul la stationar cu match,feder,etc.
Va invit sa scrieti ce tipuri de nada folositi in sezonul rece.Mentionati carei specii de pesti i se adreseaza nada respectiva. Dati exemple de combinatii de nade diferite care sporesc valoarea nadei obtinute. Specificati daca folositi aditivi si ce momeli vii adaugati in nada.Mentionati cam ce cantitate de nada este necesara pentru o partida scurta in sezonul rece.Numai bine. Mircea13 :-h
Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ce nada folositi in sezonul rece

Mesaj de florentiniuga » 31 Oct 2009, 18:09

mircea13 scrie:Ce nada folositi in sezonul rece pentru pescuitul la stationar cu match,feder,etc.
Va invit sa scrieti ce tipuri de nada folositi in sezonul rece.Mentionati carei specii de pesti i se adreseaza nada respectiva. Dati exemple de combinatii de nade diferite care sporesc valoarea nadei obtinute. Specificati daca folositi aditivi si ce momeli vii adaugati in nada.Mentionati cam ce cantitate de nada este necesara pentru o partida scurta in sezonul rece.Numai bine. Mircea13 :-h
Asta e o tema de dezbatere, un formular, un chestionar, ce e? Nu se intreaba asa, daca vrei sa primesti raspuns.
Incearca sa pui cate o intrebare punctuala si nu in sectiunea de competitii.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
mircea13
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 02 Ian 2008, 16:40
Localitate: iasi

Re: Ce nada folositi in sezonul rece

Mesaj de mircea13 » 03 Noi 2009, 13:36

Am dreptul sa am alta parere decat dvstra!

Închis

Înapoi la “Stationar”