sa aveti idee cum arat un rau populat in italia

Moderator: mini_mic

Scrie răspuns
Avatar utilizator
miska
membru activ
membru activ
Mesaje: 142
Membru din: 14 Ian 2008, 14:23
Localitate: la pescuit

sa aveti idee cum arat un rau populat in italia

Mesaj de miska » 21 Mar 2008, 13:49

as dori la toti pescarii din lume sa pescuiasca pe acest rau este o splendoare chia simiti ca teai dus la pescuit  o ora de pescuit chiar ii o ora de pescuit  mias dorii sa avem si noi vreodata asa un rau
as dori la toti pescarii din lume sa pescuiasca pe acest rau este o splendoare chia simiti ca teai dus la pescuit o ora de pescuit chiar ii o ora de pescuit mias dorii sa avem si noi vreodata asa un rau
always think like a fish

Avatar utilizator
Pescar Brailean
utilizator
utilizator
Mesaje: 39
Membru din: 24 Noi 2007, 11:01

Re: sa aveti idee cum arat un rau populat in italia

Mesaj de Pescar Brailean » 21 Mar 2008, 20:58

Mamaaaa!!!!! :shock: Cred ca ala e paradisu :!: Io cred ca mash fi mutat acolo :!: Da totushi daca stau shi ma gandesc parca nu mai are farmec atunci cand il vezi asha shi shtii unde sa dai shi prinzi in orice loc :| Dar totushi...o partida acolo ar fi traznet :!: FIR INTINS :!: :D

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: sa aveti idee cum arat un rau populat in italia

Mesaj de timer » 21 Mar 2008, 21:34

Pescar Brailean scrie:Mamaaaa!!!!! :shock: Cred ca ala e paradisu :!: Io cred ca mash fi mutat acolo :!: Da totushi daca stau shi ma gandesc parca nu mai are farmec atunci cand il vezi asha shi shtii unde sa dai shi prinzi in orice loc :| Dar totushi...o partida acolo ar fi traznet :!: FIR INTINS :!: :D
Pana nu agatz o data linia,io nu simt c-am pescuit!Aici e ..farmecu'...! :)

Avatar utilizator
miska
membru activ
membru activ
Mesaje: 142
Membru din: 14 Ian 2008, 14:23
Localitate: la pescuit

Re: sa aveti idee cum arat un rau populat in italia

Mesaj de miska » 21 Mar 2008, 21:51

nuti fa griji ca mai agheti si linia si nu ii prinzi dupa pofte cum vrei stai linistit nu is in toate locurile asa multi la mal dar raul este paradisss tot soiu de peste si nu uitati ca sunt terorizati de somni intre 50 si 90 de kg apar in fiecare saptamina in ziar cate un pescar cu o ditamai namila ei ii urasc ii lasa sa moara pe amlul apei pt ei nui o legenda un somn de 90 de kg ca la noi fir intins tuturor
always think like a fish

Scrie răspuns

Înapoi la “Stationar”