Arhiva nu functioneaza

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
clearwater
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 15 Ian 2008, 12:22
Localitate: Giurgiu

Arhiva nu functioneaza

Mesaj de clearwater » 15 Ian 2008, 12:29

Daca ma poate ajuta cineva ii multumesc anticipat.Arhiav nu poate fi accesata cu toate ca sunt inregistrat pe forum.Multumesc

Avatar utilizator
kamasan
senior
senior
Mesaje: 340
Membru din: 20 Noi 2007, 11:34
Localitate: Arad
Contact:

Mesaj de kamasan » 15 Ian 2008, 13:44

ce fel de probleme intimpini? ai introdus userul si parola de aici? : http://www.infopescar.tv/forum/viewtopic.php?t=14
...cosmin.muntean ...Imagine...Imagine

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Arhiva nu functioneaza

Mesaj de IULIAN C » 25 Feb 2009, 11:19

Postez aici...deoarece mi se pare cel mai apropiat de subiect,sa nu fiu off-topic...
Am si eu amintiri extraordinar de placute cu "Infopescarii"...am avut marea placere si onoare sa particip la primul meu concurs alaturi de D-l Florentin...deci in echipa "Infopescar"...tot prin amabilitatea dansului am prima emisiune in care am aparut,pe Dvd,restul salvate in computer...insa exact asta de la Cupa Iernii nu stiu din ce cauza nu se ruleaza ,se blocheaza exact cand se vorbeste despre nada....
Stiu cat efort se depune pt tot ce tine de site,emisiuni....etc,stiu cata munca depun atat Cosmin,cat si D-l Florentin,nu vreau sa fie acest post considerat ca o critica,doar sa intreb daca se poate reface aceasta emisiune,acum,cand totusi mai e ceva timp pana sa intram in "focul" competitiilor...
Precizez tuturor,deschis,ca daca as fi vrut numai pt mine aceasta imortalizare video,fara dubii ca o primeam de la D-l Florentin,dar cum am facut eu ,fac si altii...urmaresc ce s-a intamplat in concursuri si-si stabilesc cat de cat o schita pt strategia pe care o vor aplica in concursurile viitoare...or,aceasta emisiune nu prea poate fi accesata,de aceea am zis ca trebuie s-o spun public,repet:nu pt a critica,ci tocmai pt ca am avut ocazia sa vad cate are D-l Florentin pe cap si cred ca timpul limitat nu i-a permis sa observe si sa faca modificarea respectiva!
Scuze ca va pun la munca,si multumesc!
Cu respect,
Iulian Comanescu
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”