campionatul mondial de la beograd

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: campionatul mondial de la beograd

Mesaj de toader nicolae » 04 Mar 2009, 23:32

Din pacate Eugen emisiunile de toata bafta au trecere la oameni.Faptul ca suntem si noi acolo,undeva nu prea conteaza.
Domnule Iuga ati inteles total gresit ,eu nu-mi permit sa va fac dumneavoastra programul si am spus de fiecare data ca faceti o treaba minunata.Sincer imi pare rau daca credeti ca eu am incercat sa insult o emisiune care mi-a dat sansa sa vad o competitie de o asemenea anvergura.Chiar daca a venit topicul asta cu intarziere eu am vazut doar o sansa prin care sa felicit baietii nostri si sa felicit Serbia pentru o asemenea organizare.
In legatura cu reportajul lui Andrei,sincer regret,dar nu am gasit altceva despre infopescar(probabil nu discutam despre acelasi numar)
Faceti o treaba extraordinara si cu atat mai mult cu cat o faceti din propriul buzunar iar eu cred ca am inteles ce era de inteles.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: campionatul mondial de la beograd

Mesaj de florentiniuga » 04 Mar 2009, 23:40

toader nicolae scrie:In legatura cu reportajul lui Andrei,sincer regret,dar nu am gasit altceva despre infopescar
Aporoape ca ai prins ideea. Daca termini de citat si fraza aia despre mine, pricepi mai bine ce am vrut sa zic. :-w
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: campionatul mondial de la beograd

Mesaj de toader nicolae » 05 Mar 2009, 01:36

Am crezut ca este o greseala de tipar ;) .Oricum,ati fost acolo pentru noi si va multumim pentru asta.Trebuie sa mai lucram putin la capitolul maniere deoarece astea nu trebuie sa lipseasca unui sportiv mare ,iar Andrei este un sportiv mare.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”