Emisiunea Infopescar de azi 23.05.09

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
cristian505ro
Veteran
Veteran
Mesaje: 1275
Membru din: 22 Dec 2007, 15:00
Localitate: Bucuresti
Contact:

Emisiunea Infopescar de azi 23.05.09

Mesaj de cristian505ro » 23 Mai 2009, 22:40

Florentin, cum te prind sambata la 11 la OTV cum iti dau cate un 10 (zece)! Cu felicitari pentru frumoasa si interesanta emisiune! Drept sa-ti spun, eu in timpul mansei a 2-a, te-am cam filat cu binoclul din standul meu, desi stiam ca nu ai secrete, ca dovada cat de clar si detaliat ai prezentat montura si nada,azi. Montura care este si una din monturile mele(la cate tot invat de la emisiunile tale de 2 ani incoace, dar ai vazut cand m-ai vizitat in prima mansa ca mai aduc si imbunatatiri). Legat de aceasta montura vreau sa te intreb, daca in baltile sau la concursurile unde nu se admite firul textil, se permite inaintasul de aprox. 80 cm din leadcore sau firull hibrid prezentat azi de tine (miez textil in camasa siliconica), avand in vedere ca amandoua au componenta textila? ( Bine la Tancabesti 2 nu sunt necesare neaparat, tu cum ai spus le aveai de la un pescuit anterior).
Revenind la frumoasa initiativa a Turneului Infopescar (unic pana acum la noi), va felicit inca o data pe cei 3 organizatori, alaturi de toti participantii si invigatorii de pana acum! Eu m-am trecut azi in lista, deci ne vedem la mansa 3!
Cristian Bebesel

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Emisiunea Infopescar de azi 23.05.09

Mesaj de florentiniuga » 23 Mai 2009, 23:39

Multumesc pentru aprecieri. Cred ca nu mai are nimeni indoieli ca "dau tot din casa" :)) .
Da, intr-adevar este permisa folosirea leadcore-ului pe 99% din balti. Sunt si unele cazuri speciale cand nu se poate folosi, pe balti gen Chiroiu cu multa agatatura, unde deocamdata este interzis orice inaintas sau unde nu e bine sa-l folosesti desi nu e interzis, gen Sarulesti (ziduri sub apa) sau Tancabesti 1 (zona Avicola, cu crengi si agatatura).
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
nando
Veteran
Veteran
Mesaje: 830
Membru din: 03 Dec 2007, 10:13
Localitate: voluntari
Contact:

Re: Emisiunea Infopescar de azi 23.05.09

Mesaj de nando » 24 Mai 2009, 00:38

si eu creg ca emisiunea de astazi a fost de calitate nota 10 si din partea mea
VAPORU PLUTESTE DAR CU PISICA NU POTI SA BATI CUIE

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: Emisiunea Infopescar de azi 23.05.09

Mesaj de Teddy » 24 Mai 2009, 22:15

Abia astept sa o vad si eu, astept sa fie postata. Eu eram la Chiroiu sambata dimineata...din pacate sambata sunt pe balta de obicei si o vad doar pe net.
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
mircea62
Veteran
Veteran
Mesaje: 704
Membru din: 06 Apr 2009, 16:04
Localitate: Buzau

Re: Emisiunea Infopescar de azi 23.05.09

Mesaj de mircea62 » 25 Mai 2009, 11:32

Excelenta secventa de la sfarsit cu sarpele!

Avatar utilizator
Adrian B
membru activ
membru activ
Mesaje: 54
Membru din: 24 Noi 2007, 16:51

Re: Emisiunea Infopescar de azi 23.05.09

Mesaj de Adrian B » 25 Mai 2009, 14:59

@ Florentin Iuga

Buna ziua

N-am apucat sa vad emisiunea sambata, sper s-o vad zilele acestea pe site.

Concursul de casting de la Darvari si prezentarea lui Mark Huchinson vor face subiectul unei emisiuni, am inteles ca s-a filmat aceasta intrecere ?

Multumesc

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”