Pentru ca trebuie spus........

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de Costi P » 04 Mai 2009, 22:02

Dragi "hobyti"....sunt pe acest site de aproximativ doua saptamani, Motivul este simplu: din auzite am aflat de acest site si ce sa vezi....nu am mai iesit de aici de cand mi-am facut cont, de ce?........am sa va spun un adevar , care pt noi incepatorii in ale crapului este mana cereasca. Cand am inceput sa postez diferite intrebari, nu mi-a trebuit mult sa-mi dau seama ca nimic nu-ti cade din cer, spun asta pt ca din ce mi-am dat seama pana acum, aici nu este ca la magazin, ceri, platesti si ti se da, aici este de fapt exact ca la gradinita, totul incepe cu mersul in picioare, liniute, bastonase, plastilina...etc, ceea ce , repet, pt incepatorii in pescuitul crapului este un lucru esential in formarea noastra. Da este un lucru esential, pt ca, lovindu-ma de raspunsuri evazive, sau mai rau ,de refuz si ignoranta, nu am avut altceva de facut, decat sa iau usor la pas, topic cu topic si spre marea mea satisfactie, in doua saptamani am reusit sa-mi raspund la intrebari ( multumindu-va voua pt topicuri si postari ) si mai mult, sa asimilez foarte multa informatie vitala pt mine.
Eu unul va multumesc foarte mult pt ceea ce faceti si foarte important...Va multumim stimate domn Florentin Iuga
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de validanik » 04 Mai 2009, 22:14

costi

pe forumul infopescar noi incercam pe cat putem sa informam pescarii la inceput de drum ,doar de aceea i se spune INFOPESCAR.

fir intins
CS GREEN LAKE

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de gor965 » 04 Mai 2009, 22:38

costi_costi scrie:...............Da este un lucru esential, pt ca, lovindu-ma de raspunsuri evazive, sau mai rau ,de refuz si ignoranta, nu am avut altceva de facut, decat sa iau usor la pas, topic cu topic .............
Sa stii ca in perioada asta multi sunt oarecum "ocupati" ...cu munca ,cu pescuitul ...nu e nimeni ignorant si nici nu cred ca iti refuza un raspuns ,pur si simplu la multe intrebari pe care le pun noii sositi pe forum s-a raspuns deja ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de Costi P » 04 Mai 2009, 22:49

nu asta este esenta topicului meu....dar ma rog fiecare intelege ce vrea...este mai degraba un " multumesc " pt voi si un sfat pt incepatori
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de gor965 » 04 Mai 2009, 22:59

costi_costi scrie:nu asta este esenta topicului meu....dar ma rog fiecare intelege ce vrea...este mai degraba un " multumesc " pt voi si un sfat pt incepatori
:) Noi am inteles si iti multumim ptr. aprecieri ! Eu mai sus am vrut doar sa-ti explic de ce uneori mai intarziem cu raspunsurile ! Toate cele bune !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
toader nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 535
Membru din: 09 Feb 2009, 00:46

Re: Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de toader nicolae » 04 Mai 2009, 23:36

Stai linistit Costi,de aici au invatat si multi care se credeau profi.

Avatar utilizator
IULIAN C
carpZone team
carpZone team
Mesaje: 981
Membru din: 26 Feb 2008, 10:28
Localitate: Buzau,Bucuresti(flotant)

Re: Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de IULIAN C » 05 Mai 2009, 00:22

Costi,e deajuns sa dai sus la "cautare avansata click,tastezi cuvantul/fraza care te intereseaza si din atatea zeci de mii de postari gasesti tu ceva! ---<><
SISTEMUL DE VALORI N-O SA MI-L SCHIMB NICIODATA
Imagine

Avatar utilizator
Costi P
Veteran
Veteran
Mesaje: 996
Membru din: 27 Apr 2009, 23:47
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Pentru ca trebuie spus........

Mesaj de Costi P » 05 Mai 2009, 11:26

mai Iuliane, vad ca aveti darul sa luati numai partea negativa din mesaj, repet nu ma vait sau va critic, din contra....
Pascu Constantin
CS Carp Zone
http://www.youtube.com/watch?v=EwEpF_swNg4

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”