PROBLEME "MARI" CU AUTENTIFICAREA

orice idee este binevenita

Moderatori: Qnyx, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
floryn0910
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 23 Ian 2012, 21:24
Localitate: craiova jud dolj
Contact:

PROBLEME "MARI" CU AUTENTIFICAREA

Mesaj de floryn0910 » 23 Ian 2012, 22:15

Daca am gresit locul in care am postat rog un moderator sa imi mute postarea.


Buna seara,numele meu este irimia florin si sunt din craiova ,in primul rand vreau sa va spun ca in ultimul an aproape zilnic vizitez acest forum si am citit aproape trei sferturi din postarile care sau scris chiar si pe cele de la vanzari.
Marea mea problema vizeaza in primul rand administratorii acestui site,in scurta mea "existenta"pe acest forum am intalnit de mai multe ori o mare problema, si anume,o data la cateva luni nu imi mai este permis sa ma autentific,am incercat in toate felurile posibile ba chiar am trimis mail la administratorul forumului,fara nici un raspuns insa, astfel am ajuns ca in ultimul an sa am mai multe nume de utilizator(florin.irimia84,irimia florin ,croitoru liviu,dj15fly si acumfloryn0910),dar din pacate nu mai am adrese de mail am inceput sa cer chiar si la prieteni,nu stiu poate ar trebui sa imi fac cate o adresa de mail in fiecare luna numai ca sa pot sa imi spun si eu parerea pe acest forum.
Adresa mea de mail este florin.irimia84@yahoo.com,ce pot sa fac si eu sa am un nume de utilizator pe aceasta adresa de mail,adica sa pot sa primesc si eu mesaje private pe aceasta adresa si sa nu mai fie nevoie sa intru pe mail-urile prietenilor ca sa imi pot citi mp-urile?....
Sper ca cine trebuie sa imi citeasca si mie aceasta postare si daca am suparat pe cineva imi cer scuze.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: PROBLEME "MARI" CU AUTENTIFICAREA

Mesaj de gor965 » 23 Ian 2012, 22:41

Ai MP pe contul asta (floryn0910) !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
florin.irimia84
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 03 Ian 2011, 17:43
Localitate: craiova jud dolj
Contact:

Re: PROBLEME "MARI" CU AUTENTIFICAREA

Mesaj de florin.irimia84 » 23 Ian 2012, 23:29

Multumesc foarte mult administratorilor acestui site pentru ajutor,in mai putin de 10 minute sau rezolvat toate problemele mele asta numai cu bunavointa unui administrator.....multumesc pentru rapiditatea cu care mi s-a raspuns....! =D> =D> =D> =D> =D>
Multi pescuiesc,dar foarte putini sunt "PESCARI"....!

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii, propuneri, intrebari legate de web-site si TV”