REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de Coleman » 11 Noi 2008, 20:04

Am deschis acest topic pentru ca se apropie perioada in care vom incepe sa ne gandim de ce mai avem nevoie pentru urmatorul sezon si de ce sa nu profitam de unele reduceri care pot aparea in perioada urmatoare.Astept sa vad cine si ce scoate la oferta.Am vazut ca senzor are cateva produse la reducere dar nu stiu daca sunt bagate acum sau mai demult.Eu unul am nevoie de cateva mulinete si lansete dar vreau ceva cat de cat de calitate si o sa mai astept putin poate vor fi reduceri la niste bete ca alea sunt cam scumpe acum.
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
marian_popescu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1064
Membru din: 13 Aug 2008, 11:18
Localitate: Prahova

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de marian_popescu » 11 Noi 2008, 23:13

din pacate nu avem magazin senzor in prahova si cam freu ajung in buc..am vazut ca au scule misto. si eu trb sa imi iau in iarna asta pat, spod si cort
eu stiu deocamdata doar de energofish,care face reducere 50 % pret de depozit pana in ianuarie la toate produsele...mai putin la tot ce inseamna shimano
au totusi si niste bete destul de scumpe, dar nu foarte mediatizate> steel blade, blue blade, facute de energo sau, nu stiu sigur dc se mai gasesc, bete banax de la mama lor
Fishing is life. The rest...just details

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de Coleman » 12 Noi 2008, 00:14

ceva reduceri am vazut si la profishing .......... mulineta okuma powerliner 159 ron
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
Trofim Cristian
senior
senior
Mesaje: 170
Membru din: 17 Feb 2008, 23:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de Trofim Cristian » 12 Noi 2008, 03:26

Pt Marian Popescu

De betele Dark Blade de la ET stiti ceva?
din ce am observat eu... sunt facute pe un blank special...3.60m...2.75lb..actiune de varf...7 inele sic.
Daca detineti si alte informatii despre ele va rog frumos sa postati.
C.S Green Lake

Avatar utilizator
marian_popescu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1064
Membru din: 13 Aug 2008, 11:18
Localitate: Prahova

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de marian_popescu » 12 Noi 2008, 19:27

le-am vazut o singura data, cineva le comandase la baiatul de la care ma aprovizionez eu > foarte usurele, finutze, slim, frumos lucrate, parca si componente fuji (nu sunt sigur, sunt vreo 2 ani de atunci)
nu le aduce pe magazin decat la comanda, deoarece nu are un capital prea dezvoltat sa-si permita sa aduca bete scumpe sa le tina in vitrina degeaba, pt ca lumea prefera sa cumpere marci mai consacrate la banii astia...si mai rar se cauta bete la 2,75
daca dispui de bani...poate fi o optiune pt pescuit pe balta
Fishing is life. The rest...just details

Avatar utilizator
marian_popescu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1064
Membru din: 13 Aug 2008, 11:18
Localitate: Prahova

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de marian_popescu » 12 Noi 2008, 19:35

..era sa uit, baiatul cica e f multumit de ele
si eu fac oricand lobby pt betele energoteam pt crap, chiar si cele mai ieftine
in rest, adica mulinete si bete de spin, nu stiu mare lucru, dar de apreciat ca nu copiaza marci mai de renume...cum fac jaxon, abu garcia, maver etc. daca nu mi-as fi luat shimano exage 2500 RA pt spinning mai greu, probabil optiunea mea ar fi fost energo silver spin 3000///reducere 80 ron
Fishing is life. The rest...just details

Avatar utilizator
Trofim Cristian
senior
senior
Mesaje: 170
Membru din: 17 Feb 2008, 23:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de Trofim Cristian » 12 Noi 2008, 20:50

marian_popescu scrie:le-am vazut o singura data, cineva le comandase la baiatul de la care ma aprovizionez eu > foarte usurele, finutze, slim, frumos lucrate, parca si componente fuji (nu sunt sigur, sunt vreo 2 ani de atunci)
nu le aduce pe magazin decat la comanda, deoarece nu are un capital prea dezvoltat sa-si permita sa aduca bete scumpe sa le tina in vitrina degeaba, pt ca lumea prefera sa cumpere marci mai consacrate la banii astia...si mai rar se cauta bete la 2,75
daca dispui de bani...poate fi o optiune pt pescuit pe balta
Multumesc pentru raspunsul acordat.Eu sunt posesorul a 4 bete ET DB de aproape un an...si vreau sa va zic ca sunt fenomenale.Initial betele au costat la achizitionare 2400 ron/4 buc....si mi-am propus sa le vand deoarece imi trebuie neaparat un set de 4 bete de 3.90 cu 3.5 lb...ceva gen Daiwa Emblem....si nimeni nu a auzit de acele bete ET DB...de aceea eram curios sa aud o parere despre ele.Toata lumea cand a auzit/vazut 2.75 lb se duce cu gandul ca sunt slabe..plumb de maxim 70 gr...si alte discutii...pe cand eu am reusit sa lansez cu aceste bete DB cu plumb de 150 gr....dar am observat ca se incarca bine cu un plb de 120.
In alta ordine de idei va multumesc inca odata pt raspuns....si daca auziti pe cineva ca ar fi interesat astept un mesaj =D>
C.S Green Lake

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de Coleman » 13 Noi 2008, 23:04

reduceri la GIPO de 30% la multe produse la o comanda de peste 200 ron
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
marian_popescu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1064
Membru din: 13 Aug 2008, 11:18
Localitate: Prahova

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de marian_popescu » 14 Noi 2008, 00:01

reduceri gipo 40% am auzit eu
im magazin care aduce si produse gipo, pe langa alte marci, se gasesc produse la preturi gen tica abiss 315 ron. maine dau o tura, am auzit ca vrea sa aduca si tica sportera. ma intereseaza ceva cu tamburul mai mic, pt niste telescopice cu inele nu tocmai largi
Fishing is life. The rest...just details

Avatar utilizator
Coleman
site team
site team
Mesaje: 944
Membru din: 08 Aug 2008, 19:55
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de Coleman » 14 Noi 2008, 16:46

marian_popescu scrie:reduceri gipo 40% am auzit eu
im magazin care aduce si produse gipo, pe langa alte marci, se gasesc produse la preturi gen tica abiss 315 ron. maine dau o tura, am auzit ca vrea sa aduca si tica sportera. ma intereseaza ceva cu tamburul mai mic, pt niste telescopice cu inele nu tocmai largi

In BUCURESTI la magazinul de la gara de nord rerucerea este de 30% la mai multe marci cu exceptia SHIMANO,DAIWA si inca una.Intradeva tica beneficiaza de reducere dar de 30%(cel putin asa e aici)
TOTUL PENTRU CRAP

Avatar utilizator
marian_popescu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1064
Membru din: 13 Aug 2008, 11:18
Localitate: Prahova

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de marian_popescu » 14 Noi 2008, 20:36

tica sportera 205 ron si tica abiss 315 ron, dar nu din magazinul Gipo, ci le un baiat care ia si de la ei din depozit. la gipo nu stiu ce reduceri au, decat la depozit, pt comercianti. daca acestia practica niste adaosuri de bun simt, reducerile devin semnificative
iar tica, inclusiv sportera, sunt clar peste orice okuma. acum ma cam oftic pt ca am luat 3 okuma powerliner 65, comparandu-le cu sportera, cu toate ca nu am nicio roblema nici cu acestea, dar pr mai inchegate, mai bine finisate, ruleaza mai fin, frana beton, ...e alta mancare de peste
daca nu ar fi gipo unic importator tica (cum s-a intamplat cu shimano)....
Fishing is life. The rest...just details

Avatar utilizator
mirceaognean
membru activ
membru activ
Mesaje: 58
Membru din: 18 Apr 2008, 21:30
Localitate: Chicago , USA

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de mirceaognean » 18 Noi 2008, 23:54

Sunt abonat la newsteller-ul Gipo si am primit mesajul astazi :
"In perioada 12 noiembrie- 15 decembrie, profitati de reducerea de 30% oferita de Gipo la sute de produse, in magazinele din Bucuresti, Craiova si Tr. Severin. Tot ce trebuie sa faceti este sa aveti valoarea bonului de casa mai mare de 200 lei."
poate cineva e interesat.

Avatar utilizator
gadjo
senior
senior
Mesaje: 316
Membru din: 18 Oct 2008, 16:30

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de gadjo » 25 Noi 2008, 11:22

Salut!
Vedeti ca senzorii au reduceri bune la majoritatea produselor.Pe site nu au actualizat dar puteti trimite mail cu ce produs doriti si ei va spun pretul redus.Din cate am inteles sunt reduceri de pana la 50%.
Sa traiti bineee!!!!!!! :)]
Clubul Sportiv "Planet Carp"
www.planetcarp.ro

Avatar utilizator
saryi
membru activ
membru activ
Mesaje: 55
Membru din: 22 Noi 2008, 16:57
Localitate: constanta
Contact:

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de saryi » 26 Noi 2008, 00:42

la arrow oferta kit crap: 4 lansete cormoran spacefighter 3,60m, 3,5lbs +4mulinete mitchell free 5500 +rod pod ron thomson complet echipat(avertizori, swingere, suporti - cormoran) +scaun +umbrela parasolar cormoran...totul la 1230 ron. Intrebarea ar fi daca merita investitia sau mai degraba un set de 3 sert karax 3.60 3lbs + 3 okuma pl860 + rod pod sert echipat cam in aceeasi bani. mentionez ca nu am gasit pe site-ul cormoran versiunea de 3.5lbs de la arrow ci doar de 3lbs :-??

Avatar utilizator
marian_popescu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1064
Membru din: 13 Aug 2008, 11:18
Localitate: Prahova

Re: REDUCERI ARTICOLE PESCUIT

Mesaj de marian_popescu » 26 Noi 2008, 19:05

ai vazut serturile?
nu ti se par prea moi? parerea mea, mai ieftin si mau bun...energoteam president dx kevlar la reducere, 120 ron
mulinetele pl sunt ok, desi le-au scumpit tocmai cand toti ceilalti fac reduceri
set 4 senzori cu statie la 340 ron, energoteam
pt rod pod si camping...baietii de la senzor au niste reduceri de-ti sta mintea in loc
nici eu nu am vazut cormoran de care spui tu la 3,5 lbs
urmeaza si la mine pat si cort de la ei
salutari
Fishing is life. The rest...just details

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”