Schimb lanseta de stiuca Master Pike de la Gipo

Moderatori: mini_mic, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
MrPike
senior
senior
Mesaje: 255
Membru din: 15 Mar 2011, 21:27
Localitate: Lugoj

Schimb lanseta de stiuca Master Pike de la Gipo

Mesaj de MrPike » 27 Oct 2012, 21:39

Mi-am cumparat recent o lanseta, asa ca nu mai am ce face cu una dintre lansetele mele mai vechi.
Este vorba despre o lanseta Master Pike de la Gipo de 2,60 m, cu maner extensibil, actiune 8-28gr, 8 inele, mandrina Fuji, carbon IM9S.

Lanseta am cumparat-o acum doi ani, dar nu a fost folosita foarte des deoarece am mai multe lansete cu care pescuiesc. Este facuta pentru pescuitul la stiuca, destul de sensibila si moale la varf, cu rezerva de putere suficienta. Arunca foarte bine naluci de peste 10 gr. Blancul si mandrina sunt de calitate, eventual la inele ar mai fi de lucru. Este foarte buna pentru pescuitul de pe mal.

Are cateva mici zgarieturi si o urma din cauza unui transport neadecvat, dar care nu-i afecteaza cu nimic functionarea. Parerea mea este ca e o lanseta foarte buna pentru incepatori in ale pescuitului la stiuca.
Poze reale vedeti mai jos. O dau la schimb pentru voblere sau alte accesorii pentru pescuit. Cine vrea mai multe poze trimit cu placere.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Avatar utilizator
Vladone
membru activ
membru activ
Mesaje: 134
Membru din: 07 Iun 2009, 17:43
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Schimb lanseta de stiuca Master Pike de la Gipo

Mesaj de Vladone » 28 Oct 2012, 15:38

sall ce pret are?

Scrie răspuns

Înapoi la “Schimburi, Donatii”