cumpar ET Impact Telematch 4.20m/5-20g

nu va inghesuiti ca spargeti geamul

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
xplayz
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 08 Apr 2010, 10:51

cumpar ET Impact Telematch 4.20m/5-20g

Mesaj de xplayz » 11 Apr 2010, 23:03

Cumpar ET Impact Telematch 4.20m/5-20g !!
cantitate : 1 x buc

*
de asemenea sunt interesat si de niste waglere si accesorii, etc !

Cu stima !

Avatar utilizator
pescar_s
senior
senior
Mesaje: 172
Membru din: 15 Noi 2008, 22:06

Re: cumpar ET Impact Telematch 4.20m/5-20g

Mesaj de pescar_s » 12 Apr 2010, 05:16

Daca tot mergi pe mana lui energofish, de ce nu incerci -Competition Tele Match- are 160gr-IM10 la 4,20m,la fel de zvelta si mai eftina cu aproape 100lei,sa nu mai spun ca are actiune parabolica(eficienta in lupta cu pestii mari si intepaturi la distanta) eu am luat tot de la energo un -Silver Match- la 4,50m si sun mai mult decat multumit de ea. Si daca tot a venit vorba de energo vezi ca au toata gama de accesorii pentru pescuitul sheffield-match . Fire-ntinse!!

Avatar utilizator
xplayz
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 08 Apr 2010, 10:51

Re: cumpar ET Impact Telematch 4.20m/5-20g

Mesaj de xplayz » 12 Apr 2010, 08:25

pescar_s multumesc pentru informatii !
Sincer am studiat si eu ofertele si produsele celor de la energofish !
Motivul pentru care m-am oprit la ET Impact Telemach a fost faptul ca este comoda la transport, sunt incepator in acest stil de pescuit dar dornic sa invat !
Intradevar si Competition Tele Match face parte din aceeasi clasa, dar mi s-a parut ca modelul ET Impact ar fi mai revolutionat d.p.d.v al blankului folosit (*poate ma insel).
Pana acum am fost un pescar tipic de crap, dotarea fiind pe masura stilului abordat! Mai nou am vizionat si citit multe despre stilul match,sheffield respectiv 'a l'anglaise", acest lucru m-a atras foarte mult , lucru care a dus la vanzarea echipamentului de crap si incercarea de achizitionare a unui echipament tipic pentru match !

De altfel am regasit si cateva postari pe care le-ai facut pe acest forum referitor la acest tip de pescuit!
Am observat ca ai experienta in abordarea acestui stil, de aceea as aprecia orice sugestie sau sfat bineinteles in masura in care este posibil acest lucru !

Cu stima !

Scrie răspuns

Înapoi la “Cumparari”