vand boiles

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
joga petre
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 22 Mar 2008, 22:16

vand boiles

Mesaj de joga petre » 06 Oct 2008, 15:12

vand 12-13 kg boiles-uri tari ramase de la concursul de pe sarulesti s&o cu stropeala de cranberry

Avatar utilizator
pescarusul63
utilizator
utilizator
Mesaje: 25
Membru din: 03 Apr 2008, 19:35

Re: vand boiles

Mesaj de pescarusul63 » 21 Dec 2008, 12:49

Nu am fol. boilesuri niciodata dar din ce vad eu pe aici e ...super.Am o intrebare aceste boilesuri ce termen de fol. au?se pot fol. si la anul?si ce pret au? :-?

Avatar utilizator
joga petre
membru activ
membru activ
Mesaje: 98
Membru din: 22 Mar 2008, 22:16

Re: vand boiles

Mesaj de joga petre » 21 Dec 2008, 16:43

pe mine m-au costat cca 65lei/kg.....dar le-am fol la tancabesti la un concurs care mi-a adus locul 2 si captura :D .....au fost facute impreuna cu george alex.
ce vreau sa-ti mai spun e ca dupa vreo 2 sapt incepusera sa ia un pic de mucegai(am turnat un bidon de csl peste ele si am si castigat un concurs cu ele asa)---noroc

Avatar utilizator
validanik
senior
senior
Mesaje: 319
Membru din: 22 Feb 2008, 20:51
Localitate: Bucuresti

Re: vand boiles

Mesaj de validanik » 21 Dec 2008, 17:57

joga petre scrie:pe mine m-au costat cca 65lei/kg.....dar le-am fol la tancabesti la un concurs care mi-a adus locul 2 si captura :D .....au fost facute impreuna cu george alex.
ce vreau sa-ti mai spun e ca dupa vreo 2 sapt incepusera sa ia un pic de mucegai(am turnat un bidon de csl peste ele si am si castigat un concurs cu ele asa)---noroc

mai bine le ti si mai castigi cateva concursuri decat sa le dai :D
CS GREEN LAKE

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”