ajutor lansete

Moderatori: gor965, florentiniuga

Avatar utilizator
Madalin Dirla
Veteran
Veteran
Mesaje: 3312
Membru din: 03 Mai 2008, 14:46

Re: ajutor lansete

Mesaj de Madalin Dirla » 13 Iul 2013, 00:53

Scz. daca am deranjat cu recomandarea.
Condu ce masina vrei, dar ai grija, cu categorie "B" nu poti conduce tirul :D

Sorin Munteanu scrie:asa cum spunea si bogadan ma intereseaza si evolutia lor in timp,lucru pentru care tind spre Free spirit si sunt sigur ca aici sunteti deacord cu mine,,,referitor la MTX fara sa deranjez pe nimeni si fara alte interese prefer sa merg cu un vw din 2008 decat cu un logan din 2013,,,as mai dorii ceva parreri despre PROLOLGIC c30,,,

Avatar utilizator
Sorin Munteanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 13
Membru din: 25 Iun 2013, 21:52
Localitate: Barlad
Contact:

Re: ajutor lansete

Mesaj de Sorin Munteanu » 13 Iul 2013, 09:11

dl DAN nu ati inteles mesajul referitor la ;LOGAN, si am specificat ca nu doresc sa se inteleaga gresit ,,doream doar sa sublinez ca nu conteaza neaparat anul aparitie atat de mult pe cat conteaza experienta firmei respective ,,,asta incercam evidentez in compararea facuta de mine,,,referitor la MTX ,,sunt convins ca sunt niste scule foarte bune atata timp cat sunt folosite de atatia pescari de competitie si de dv,,,si intr-un viitor apropiat sper sa ajung si eu in posesia unui kit sau macar sa am placerea sa le testez,,,toata stima

Avatar utilizator
Sorin Munteanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 13
Membru din: 25 Iun 2013, 21:52
Localitate: Barlad
Contact:

Re: ajutor lansete

Mesaj de Sorin Munteanu » 13 Iul 2013, 09:35

sunt o fire modesta in general,,,ca si categorie mai am ceva peste B, ;;) ,,,dar ca si pescar sau experienta (ca aici bateai )sunt sub acea categorie ,,B,,dar traim sa invatam si sa ne dezvoltam,,bineinteles atat cat de mult ne si dorim lucrul asta,, =P~

Avatar utilizator
Dan Mitranescu
Partener
Partener
Mesaje: 1464
Membru din: 14 Dec 2007, 04:42

Re: ajutor lansete

Mesaj de Dan Mitranescu » 13 Iul 2013, 11:16

Sorin Munteanu scrie:dl DAN nu ati inteles mesajul referitor la ;LOGAN, si am specificat ca nu doresc sa se inteleaga gresit ,,doream doar sa sublinez ca nu conteaza neaparat anul aparitie atat de mult pe cat conteaza experienta firmei respective ,,,asta incercam evidentez in compararea facuta de mine,,,referitor la MTX ,,sunt convins ca sunt niste scule foarte bune atata timp cat sunt folosite de atatia pescari de competitie si de dv,,,si intr-un viitor apropiat sper sa ajung si eu in posesia unui kit sau macar sa am placerea sa le testez,,,toata stima
Asta doream sa spun si eu Sorin .

Avatar utilizator
Sorin Munteanu
utilizator
utilizator
Mesaje: 13
Membru din: 25 Iun 2013, 21:52
Localitate: Barlad
Contact:

Re: ajutor lansete

Mesaj de Sorin Munteanu » 13 Iul 2013, 12:53

**==

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”