oferta

Moderatori: gor965, florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
maryn_vs
membru activ
membru activ
Mesaje: 149
Membru din: 13 Iul 2008, 14:08
Localitate: vaslui

oferta

Mesaj de maryn_vs » 04 Noi 2008, 13:04

salut..am gasit o oferta pe net la lansete si as vrea sa stiu daca se merita sau nu ..adresa este.. www.ropescar.com/?p=productsMore&iProduct=310&sName=
astept parerile voastre...cu respect

Avatar utilizator
Teddy
Veteran
Veteran
Mesaje: 588
Membru din: 26 Apr 2008, 18:35
Localitate: Ploiesti
Contact:

Re: oferta

Mesaj de Teddy » 04 Noi 2008, 17:46

Sincer nu stiu nimic despre aceste bete, dar cred ca poti alege ceva mai bun. Am vazut ca vine cam 250 de ron o lanseta. Sigur gasesti si alte bete sub banii astia. De exemplu Lanseta Sert Rebellion 3,90m/3,5 lbs sau Lanseta Sert Swart 3,90m/3,5Lbs. Alt model Lanseta UK CARP "ELIMINATOR", 3,9m/3.5lbs. Au pret la fel sau sub 250 ron, dar daca o sa iei 4, sigur le iei la un pret mai mic decat cel de lista. Cauta si pe alte magazine online, sunt si alte oferte. Si nu uita, din decembrie vor incepe reducerile de sezon peste tot, daca nu te grabesti....merita sa mai astepti putin. Cred ca am vazut pe undeva si niste pelzer in zona asta de pret, apropo, cred ca vindea Iulian petre un set de 4 pelzere, eu chiar le-am vazut si la lucru, daca ai vedea cum se arcuiau....sunt pe undeva niste poze, parca in sectiunea concursului de pe moara.
Dragos Dimache - Pescar sportiv
Fieldtester si colaborator SUPERBAITS

Avatar utilizator
marian_popescu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1064
Membru din: 13 Aug 2008, 11:18
Localitate: Prahova

Re: oferta

Mesaj de marian_popescu » 04 Noi 2008, 19:44

...inele si mandrina TIP fuji?...
nu cumpara nimic pana nu le vezi
iar reducerile deja au inceput, nu trb sa astepti neaparat pana in decembrie
Fishing is life. The rest...just details

Avatar utilizator
maryn_vs
membru activ
membru activ
Mesaje: 149
Membru din: 13 Iul 2008, 14:08
Localitate: vaslui

Re: oferta

Mesaj de maryn_vs » 04 Noi 2008, 21:15

Teddy scrie:Sincer nu stiu nimic despre aceste bete, dar cred ca poti alege ceva mai bun. Am vazut ca vine cam 250 de ron o lanseta. Sigur gasesti si alte bete sub banii astia. De exemplu Lanseta Sert Rebellion 3,90m/3,5 lbs sau Lanseta Sert Swart 3,90m/3,5Lbs. Alt model Lanseta UK CARP "ELIMINATOR", 3,9m/3.5lbs. Au pret la fel sau sub 250 ron, dar daca o sa iei 4, sigur le iei la un pret mai mic decat cel de lista. Cauta si pe alte magazine online, sunt si alte oferte. Si nu uita, din decembrie vor incepe reducerile de sezon peste tot, daca nu te grabesti....merita sa mai astepti putin. Cred ca am vazut pe undeva si niste pelzer in zona asta de pret, apropo, cred ca vindea Iulian petre un set de 4 pelzere, eu chiar le-am vazut si la lucru, daca ai vedea cum se arcuiau....sunt pe undeva niste poze, parca in sectiunea concursului de pe moara.
multam pentru sfat si cred ca am sa mai astept pina in decembrie.numai bine si fir intins :-h

Scrie răspuns

Înapoi la “Undite si lansete”