articole pescuit

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
mircea_3gsm
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 26 Noi 2008, 13:56
Localitate: galati

Re: articole pescuit

Mesaj de mircea_3gsm » 11 Oct 2013, 20:19

si in legatura cu turismul /// se face cu oameni inteligenti la noi pe primul plan este buzunarul.Nu oamenii de rand au distrus delta ce cei cu bani si cu relatii entru care nu exista lege,Legea este facuta pentru cel care nu are bani si relatii,Asa ca nu conteaza cu ce pescuiesti asta este parerea mea

Avatar utilizator
danu13
Veteran
Veteran
Mesaje: 623
Membru din: 09 Mar 2012, 09:29
Localitate: Braila

Re: articole pescuit

Mesaj de danu13 » 11 Oct 2013, 20:23

mircea_3gsm scrie:si in legatura cu turismul /// se face cu oameni inteligenti la noi pe primul plan este buzunarul.Nu oamenii de rand au distrus delta ce cei cu bani si cu relatii entru care nu exista lege,Legea este facuta pentru cel care nu are bani si relatii,Asa ca nu conteaza cu ce pescuiesti asta este parerea mea
Daca toata lumea ar primi o educatie in ceea ce priveste respectarea naturii si a resurselor pe care le are tara asta... crede-ma ca am avea un turism mai bun decat in multe tari din lume ...Dar de ce sa vina strainul? ce sa vada gunoi, mizerie , in delta braconaj cat cuprinde lacuri pline de varse, setci etc...cand un popor isi pierde educatia si principiile, acesta inceteaza sa mai existe...
Imagine

Avatar utilizator
jirosmarius
Veteran
Veteran
Mesaje: 1189
Membru din: 18 Apr 2012, 00:01
Localitate: oradea

Re: articole pescuit

Mesaj de jirosmarius » 11 Oct 2013, 23:11

bai danule ce filozof te facu si..... :))

Avatar utilizator
danu13
Veteran
Veteran
Mesaje: 623
Membru din: 09 Mar 2012, 09:29
Localitate: Braila

Re: articole pescuit

Mesaj de danu13 » 11 Oct 2013, 23:40

jirosmarius scrie:bai danule ce filozof te facu si..... :))
Pe langa medicina la scoala am invatat si asa ceva... :p Dar acum zii tu Marius.. Am zis ceva gresit?
Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”