probleme LIVE TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de florentiniuga » 13 Oct 2012, 14:17

Merge acum. A fost oprit curentul mai mult decat duce UPS-ul.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 13 Oct 2012, 16:09

multumesc! s-a rezolvat. urmaresc cu mult interes emisiunile dvs. mult succes si fire zdruncinate!

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 17 Oct 2012, 09:43

iar nu merge dragii mei. ce se intimpla?

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de florentiniuga » 18 Oct 2012, 00:09

Din nou... curentul. ~x( >:) RENEL :-q

Rog un moderator sau admin sa ma sune in cazul in care se mai intampla asemenea inreruperi in cursul zilei, deoarece cand sunt plecat din Bucuresti, ca in cazul de ieri, nu am de unde sa stiu.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 06 Noi 2012, 11:04

sunt probleme la sunet. nu se intelege nimic din ce se spune acolo. si redarea imaginii putin intrerupta. tks

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 06 Noi 2012, 16:59

rezovati problema fratilor ca nu se poate urmari nici o emisiune. merge prost de tot.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de gor965 » 06 Noi 2012, 19:38

castillio scrie:rezovati problema fratilor ca nu se poate urmari nici o emisiune. merge prost de tot.
Da' stai calm ca se verifica ! Daca problema e de la legatura la net pe care este serverul, nu e chiar asa usor de rezolvat !
Ca fapt divers, RCS-RDS a preluat reteaua I-Link , si sa moara ma-sa daca n-a facut-o praf in ultima luna, de cand s-au apucat de facut nu stiu ce modificari ! ~x(
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 06 Noi 2012, 21:15

ma iertati de insistenta, n-am vrut sa supar pe nimeni. doar vroiam sa urmaresc emisiunile si nu reuseam. multumesc si multe ”succesuri” in continuare. sa traiti :))

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 07 Noi 2012, 15:30

cred ca sunt enervant dar iar nu merge :-S #:-S :((

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 08 Noi 2012, 21:53

pina acu n-a mers nici site-ul dar, tv tot nu merge >:P ~x( [-(

Avatar utilizator
bogdonel
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 04 Feb 2013, 21:17

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de bogdonel » 04 Feb 2013, 21:29

din cate vad e o problema destul de des intalnita asta cu live tv ca nu merge deloc :-w X-(

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de florentiniuga » 06 Feb 2013, 02:30

bogdonel scrie:din cate vad e o problema destul de des intalnita asta cu live tv ca nu merge deloc :-w X-(
Nu exagerati, ultima "sesizare" e din noiembrie. Acum efectiv nu am stiut ca s-a intrerupt pentru ca nu am intrat in ultimele 18 ore sa verific.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
castillio
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 17 Iun 2009, 11:58

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de castillio » 22 Feb 2013, 11:40

daca nu este cu suparare as dori sa va atentionez ca ar trebui sa diversificati putin emisiunile sa aduceti ceva nou ca deja le stim aproape toate emisiunile. se repeta de nu stiu cite ori aceleasi treburi. nu de alta dar nu mai simti atractie sa deschizi emisiunea. nu stiu, macar la orele de maxima audienta sa fie ceva nou. eu am mai sugerat o data ideea sa faceti emisiuni pe malurile baltilor pe care pescuim noi si sa ne aratati cum prindeti peste acolo unde noi nu reusim. pt ca nu ne incinta deloc sa vedem emisiunile acelea pe lacurile din ungaria sau mai stiu eu unde si noi nu vom putea ajunge acolo probabil niciodata. asa ca veniti si pescuiti ca si noi va rugam. si asa poate mai invatam si noi cite ceva. sa nu fie cu suparare pentru nimeni, va rog. este doar o sugestie nimic altceva. o zi buna tuturor

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de gor965 » 22 Feb 2013, 12:26

castillio scrie:daca nu este cu suparare as dori sa va atentionez ca ar trebui sa diversificati putin emisiunile sa aduceti ceva nou ca deja le stim aproape toate emisiunile........
Daca esti amabil, atentioaneaza-i si p-aia de la guvern ca murim de foame in tara asta ! Fara misto', crezi ca daca existau fonduri nu se faceau emisiuni ? Nu-ti mai da nimeni un capat de ata in tara asta si mai mult, toata lumea vrea sa lucrezi ptr. ea, pe banii tai de-acasa ! S-a impamantenit ideea ca ce-i pe net, e moka si obligatoriu sit-urile sunt in slujba utilizatorilor ! Nu tata...si ptr. filmul ala "furat" de pe torent, inainte, cineva plateste enorm ca sa fie produs ! Probabil cand s-o mai inmuia criza asta, o sa se mai largeasca buzunarele unora care isi pot fructifica investitiile prin genul asta de emisiuni (reclama, publicitate, sponsorizare,etc.) .
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: probleme LIVE TV

Mesaj de florentiniuga » 22 Feb 2013, 13:15

castillio scrie:...eu am mai sugerat o data ideea sa faceti emisiuni pe malurile baltilor pe care pescuim noi si sa ne aratati cum prindeti peste acolo unde noi nu reusim. pt ca nu ne incinta deloc sa vedem emisiunile acelea pe lacurile din ungaria sau mai stiu eu unde si noi nu vom putea ajunge acolo probabil niciodata. asa ca veniti si pescuiti ca si noi va rugam. si asa poate mai invatam si noi cite ceva....
Ar fi trebuit sa dau numai emisiunile alea din Ungaria, cel putin pana ne civilizam macar cat ei. Ma tem ca daca ma duc sa pescuiesc in locurile in care merg pescarii obisnuiti, ori nu as avea ce filma zile intregi, ori as populariza braconajul, lipsa de civilizatie, micul si berea, susaneaua... adica exact ceea ce facea Tibanu. Asta doriti?
In rest, George are dreptate. Ma intereseaza mai mult veniturile personale, chiar daca nu am asteptat niciodata sa am un profit din asta dar macar sa nu mai bag mana atat de adanc in buzunar. Si nici sezonul nu a inceput inca.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”