CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Moderator: florentiniuga

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Exo_luci
membru activ
membru activ
Mesaje: 143
Membru din: 18 Mai 2010, 22:16

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de Exo_luci » 02 Iul 2013, 09:57

gcrap tgv scrie:Hai sa ne vd de treaba noastra...eu cred ca pestele este in balta nu putea pleca atat peste intr un timp asa de scurt... problema este nadirea excesiva care a fost la inceputul concursului..si nadirea unora acolo unde nu trebuie..chiar in buturile alea in care sta el..pai cum mai vrei sa iasa de acolo dak acolo ii dai de papa....hai sa tacem si sa fim mai atenti alta data. Florin a zis fara nadirea si mai era putin si il luam la bataie..ne meritam soarta...sa nu uitam pt concursurile viitoare


Pai cum vrei sa il scoti unde vrei tu daca nu ii faci o carare sa iasa unde vrei tu...nu stiu cine trebuie sa fie mai atent...si la voi in stand erau 2 gauri nici macar o data nu a cazut montura acolo lipita de malul celalalt si mai si sarea acolo....dar nu are rost sa ne uitam ce au facut altii :-@ .......si cand vorbim ca a disparut peste de acolo , o spunem ca se trezea unu altu sa le laude pe la magazine de pescuit ca a plecat aksa cu nu stiu cate zeci de kile de acolo..... :-q

Avatar utilizator
c0r0nel
membru activ
membru activ
Mesaje: 110
Membru din: 22 Mar 2009, 00:33

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de c0r0nel » 02 Iul 2013, 13:29

Pai cand mai auziti asa ceva incercati sa-i aflati numele sau sa luati un numar de masina si sa vorbiti cu Cristi sa nu-i mai primeasca pe balta.

Avatar utilizator
Exo_luci
membru activ
membru activ
Mesaje: 143
Membru din: 18 Mai 2010, 22:16

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de Exo_luci » 02 Iul 2013, 13:37

Din cate stiu a fost sunat ;)


E greu sa ii prinzi asa, dar speram ca o sa se afle si vor primii corectia care o merita **==

Avatar utilizator
STIGMA FISHING
senior
senior
Mesaje: 249
Membru din: 05 Mai 2011, 22:23

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de STIGMA FISHING » 02 Iul 2013, 15:36

Va multumesc pentru toata sustinerea voastra, asta ma incurajeaza sa merg mai departe si sa ajung cu adevarat la ce imi doresc ca toti iubitori de mustaciosi sa o ingrijim ca nu este a mea este a noastra si daca aicei oameni nu ar mai exista pe balti am putea sa stam cu masini cu etc , dar ei se bucura ca fura niste pest si il vand la vecini , ei nu inteleg ca asta este pretul lor 7 pesti :-q
Va multumesc tuturor pt toate eforturile >:D< **==

Avatar utilizator
gcrap tgv
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 13 Mai 2013, 20:04

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de gcrap tgv » 02 Iul 2013, 17:55

exo luci dak uh ai vazut sarind in standul 15 sa ma anunti si p mn..cred c nu mai vedeai bn..pe bune..unde dreacu a sarit...sau chiar aja de mult ne doream d vedeam ca sare la alti in stand poate ca nu am dat lipit de malul celaland dar de sarit nu a sarit tot concursul...
ce ziceti de un concurs care sa fie fara momitor doar cu plumb p linia principala si nadirea doar din cobra...sa se tina un alfel d concurs sunt doritori dak da sa postati aici care vrea sa participe la un asfel d concurs... **== . mai vreau sa felicit patronul balti ca are o balta foarte frumosa dar sa amenajeze drumul putin

Avatar utilizator
roataclaudiu
senior
senior
Mesaje: 199
Membru din: 12 Dec 2007, 22:39
Localitate: SIBIU

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de roataclaudiu » 02 Iul 2013, 22:32

STIGMA FISHING scrie:Va multumesc pentru toata sustinerea voastra, asta ma incurajeaza sa merg mai departe si sa ajung cu adevarat la ce imi doresc ca toti iubitori de mustaciosi sa o ingrijim ca nu este a mea este a noastra si daca aicei oameni nu ar mai exista pe balti am putea sa stam cu masini cu etc , dar ei se bucura ca fura niste pest si il vand la vecini , ei nu inteleg ca asta este pretul lor 7 pesti :-q
Va multumesc tuturor pt toate eforturile >:D< **==
Se putea amenaja un wc ca ne cacam pe cimp, un drum de acces pe balta cit de cit in caz de ploaie e dezastru , se mai puteau curata standurile cu agatatura de perdeaua de fire rupte si o mai mare atentie la "pescuitori" care au carat crapi de pe balta......
poate luati in considerare aceste aspecte si cu timpul se vor remedia...
CS Ovidius

Avatar utilizator
gcrap tgv
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 13 Mai 2013, 20:04

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de gcrap tgv » 03 Iul 2013, 17:43

salut...vin si eu cu o propunere pt voi.. Ce ziceti daca mai tinem un concurs pe Stigma F dar in care nadirea sa se fac doar din cobra. Nadirea sa nu s fac nici macar din momitor in loc de momitoe sa fie plumb inline sau pierdut. Acest concurs sa se tina la sfarsitul lui septembrie sau inceputul lui octombrie cand toata lume se intoarce din vacanta. Daca sunt doritori astept sa scrieti aici

davidnicolaie
Veteran
Veteran
Mesaje: 1013
Membru din: 20 Noi 2009, 18:08
Localitate: brasov
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de davidnicolaie » 03 Iul 2013, 17:57

si eu cred ca e o idee buna :D

Avatar utilizator
gcrap tgv
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 13 Mai 2013, 20:04

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de gcrap tgv » 03 Iul 2013, 18:04

davidnicolaie scrie:si eu cred ca e o idee buna :D
SE PARE K CINEVA ESTE DEACORD HAI SA FIM PESCARI

Avatar utilizator
solomon aurelian
utilizator
utilizator
Mesaje: 24
Membru din: 13 Sep 2009, 18:24
Localitate: sighisoara
Contact:

Re: CUPA "STIGMA FISHING MASTERS" 2013 EDITIA 1

Mesaj de solomon aurelian » 31 Iul 2013, 14:51

gcrap tgv scrie:
davidnicolaie scrie:si eu cred ca e o idee buna :D
SE PARE K CINEVA ESTE DEACORD HAI SA FIM PESCARI
Respecte,
Umila mea parere este ca, fara nadire, conteaza locul care il extragi, nu iscusinta pescarului (poate o mica parte, cea ce tine de monturi).
Deci intr-un sistem care vrea sa evidentieze valoarea pescarului, este necesar, ca acesta sa isi aleaga strategia cu care abordeaza concursul (nadire, momeala etc.). Cu cat mai multe impuneri, in afara celor general acceptate (vezi regulament concursuri consacrate), cu atat mai putini concurenti.
PS: Daca se accepta momitor si porumb pe fir de par, parca mas inscrie si eu. :D

Fire intinse!

Scrie răspuns

Înapoi la “Crap si somn”