Daca as face asa?

gramada organizata

Moderator: florentiniuga

Avatar utilizator
viorelb73
Veteran
Veteran
Mesaje: 658
Membru din: 29 Iul 2010, 18:49
Localitate: Constanta

Re: Daca as face asa?

Mesaj de viorelb73 » 20 Ian 2012, 18:15

OK !!!!!!!!
Si ????
La ce limbaj folosesti, esti un om deosebit, sunt convins de asta!!!
Eu am postat ce am vrut si cu un limbaj adecvat, e problema ta ca tolerezi problemele cu limba romana si folosesti injuraturi pe forum. Eu sunt adeptul limbajului corect, nu cred ca asta ar trebui sa fie problema ta. Tine-te în continuare de bisnita ta si lasa-ma pe mine in pace !!!
Liber la prova, amice !!! (interesează-te prin dictionare ce inseamna)
Plec la pescuit, nu să prind peşte !!!

Avatar utilizator
Laurentiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 1246
Membru din: 18 Oct 2009, 13:41
Localitate: Bucuresti

Re: Daca as face asa?

Mesaj de Laurentiu » 20 Ian 2012, 20:12

Tu acum ai descoperit internetul? Ca daca da, te iert, daca nu, ai probleme mari. Tu nu vezi ca postezi in disperare de cateva zile numai tampenii? Ca ala face nu stiu cum, ca ala strange nu-s ce, ca astalalt incurca o expresie in latina pe un forum de pescuit si d'aia nu poti tu dormi la noapte, tu esti profesor si pescuiesti de cand mergeai in picioare pe sub masa si restul e prosti, etc, etc...Lasa-ne nene cu chestii d'astea si posteaza ceva la obiect si folositor ca de tipi ca tine e satul internetul. Mai scapa unul cate o gogoasa pe ici pe colo ca deh..asa e romanul, da tu ai diaree de cateva zile. I-a cu saparosan, poate iti trece. >:)

Avatar utilizator
viorelb73
Veteran
Veteran
Mesaje: 658
Membru din: 29 Iul 2010, 18:49
Localitate: Constanta

Re: Daca as face asa?

Mesaj de viorelb73 » 26 Ian 2012, 20:33

Pune, domnule, "ignore" pe ID-ul meu si nu ma mai baga in seama. Lasa-ma in pace si vezi-ti de ale tale. Eu vreau sa aflu date despre pescuit, nu sa ma contrez pe internet, cu tine sau altcineva.
Hai sa ne vedem fiecare de ale lui, OK!
Plec la pescuit, nu să prind peşte !!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Mixurile”