Cine imi poate dona undite

Moderatori: mini_mic, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
miron aurel
junior
junior
Mesaje: 7
Membru din: 22 Apr 2012, 18:07

Cine imi poate dona undite

Mesaj de miron aurel » 22 Apr 2012, 18:25

Sunt o persoana mai in varsta si apelez la orice om care ma poate intelege si care are undite mai multe si care nu ii mai trebuiesc sa imi faca si mie o bucurie daruindu-mi-le sa imi pot petrece si eu timpul liber pescuind,chiar nu mie rusine sa spun ca nu imi pot permite sa imi cumpar o undita,daca se va gasi un suflet mare las aici adresa mea...miron_aurel2000@yahoo.com

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de Alexandru Mihai » 22 Apr 2012, 21:45

Va dau eu o undita, de unde sunteti ? V-am pregatit o undita, un suport de undita si o cutie cu plumbi de linie.
Lasa-ti un numar de telefon si va contactez eu.

Avatar utilizator
tibi_m
Veteran
Veteran
Mesaje: 593
Membru din: 07 Mai 2009, 16:25
Localitate: Bucuresti

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de tibi_m » 22 Apr 2012, 22:25

Si eu sunt dispus sa donez ceva echipament de pescuit. vreo 2 lansete, mulinete, fire, ace, minciog, juvelnic, si multe alte accesorii.

@Max daca reusesti sa iei legatura cu domnul, stabileste modalitatea de predare si iti dau si eu pentru dansul.
P.S. Eu o sa pot doar saptamana viitoare dupa concurs.

Avatar utilizator
miron aurel
junior
junior
Mesaje: 7
Membru din: 22 Apr 2012, 18:07

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de miron aurel » 25 Apr 2012, 16:31

Din suflet va multumesc pentru undita si la fel multumesc si Domnului pentru lansete,ar fi pentru prima oara cand as avea asa ceva,eu sunt din Medgidia si pot fi apelat la tel 0734503503,transportul lor ii voi plati eu,iar pentru aceste daruri va voi pomeni in fiecare duminica la biserica....va multumesc din suflet...Miron

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de Alexandru Mihai » 25 Apr 2012, 17:18

Am sa va contactez sambata sa punem la punct detaliile.

Avatar utilizator
miron aurel
junior
junior
Mesaje: 7
Membru din: 22 Apr 2012, 18:07

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de miron aurel » 25 Apr 2012, 19:46

Nici nu stiti cata bucurie si cate vise imi fac aceste daruri ale dv-stra,niciodata nu am avut si undita si lanseta,ar fi pentru prima oara cand nu mi-ar fi rusine pe balta,va multumesc si ma voi ruga la Dumnezeu intotdeauna pentru dv-stra,sunteti oameni de mare calitate,va doresc tot binele din lume,cu mult respect Miron Aurel

Avatar utilizator
Alexandru Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 1520
Membru din: 16 Ian 2010, 14:33
Localitate: Mogosoaia

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de Alexandru Mihai » 28 Apr 2012, 19:01

CS Carp Zone prin Mihai Alexandru si Smart Fishing Club prin Tibi Manascu au facut fericit un pescar din Medgidia, acesta a primit de la noi lansete, undita, rod-pod, senzori,huse, scaun, mulinete pregatite de pescuit, urmeaza sa mergem si la Murfatlar in perioada ce urmeaza.

Fir intins!!!
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Ultima oară modificat 28 Apr 2012, 19:27 de către Alexandru Mihai, modificat 1 dată în total.

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de gor965 » 28 Apr 2012, 19:09

Bravo !!!!! =D>
Felicitari sincere ptr. gestul facut ! >:D<
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de Sebastian » 28 Apr 2012, 20:29

SUPERB!RESPECT!!

Avatar utilizator
miron aurel
junior
junior
Mesaje: 7
Membru din: 22 Apr 2012, 18:07

MULTUMIRI,,,MII DE MULTUMIRI

Mesaj de miron aurel » 28 Apr 2012, 20:44

DACA CINEVA IMI POVESTEA NU CREDEAM.....ASTAZI 28 APRILIE 2012 ACESTI OAMENI M-AU FACUT FERICIT,AM PRIMIT TOT CE SA SCRIS,CHIAR MAI MULT,,,MI-AU TREBUIT ORE SA LA CERCETEZ PE FIECARE IN PARTE,,SUTE DE ACE,PLUMBI,ROLE CU SUTE DE METRI NAYLON,CUTIE SPECIALA CU TOT CEI TREBUIE UNUI PESCAR,SCAUNEL,RUCSAC,HUSE,TREI LANSETE ECHIPATE,UNDITA,MONTURI PTR PESCUIT IAR CA O SUPREMATIE A ACESTUI FRUMOS DAR A-M PRIMIT SI STATIV PTR LANSETE ECHIPAT CU TOT CE II TREBUIE(nu stiu denumirile oficiale..scuze) INCLUSIV SENZORI....NU STIU DACA CINEVA ISI POATE DA SEAMA CAT DE BUCUROS SUNT,NU STIU DACA CINEVA POATE CREDE CA ACESTI ADEVARATI OAMENI A-U VENIT DE FOARTE DEPARTE PTR A-MI DARUII ACESTE SCULE DE PESCUIT FOARTE SCUMPE FARA A CERE NIMIC IN SCHIMB....V-A MULTUMESC DIN SUFLET DOMNULE TIBI MANASCU SI DV-STRA DOMNULE MIHAI ALEXANDRU,,,DA INTRADEVAR M-ATI FACUT EXTREM DE FERICIT,,,CHIAR FOARTE,FOARTE FERICIT,,,MI-ATI DARUIT SCULE CE EU NICIODATA NU AS FI AVUT PUTEREA SA LE CUMPAR,,,ACUM IN ACEST MOMENT LE TIN IN CASA LANGA MINE SI DE CATE ORI TREC MA UIT LA ELE CU DRAG...PARCA NU IMI VINE SA CRED CA EU AM ASEMENEA SCULE DE PESCUIT....DUMNEZEU SA VA BINECUVANTEZE VIATA,FAMILIILE SI PE TOTI CEI DRAGI DV-STRA,,,,CU MULT RESPECT PTR DOMNII TIBI MANASCU SI MIHAI ALEXANDRU, LA FEL SI PTR CS CARP ZONE...TOATA STIMA SI ADMIRATIA UNUI PESCAR UTILAT IN TOTALITATE DE DV-STRA.....VA MULTUMESC INCA O DATA DIN INIMA....MIRON AUREL

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de sorin1362 » 28 Apr 2012, 21:05

Foarte frumos, oameni buni ! Foarte buna ideea cu pozele impreuna cu dl. Miron ! Deacum, dl. Miron are, dupa parerea mea, o obligatie fata de voi : sa posteze o poza cu primul peste prins cu acele scule. Sa vedem daca rezista ... :D =D>
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
daddy caddy
senior
senior
Mesaje: 468
Membru din: 19 Ian 2011, 19:22
Localitate: BRASOV

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de daddy caddy » 30 Apr 2012, 23:18

=D> =D> =D> =D> RESPECTE **==
STIL OSTIL


ENERGY CARP

Avatar utilizator
georgemarian
Veteran
Veteran
Mesaje: 779
Membru din: 13 Noi 2010, 22:00

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de georgemarian » 01 Mai 2012, 10:49

Felicitari pt gest....la fel am primit si eu de la Max 4 bete 3,6,senzori,mulinete,si foarte multe accesorii,pe care le folosesc si in ziua de azi **== un om de milioane! Multa sanatate!

Avatar utilizator
dragan claudiu
Veteran
Veteran
Mesaje: 662
Membru din: 02 Apr 2008, 16:58
Localitate: brasov
Contact:

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de dragan claudiu » 15 Mai 2012, 20:30

cind vad asemenea oameni,sint mindru ca sint roman.............. **== **== **== RESPECTEEEEEEEEEEEEEEE =D> =D> =D> =D> =D>

Avatar utilizator
gClaudiu
utilizator
utilizator
Mesaje: 43
Membru din: 21 Mai 2011, 18:06

Re: Cine imi poate dona undite

Mesaj de gClaudiu » 16 Mai 2012, 16:12

Respect baietiilor care au facut gestul... Si "vorbeste" lumea ca avem o tara de infractori si nespalati

Sper ca Dumnezeu sa puna la socoteala gestul vostru =d> =d>

Scrie răspuns

Înapoi la “Schimburi, Donatii”