Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
lowa
Veteran
Veteran
Mesaje: 1001
Membru din: 17 Apr 2011, 17:58
Localitate: Bucuresti

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de lowa » 08 Noi 2012, 19:17

up

Avatar utilizator
corsaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 09 Sep 2012, 12:22
Localitate: Ploiesti

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de corsaru » 08 Noi 2012, 20:37

lowa scrie:Nu se negociaza si nu ma complic sa trimit colete in provincie!!!

Salut,
Ce mandru esti ca locuiesti in Bucuresti!
Nu uita / uitati - ca 99% dintre voi sunteti sau aveti radacini in provincie ( din mosi - stramosi )!!!

Avatar utilizator
chinaman
Veteran
Veteran
Mesaje: 1370
Membru din: 18 Ian 2012, 17:02
Localitate: Bucuresti Ghencea
Contact:

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de chinaman » 08 Noi 2012, 20:54

Fratele meu "piratul" vad ca te-ai inregistrat aici doar ca sa tragi anumite concluzii despre fiecare membru in parte si sa iti spui parerea ta personala fara a avea nici o legatura cu anuntul omului.
Daca nu te intereseaza si nu cumperi nimic lasa frate oamenii sa isi vanda marfa linistiti.
Stimsa Marius.
NIMENI NU E DESTUL DE INTELIGENT CA SA-L POATA CONVINGE PE UN PROST CA E PROST!

Avatar utilizator
corsaru
membru activ
membru activ
Mesaje: 128
Membru din: 09 Sep 2012, 12:22
Localitate: Ploiesti

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de corsaru » 08 Noi 2012, 21:17

chinaman scrie:Fratele meu "piratul" vad ca te-ai inregistrat aici doar ca sa tragi anumite concluzii despre fiecare membru in parte si sa iti spui parerea ta personala fara a avea nici o legatura cu anuntul omului.
Daca nu te intereseaza si nu cumperi nimic lasa frate oamenii sa isi vanda marfa linistiti.
Stimsa Marius.

Salut,
Tu esti suparat ca nu ai reusit sa vinzi cele 6 palete de tenis de masa, care de fapt sunt 7 ( in foto )?
Nu crezi ca la pretul pe care il vrei, ar fi mai corect sa le daruiesti unor copii saraci de la tine din BUCURESTI, in Prelungirea Ghencea?!

Avatar utilizator
lowa
Veteran
Veteran
Mesaje: 1001
Membru din: 17 Apr 2011, 17:58
Localitate: Bucuresti

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de lowa » 08 Noi 2012, 22:30

Vand doar in Buc pentru ca imi e sila sa fac colete, sa stau la cozile de la posta si sa completez "n" formulare (asta pentru ca majoritatea vor ca astfel de tranzactii sa se faca doar prin posta romana). Cu siguranta, calitatea omului nu are legatura cu locul in care traieste ci mai degraba cu atitudinea, comportamentul si cu ceea ce scoate pe gura.
N-am nicio problema cu pescarii din judetele Romaniei, am multi prieteni in provincie, oameni de bun simt, ceea ce nu este cazul colegului care si-a dat cu parerea despre anuntul meu si care in opinia mea da dovada de o lipsa crasa de activitate zilinica si de frustrare.
Astfel de persoane nu cred ca trebuiesc luate in seama, drept pt care d-le Marius mai bine nu-i mai raspundem acestei persoane pentru ca i-am da prea multa importanta iar acest lucru i-ar ocupa tot timpul pretios ...spre satisfactia sa.

Avatar utilizator
chinaman
Veteran
Veteran
Mesaje: 1370
Membru din: 18 Ian 2012, 17:02
Localitate: Bucuresti Ghencea
Contact:

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de chinaman » 09 Noi 2012, 08:54

lowa scrie:Vand doar in Buc pentru ca imi e sila sa fac colete, sa stau la cozile de la posta si sa completez "n" formulare (asta pentru ca majoritatea vor ca astfel de tranzactii sa se faca doar prin posta romana). Cu siguranta, calitatea omului nu are legatura cu locul in care traieste ci mai degraba cu atitudinea, comportamentul si cu ceea ce scoate pe gura.
N-am nicio problema cu pescarii din judetele Romaniei, am multi prieteni in provincie, oameni de bun simt, ceea ce nu este cazul colegului care si-a dat cu parerea despre anuntul meu si care in opinia mea da dovada de o lipsa crasa de activitate zilinica si de frustrare.
Astfel de persoane nu cred ca trebuiesc luate in seama, drept pt care d-le Marius mai bine nu-i mai raspundem acestei persoane pentru ca i-am da prea multa importanta iar acest lucru i-ar ocupa tot timpul pretios ...spre satisfactia sa.
BIG "LIKE"
NIMENI NU E DESTUL DE INTELIGENT CA SA-L POATA CONVINGE PE UN PROST CA E PROST!

Avatar utilizator
lowa
Veteran
Veteran
Mesaje: 1001
Membru din: 17 Apr 2011, 17:58
Localitate: Bucuresti

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de lowa » 13 Noi 2012, 13:20

up

Avatar utilizator
lowa
Veteran
Veteran
Mesaje: 1001
Membru din: 17 Apr 2011, 17:58
Localitate: Bucuresti

Re: Vand portofele plumbi sau accesorii - Trakker

Mesaj de lowa » 14 Noi 2012, 18:57

se poate inchide, multumesc!

Scrie răspuns

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”