Pat mai deosebit

nu va inghesuiti ca spargeti geamul

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Avatar utilizator
Nelutu
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 21 Mar 2008, 19:32

Re: Pat mai deosebit

Mesaj de Nelutu » 13 Feb 2009, 21:40

Adica cum nu au shipping cu Ro? Eu cumpar de doi ani de la ei, e adevarat ca scule de spinning, primesc in fiecare an catalogul gratuit, nu am avut probleme de genul asta. Ai de ales intre cele doua modalitati de livrare, adica par-avion, ceea ce te costa mai mult sau, cu vaporul, dureaza mai mult dar este mai ieftin. :D

Avatar utilizator
Butaru Gabriel
Veteran
Veteran
Mesaje: 688
Membru din: 12 Sep 2008, 21:04

Re: Pat mai deosebit

Mesaj de Butaru Gabriel » 14 Feb 2009, 11:44

Nelutu scrie:Adica cum nu au shipping cu Ro? Eu cumpar de doi ani de la ei, e adevarat ca scule de spinning, primesc in fiecare an catalogul gratuit, nu am avut probleme de genul asta. Ai de ales intre cele doua modalitati de livrare, adica par-avion, ceea ce te costa mai mult sau, cu vaporul, dureaza mai mult dar este mai ieftin. :D

Am facut card pentru plati online ,am depus bani pe card si cand am facut comanda asta mi-au spus,ca nu au shipping cu Ro ,si eu primeam catalogul dela ei dar asta era singurul lucru care ma interesa,nam renuntat cu toate ca in decembrie am luat un cort daca as putea las lua pe acesta este foarte practic si usor de transportat si montat.

Avatar utilizator
costelino
senior
senior
Mesaje: 488
Membru din: 05 Iul 2008, 15:35
Localitate: Aproape de Buc.

Re: Pat mai deosebit

Mesaj de costelino » 14 Feb 2009, 12:07

Ptr. domnul Costache Marius,
Credeti ca se poate achizitiona prin intermediul d-voastra?Bineinteles cu un mic adaos.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cumparari”