Cumpar swingere fox euro illuminated SET 4

nu va inghesuiti ca spargeti geamul

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Închis
Avatar utilizator
ogaru
indezirabil
indezirabil
Mesaje: 4
Membru din: 17 Feb 2009, 17:01

Cumpar swingere fox euro illuminated SET 4

Mesaj de ogaru » 12 Mar 2009, 20:20

Cumpar swingere fox euro illuminated SET 4 buc. Ofer pret la intelegere,va rog sa ma sunati ca nu pre stau pe net. TELEFON:0740242294

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: Cumpar swingere fox euro illuminated SET 4

Mesaj de gogu steriade » 12 Mar 2009, 20:54

bai baiatule ,cand a plouat cu prostie pe tine te-a prins fara umbrela ! ...pai nai mancatias la vanzare un set de-asta ?
http://infopescar.tv/forum/post21984.html#p21984

Edit -> Qnyx
Avertisment pentru injurii adresate unor membrii ai forumului. Avand in vedere ca dumneavoastra aveti un precedent, la urmatorul comentariu deplasat va spun "la revedere".
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
freeman2008
utilizator
utilizator
Mesaje: 38
Membru din: 14 Iul 2008, 00:01
Localitate: bucuresti

Re: Cumpar swingere fox euro illuminated SET 4

Mesaj de freeman2008 » 12 Mar 2009, 23:17

gogu steriade scrie:bai baiatule ,cand a plouat cu prostie pe tine te-a prins fara umbrela ! ...pai nai mancatias la vanzare un set de-asta ?
http://infopescar.tv/forum/post21984.html#p21984

PRIETENE...CE VINDE OMUL SAU CE CUMPARA E FIX TREABA LUI...DACA A INCALCAT VREO REGULA NU E TREABA TA , ACEST FORUM ARE MODERATORI SI ADMINI .....DE LA ASTA PANA LA A JIGNI E CEVA DRUM DE PARCURS...ITI DAI IN PETEC SI NU E BINE...TI-AI DEPSIT PUTIN ROLUL PE CARE-L FACI SI IN MOD SIGUR AI DEPASIT UNELE LIMITE PE FORUMUL ACESTA...DACA-TI ZICE UNU' SAU ALTU' CA ESTI FUNNY CHIAR NU INSEAMNA CA TREBUIE SA-TI DAI IN PETEC LA MODUL ASTA DOAR CA SA AJUNGI LA POSTUL CU NUMARUL 100

P.S. DACA PE EL A PLOUAT CU PROSTIE ASA CUM ZICI ...OARE TU CAND AI LUAT UN MANUAL DE LIMBA ROMANA SA-TI VERIFICI CEEA CE POSTEZI PE ACEST FORUM ???...ASTA NUMAI CA SA AFLI CU CE A PLOUAT SI PE TINE

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Cumpar swingere fox euro illuminated SET 4

Mesaj de gor965 » 12 Mar 2009, 23:46

Dl.Gogu , nu va e draga libertatea !...iar dansati pe sarma ! :-w

@Ogaru , cum e domnule cu seturile astea ...ca-mi miroase a bisnita ...printre altele ! X-(
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
ogaru
indezirabil
indezirabil
Mesaje: 4
Membru din: 17 Feb 2009, 17:01

Re: Cumpar swingere fox euro illuminated SET 4

Mesaj de ogaru » 15 Mar 2009, 18:01

pt gor965 nu fac nici o bisnita ca eu nu descomplectez setu de pescuit anunul cumpar este pt un prieten,eu nu vand numai daca am client tot pachetul [daca nu gasesc sa dau tot pachetul fara swingere cum ma duc la pescuit,sau fara mulinete]asa ca nu ma ocup de asa ceva

Închis

Înapoi la “Cumparari”