Vand AbuGarcia Revo STX - upgrade

dai un ban, da' stai in fata

Moderatori: mini_mic, Sebastian, pharaoh, Coleman

Reguli forum
-
-
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>MASURI DE SIGURANTA REFERITOARE LA TRANZACTIILE DE PE FORUMUL INFOPESCAR.TV<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
-
-
Închis
Avatar utilizator
Qnyx
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 1257
Membru din: 25 Ian 2008, 20:30
Localitate: London - UK / Bucuresti
Contact:

Vand AbuGarcia Revo STX - upgrade

Mesaj de Qnyx » 11 Noi 2014, 19:10

Vand una bucata Revo STX (RVO3STX-L) cumparata de noua in luna iunie de pe alt forum si folosita maxim 5 partide. Mulineta a prins si peste (vezi ultimele poze), asa ca este norocoasa.

Mulineta dupa cum se observa este aproape nou nouta, cu exceptia catorva pete pe spatele mulinetei si pe capacul lateral care au existat de cand am achizitionat mulineta - eu personal am cautat sa am foarte mare grija de ea. Am cautat sa atasez poze cat mai clare cu putinta la zoom foarte mare ca sa se vada ce si cum. Cu ochiul liber abia se vad, dar am zis ca exista si persoane super pretentioase care doresc sa stie pe ce dau banii. Mai mult decat atat, este "upgradata" cu o pereche de rulmenti Kattobi de la Hedgehog Studios si de asemenea ofer un tambur de rezerva (care are la randu-i un rulment BocaBearings Orange Seal). Am deja mult prea multe mulinete asa ca m-am gandit ca mai bine cineva o foloseste si se bucura de ea, decat sa stea la mine uitata in cine stie ce dulap.

Ca sa fac un rezumat:

Mulineta + rulmenti + tambur de rezerva -> totul la incredibilul pret de 750 lei (evident ne-negociabil) !
DSC04225.jpg
DSC04224.jpg
DSC04221.jpg
DSC04217.jpg
DSC04214.jpg
DSC04213.jpg
DSC04208.jpg
DSC04200.jpg
DSC04199.jpg
DSC04193.jpg
Poze cu mulineta in actiune:
5.jpg
12.jpg
Nada si momeli de pescuit
pescuitmania xxx pescuitul crap

Închis

Înapoi la “Vanzari - articole pescuit”