Permise de pescuit pe anul 2008

birocratie

Moderatori: pharaoh, vali003

Avatar utilizator
HackBv
membru activ
membru activ
Mesaje: 53
Membru din: 09 Dec 2007, 01:46

Re: Permise de pescuit pe anul 2008

Mesaj de HackBv » 14 Feb 2008, 09:31

Spre surprinderea mea anul acesta dupa ce mi-am vizat permisul zilele trecute am facut o iesire in Fagaras si pentru a putea informa membri acestui forum am facut o vizita si pe la asociatia din Fagaras pentru a discuta aceasta problema .Odata ajuns acolo cu inca 3 colegi am intrebat cu permisele pe masa daca avem sau nu voie sa pescuim, ni sa raspuns pozitiv si pentru a nu avea nici un fel de problema cei de la asociatia din Fagaras fara a ne solicita nici un ban ne-au eliberat o "autorizatir" din care reiese ca posesorul permisului de pescuit CNAFP xxxxxxx valabil in anul 2008 este autorizat in a practica pescuitul sportiv / recreativ pe apele administrate de AVPS Fagaras. semnatura sampila totul pe o coala A5 care ni sa sugerat fiecare in parte sa o purtam la noi si in cazul in care mai avem probleme si in alte judete sa procedam astfel pentru ca in 2007 au fost foarte multe sesizari la AVPS Brasov si Fagaras.

Cam asta pot sa va zic momentan mai departe am sa vad ce o mai fi si am sa va anunt daca mai aflu ceva.

Avatar utilizator
Leonte Andrei
utilizator
utilizator
Mesaje: 41
Membru din: 09 Ian 2008, 13:56

Re: Permise de pescuit pe anul 2008

Mesaj de Leonte Andrei » 14 Feb 2008, 11:32

permisul il ai vizat la brasov?
cu alte cuvinte daca vreau sa ma duc la pescuit in zona fagarasului trebuie sa merg la asociatia din fagaras pentru aceasta autorizatie?(nu inteleg de ce e nevoie de aceasta autorizatie)
cotizatia a ramas la fel in brasov ,ca anul trecut?

Avatar utilizator
HackBv
membru activ
membru activ
Mesaje: 53
Membru din: 09 Dec 2007, 01:46

Re: Permise de pescuit pe anul 2008

Mesaj de HackBv » 14 Feb 2008, 22:44

da a ramas la fel , nu am spus ca trebe sa mergi la asociatie dar daca ai avut probleme cum am avut noi anul trecut te vei duce ... :D fara sa te roage cineva :D

Scrie răspuns

Înapoi la “Legi, Permise, Asociatii, Cluburi, Federatii”