Semnati aici

cine esti si ce vrei..........de la pescuit

Moderatori: mini_mic, pharaoh

Scrie răspuns
Avatar utilizator
booghy28
membru activ
membru activ
Mesaje: 121
Membru din: 04 Mai 2009, 12:57
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de booghy28 » 05 Mai 2009, 19:39

ultimele partide au fost pe Benga, Magura2 si Milotina.
pe Benga oricine poate prinde crap, Magura 2 nu este invatata cu alta momeala decat rama dar nu ai loc de caras, pe Milotina faci incalzirea la caras ffumos si apoi trage si ciortanul intre 2-4 kg.............. **==

Avatar utilizator
tibi_m
Veteran
Veteran
Mesaje: 593
Membru din: 07 Mai 2009, 16:25
Localitate: Bucuresti

Re: Semnati aici

Mesaj de tibi_m » 07 Mai 2009, 16:58

Tibi Manescu, 44 ani, bucuresti. Stilul de pescuit practicat mai nou: Dublu mixt, mi-am convins jumatatea sa ma insoteasca la pescuit. Asa ca a devenit un pescuit la crap combinat cu stationar si cu....vezi unde s-a dus cainele, baga-mi si mie rama in ac, scoate-mi pestele, etc. Una peste alta important este sa ne simtim bine. Ma bucur ca fac parte din aceasta comunitate virtuala pe care o urmaresc de ceva vreme fara a participa pana astazi. Fir intins tuturor.

Avatar utilizator
popa cristinel
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 22 Sep 2008, 09:03

Re:Cristi

Mesaj de popa cristinel » 11 Mai 2009, 20:17

Cu stima si respect va saluta Popa Cristinel din Pitesti.Am 39 de ani si pescuiesc de copil,tata fiind pescar.Sunt pescar de crap si pescuiesc mai mult pe Olt.Va doresc fire intinse.

Avatar utilizator
ghanteraroz
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 11 Mai 2009, 19:33

Re: Semnati aici

Mesaj de ghanteraroz » 12 Mai 2009, 12:10

Salutaere , va saluta un pescar de crap din Bucuresti , 30 de ani, care de curand s-a mutat la Timisoara si este fff dezamagit de ce a gasit acolo in materie de pescuit .
Fire intinse dragi infopescari !!!(evitati banatul in materie de pescuit ....si nu numai:D)
Don't drink and drive ... SMOKE and FLY!!!!!!!

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de gor965 » 12 Mai 2009, 17:36

@ghanteraroz
@popa cristinel
@tibi_m
@booghy28
@cristi_balas
@DanyC
..............
Bine ati venit printre noi !
Fire intinse va doresc si navigare usoara pe acest forum ! :)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
ghanteraroz
utilizator
utilizator
Mesaje: 33
Membru din: 11 Mai 2009, 19:33

Re: Semnati aici

Mesaj de ghanteraroz » 12 Mai 2009, 17:38

Imi cer scuze am uitat sa ma prezint ....Alex Bucurescu ma numesc.
Don't drink and drive ... SMOKE and FLY!!!!!!!

Avatar utilizator
booghy28
membru activ
membru activ
Mesaje: 121
Membru din: 04 Mai 2009, 12:57
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de booghy28 » 13 Mai 2009, 16:49

multumesc...gor965..
fir intins la toata lumea **==

Avatar utilizator
nilis_es
junior
junior
Mesaje: 1
Membru din: 13 Mai 2009, 16:50

Re: Semnati aici

Mesaj de nilis_es » 13 Mai 2009, 17:04

salut florentin,urmaresc infopescar de cateva luni si sunt impresionat placut de ce faceti voi acolo chiar daca eu nu sunt obisnuit cu asemenea capturi.sunt pescar de toate tipurile da nimik profesional,crap caras scobar somn etc.miar place sa invat mai multe decat stiu mentionez ca am 30 de ani si pescuiesc fara a ma invata nimeni de la varsta de 8 ani in zona cluj-mures(raul aries,mures,dar si lacuri precum tureni,martinesti,iernut,taureni si zau de campie).la momeli si monturi clasice.la boiles miar place dar din pacate nu stiu si de pe net nu pot sa zic ca se poate invata chiar f.bine.deacea iti propun un pescuit pe una din baltile amintite poate facem un sfarsit de saptamana in stilul tau ,si de ce nu sa mai invatam si noi unii de la altii cate ceva(nar strica :)) )dar bineinteles astai ceva aproape imposibil asa ca numi fac multe iluzii,dar cine stie vreodata....
pana atunci iti doresc succes si tineo tot asa...
P.S. nai face rau daca ai mai baga si imagini de anu asta de la pescuit,ce vad zilnic sunt cam de anu trecut si acum doi ani
cu respect ca am uitat sa ma prezint mihai ionescu - campia turzii cluj
fir intins

Avatar utilizator
MaxDesign
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 16 Mai 2009, 01:51
Localitate: Buzau
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de MaxDesign » 18 Mai 2009, 16:38

Liviu Buzua 29 ani eram prea mic sa imi aduc aminte ... dar in fiecare an la mare stiu ca macar mergeam sa ma uit la pescari ... momentan pescuiesc cind apuc pe unde apuc ...

Avatar utilizator
Bragau Laurentiu
senior
senior
Mesaje: 298
Membru din: 15 Mai 2009, 11:09
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de Bragau Laurentiu » 19 Mai 2009, 14:31

Salut ma numesc Bragau Laurentiu sunt din bv si pot spune ca pescuitul e viata mea .Pescuiesc de mic copil am mostenit microbul de la tatal meu care m-a initiat in acest sport. Sunt pescar de crap cam de 5 ani am fost pe multe balti private dar si pe apele naturale din tara baraje rauri etc imi pare f f rau ca nu stim sa administram apele pe care le avem mai ales Delta Dunarii daca nu ne trezim mai repede vom ramane fara minunile naturii pe care Dumnezeu lea lasat pe meleagurile noastre X-( Sper sa ne intalnim la o partida de pescuit sau daca nu la targ sa vedem ce mai apare anul asta .Va salut si multe fire intinse crap sa fie.

Avatar utilizator
oneata cristian
utilizator
utilizator
Mesaje: 14
Membru din: 15 Mai 2009, 20:30

Re: Semnati aici

Mesaj de oneata cristian » 20 Mai 2009, 11:40

salut ma numesc oneata cristian am 31 de ani si pescuiesc de cand ma sti am locuit pe pantelimon la 4 5 metri de malul lacului sant un pescar de crap modest sant un pescar de porunb si bonba nu stiu nimic de boiliesuri si mar interesa un mix conplect fara secrete din cate am citit am vazut cam ce se folosesc dar nu sant sigur sa nu cumva sa vie o teapa scuze de expresie fire antinse [-x [-x [-x

Avatar utilizator
dragos2710
junior
junior
Mesaje: 2
Membru din: 28 Mai 2009, 10:16

Re: Semnati aici

Mesaj de dragos2710 » 28 Mai 2009, 10:41

salut! ma numesc demetrian dragos sunt din craiova .pescuiesc de cind ma stiu . mai nou am o pasiune pentru domnul crap.cath @ relese numai bine si fire agitate!

Avatar utilizator
suyram231
junior
junior
Mesaje: 3
Membru din: 28 Mai 2009, 23:51

Re: Semnati aici

Mesaj de suyram231 » 01 Iun 2009, 12:19

salutare la toti pescari numele meu este niculescu marius si sunt din comuna lumina judetul constanta ce sa zic imi place foarte mult sa pescuiesc si cand vine vb de pescuit uit si de munca si de tot ma duc oriunde nu conteaza cat dedeparte este si cam atat fir intins la toti pescari

Avatar utilizator
AdyGC
utilizator
utilizator
Mesaje: 16
Membru din: 29 Mar 2009, 15:37

Re: Semnati aici

Mesaj de AdyGC » 15 Iun 2009, 18:33

Salut! Ma numesc Naghi Adrian (MaLaKa) si sunt cu microbul pescuitului in sange!
sunt din iasi ,29 ANI, INSURAT, pescar incepator dar cu ambitie ! restul sper sa il aflu si eu ca nu prea mai stiu ce sa zic de cat sa va urez ..................
VEDETI SEMNATURA MEA!
P.S. nu radeti de avatarul meu ! e prima mea captura din an ! :))
Sa tzio traga la fund! = Fir intins !

Avatar utilizator
zfcristian
senior
senior
Mesaje: 408
Membru din: 26 Mai 2009, 17:20
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Semnati aici

Mesaj de zfcristian » 15 Iun 2009, 20:18

Ma numesc Florin Zlate, am 28 ani locuiesc in Bucuresti dar de fel sunt din Giurgiu si am "copilarit" pe Dunare, mai nou am revenit la acest hobby minunat numit pescuitul si pot spune ca as fugi pe balta 7 zile din 7 :D
1) Esti pe net
2) Esti pe forumul Infopescar.tv
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista punctul 4 sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi!!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cateva cuvinte despre fiecare”