bratul sf.gheorghe km48-49

la pomul laudat...

Moderator: Sebastian

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Sebastian » 16 Ian 2010, 10:15

sorin1362 scrie:Andu, la primul cot (bine aplicat) n-o sa mai vezi Google, la al doilea o sa-ti dispara de pe monitor si "earth".
O sa ramai cu ochii mintii pe care, din pacate, Bunul Dumnezeu a uitat sa o desavarseasca, si asa ca un orbete o sa sapi si iar o sa sapi, dar degeaba...deoarece locul lui Sebi este pe alt mal, un mal prea indepartat...
te inseli amarnic .locul meu nui pe pe malul ala si nici chiar asa de departe nu este, este chiar vis-a-vis de malul celalalt .acuma cred ca stiti cu toti locul meu.este exact pe celalalt mal acolo se prinde bine.acolo is toti pesti :D ps nu sapati nimic ,ca momeli este in tulcea si e ieftine ,pe persoana fizica sa moara toti dusmanii mei ,fara nr :D

Avatar utilizator
Andu105
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 21 Dec 2009, 01:22

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Andu105 » 16 Ian 2010, 11:28

de fapt cand ajungi pe celalalt mal realizezi ca este pe celalalt mal.de fapt poti sa stai cu pluta intre maluri si totul este perfect.De fapt nu este in Delta locul... (:|

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Sebastian » 16 Ian 2010, 11:49

Andu105 scrie:de fapt cand ajungi pe celalalt mal realizezi ca este pe celalalt mal.de fapt poti sa stai cu pluta intre maluri si totul este perfect.De fapt nu este in Delta locul... (:|
1-ce este pe celalalt mal?2-cum pui pluta intre maluri?3-ce nu este de fapt in delta? =))vorbind serios acum :D sincer iti spun :^O daca dupa toate astea tu inca nu ai realizat ce mura in gura ti-am dat atunci e mai bine sa nu ajungi si implicit sa gasesti locul meu in delta,nu de alta dar o sa sperii pestii cu intreabarile si cu lenea ta.si daca prin absurd o sa ajungi acolo te sfatuiesc sa dai la crap cu boilies de 24mm dipuit cu aroma de caracatita cu buza verde{de jos] doua bile pe fir de par[de blonda] la somn sa dai cu clonc inmuiat in feromoni ,la salau cu xifo rosu sau gupi aditivati cu aroma de vibrator iar la stiuca cu..... :-?? .... :-? cu alta stiuca.iti urez de pe acum bafta si multe succesuri carele este ele :-* :x

Avatar utilizator
Andu105
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 21 Dec 2009, 01:22

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Andu105 » 16 Ian 2010, 13:48

am inteles unde este locul,doar ca am continuat gluma voastra..cand o sa ajung anul acesta acolo o sa ti fac niste poze,ca sa vezi ca am stiut sa ajung

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Sebastian » 16 Ian 2010, 13:52

Andu105 scrie:am inteles unde este locul,doar ca am continuat gluma voastra..cand o sa ajung anul acesta acolo o sa ti fac niste poze,ca sa vezi ca am stiut sa ajung
bravo.ia un biscuite.sufla in trompeta ,fa ca foca.bravo.mi frica sa te mangai pe cap sa nu ma zgariu la colturi :D ma bucur sincer ca ai simtul umorului chiar daca e un simt albanez :)) ps .avelo grija ando gunoiu =))

Avatar utilizator
Andu105
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 21 Dec 2009, 01:22

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Andu105 » 16 Ian 2010, 13:55

totusi deviem de la subiect.

Sa revin cu intrebariile sa ametim pestii :P

Cam ce nada folosesti cand esti in Delta?
Cu tantarii cum te descurci?
Si cam ce ti iei de mancare atunci cand stai chiar 2 sapt?

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Sebastian » 16 Ian 2010, 15:43

Andu105 scrie:totusi deviem de la subiect.

Sa revin cu intrebariile sa ametim pestii :P

Cam ce nada folosesti cand esti in Delta?
Cu tantarii cum te descurci?
Si cam ce ti iei de mancare atunci cand stai chiar 2 sapt?
off offff :-? de unde ziceai ca esti?din bucuresti?no bun .afla ,dragu tati, ca eu ametesc pestii cu urmatoarele|nada pe baza monturi de pere sau prune[ardeleni nu mai salivati ;) ]cu tintarii ma descurc ca am cutit si suntem si preteni,iar mancare numa traditionala romaneasca adica pizza,mici,pateu de rata,cocos in vin zis asa frantuzeste da nu stiu,si cam din astea ca doar noi fi bolund sa halesc pita cu ceapa si slanina sau mai rau saramura de crap,file de salau sau file de somn pe gratar,stiuca in ulei ,tavi cu obleti prajiti si mujdei ,si ciorba de peste cu mirodenii.hapt asa rau nam ajuns :D in rest numa bine bafta si succes la pescuit

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de zamfi » 16 Ian 2010, 21:49

@Sebastian si Sorin 2010 :D

Mai baieti , citind posturile voastre am realizat ca eu sunt la pitici! =)) Am reusit sa ma distrez copios!Multumesc!

@andu 105

Nu-i baga in seama ! E copii buni ...Totusi , nu te supara , dar 105 este greutatea ta sau a celei mai mari capturi? Aia de da Seba cu ea la Regina baltii... :D

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de sorin1362 » 17 Ian 2010, 00:59

Aline, Aline, multam fain ca m-ai facut un model mai nou, din 1362 in 2010 !
Ma bucur ca te distrezi cand citesti postarile. Rasul inseamna sanatate, iar eu asta iti doresc, sa fii mereu cu zambetul pe buze, asa cum te stiu de fapt.
Pe de alta parte, rasul indreapta moravurile ! Pentru tara noastra ar trebui sa rada tot globul pamantesc (inclusiv bosimanii) si nu-i sigur ca se pot indrepta chiar toate moravurile. E o lume fara printipuri, neicusorule...
Bun ! Sa trecem la alt subiect: un cercopitec care bantuie acest topic de o vreme, un cos pe care il tot storci si iar se face la loc...Aline, nu ti-ai dat inca seama ca aceasta creatura nu cunoaste matematica, nu stie unde sa puna virgula...? De fapt e 0.105 si reprezinta coeficientul de inteligenta =))
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Sebastian
site team
site team
Mesaje: 1412
Membru din: 08 Mar 2008, 11:48
Localitate: baia mare
Contact:

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Sebastian » 17 Ian 2010, 05:25

sorin1362 scrie:Aline, Aline, multam fain ca m-ai facut un model mai nou, din 1362 in 2010 !
Ma bucur ca te distrezi cand citesti postarile. Rasul inseamna sanatate, iar eu asta iti doresc, sa fii mereu cu zambetul pe buze, asa cum te stiu de fapt.
Pe de alta parte, rasul indreapta moravurile ! Pentru tara noastra ar trebui sa rada tot globul pamantesc (inclusiv bosimanii) si nu-i sigur ca se pot indrepta chiar toate moravurile. E o lume fara printipuri, neicusorule...
Bun ! Sa trecem la alt subiect: un cercopitec care bantuie acest topic de o vreme, un cos pe care il tot storci si iar se face la loc...Aline, nu ti-ai dat inca seama ca aceasta creatura nu cunoaste matematica, nu stie unde sa puna virgula...? De fapt e 0.105 si reprezinta coeficientul de inteligenta =))
ti se pare mai sorine,nu ride nimeni pe aici,totul e cat se poate de serios :P si de unde pina unde atata rautate in voi mai oamenii buni?ia fiecare la scara lui ca ma supar si imi duc la km48 o duzina de balize ;) si ma apuc sa scriu mesaje scatofile =))

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de zamfi » 17 Ian 2010, 13:15

On topic! :D
Sebastian pe la Mahmudia ai pescuit vreodata? Ma intereseaza zona in care incepe Dunarea Noua...

Avatar utilizator
Andu105
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 21 Dec 2009, 01:22

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Andu105 » 17 Ian 2010, 16:42

samfi , este nickul de la yahoo

sorine, eu nu cred ca mi-am permis sa te jignesc.

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de zamfi » 17 Ian 2010, 18:39

Andu105 scrie:samfi , este nickul de la yahoo

sorine, eu nu cred ca mi-am permis sa te jignesc.
Ok! Glumeam si eu...

Sorine... :D

Avatar utilizator
Andu105
membru activ
membru activ
Mesaje: 117
Membru din: 21 Dec 2009, 01:22

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de Andu105 » 17 Ian 2010, 19:02

stai linistit samfi,ca nu ma supar la glume sau etc.dar jignirea este altceva
daca te uiti la posturile mele mereu am multumit si am incercat sa nu deranjez pe nimeni.nu inteleg cu ce i-am gresit.in fine

Avatar utilizator
zamfi
senior
senior
Mesaje: 457
Membru din: 16 Dec 2007, 20:47

Re: bratul sf.gheorghe km48-49

Mesaj de zamfi » 17 Ian 2010, 19:09

Poate a avut un moment mai prost...

Apropo...vezi ca e zamfi ,nu samfi... :))

Scrie răspuns

Înapoi la “Delta Dunarii”