InfoPescar TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Liviu Belu » 15 Iul 2010, 17:43

se pare ca sa incheiat transmisia pentru astazi sau !?!?!?!?!

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Amstel » 15 Iul 2010, 19:00

Florentine, iti pierzi clientela fidela! :) Ne-ai tras tzeapa #-o si ne-ai facut sa dam zeci si sute de clickuri in incercarile noastre disperate ~x( de a fii alaturi de tine si de finalistele acestui "minunat" CN :"> . Ne-am pregatit sa participam activ, alaturi de mentionatii tai invitati ce s-au remarcat prin absenta :)) , prin sms-uri, la realizarea unei transmisiuni de succes...dar, din pacate, ne-ai inselat asteptarile...asa ca te rog sa ne trimiti alt email prin care sa iti ceri scuze ca ne-ai tepuit :)) si ne-ai facut sa ne pierdem timpul stand cu ochii in pata neagra de pe ecran si urmarind rotitza aia alba care se invartea la infinit...si sa specifici daca ai de gand sa procedezi asa si maine. :)) Nu veni cu scuze ca a cazut Vodafonul ca nu tine...am verificat la ei la tehnic si nu au avut probleme azi pe BUH sau imprejurimi :)) . Vina iti apartine in totalitate pentru ca iar ai fost "pasare de noapte" :)) si nu ai fost prezent dis de dimineata pe "platou", sa faci zeci si sute de teste preliminare pentru ca transmisia tvnet-moca sa mearga bine "din prima". Nu intelegi ca tu esti un sacrificat pe altarul fericirii noastre? :)) si trebuie sa actionezi in acest spirit.. si doar pentru noi...ca doar d-aia te platim cu pretentiile noastre neascunse :)) .
Dar, ca sa trecem peste toate aceste inconveniente, te somam sa ne comunici cand, unde si la ce ora putem sa vedem un rezumat al zilei de azi, maine, poimaine, premiere..asta ca sa nu ai probleme "de adaptare" cu noi pe viitor :))

Sindicatul clientilor fideli - aripa dura >:) :))

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de florentiniuga » 15 Iul 2010, 20:08

:))
Va multumesc pentru ca nu v-ati pierdut umorul. Am facut ieri probe, azi-noapte probe, tot tacamul dar nu ma pot pune cu "sefu' de la etaj".
In primul rand concursul a inceput cu o ora mai devreme si am ramas pe malul lor sa nu ratam debutul si primele drilluri. Dupa aceea ne-am mutat la Victorash pe malul opus si cand sa descarcam... a inceput ploaia. Uite asa s-a facut ora 14 pana am inceput. Apoi e adevarat ca semnalul lui Voda nu e prea stralucit si are intreruperi scurte la fiecare 30-40 de secunde dar nu se pierde nimic pentru ca are bufferul mare. Doar ca in timp incepe sa aiba intarziere de pana la 3-4 minute. De la 14 la 16 a mai tras doua reprize de ploaie si a trebuit sa intrerup iar pe la 16.10 s-a declansat furia cereasca dar atat de tare ca nu mai vedeam malul cu pescari. Noroc cu Orhei si Buhac ca m-au ajutat sa bag totul in casa la urgenta si tot nu am scapat nemurat. Acum le strang pe toate ca au stat la uscat si ma duc la birou.
Deci, e ora 20. Ajung pe la 21.30 si daca mai aveti chef in seara asta va dau filmarile de azi, incepand de pe la ora 22 dar nu ma omorati daca nu o sa pot, ca sunt nedormit. Le voi relua si maine dimineata pana pe la ora 13 cand trec pe live si sper sa nu ma mai intrerupa nimic pana seara.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
iorgu
Veteran
Veteran
Mesaje: 850
Membru din: 09 Ian 2010, 20:41

Re: InfoPescar TV

Mesaj de iorgu » 15 Iul 2010, 20:20

Florentine nu ceda, suntem alaturi de tine. Dar ,,Festina lente'', ca nu esti de bazalt si avem nevoie de tine sa ne realizezi visele in legatura cu ce ti-ai propus. Glumele colegilor nostri ia-le ca o detensionare la adresa ta. Suntem siguri ca <<REUSESTI>> si va urma si <:-P :!! =D>
Ocroteste natura, merita!

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Amstel » 15 Iul 2010, 22:07

florentiniuga scrie::))
Va multumesc pentru ca nu v-ati pierdut umorul.
Inca... :-w :P
florentiniuga scrie:Am facut ieri probe, azi-noapte probe, tot tacamul ..
Nebunaticule :)) !! Auzisem eu ceva zvonuri despre tine, dar nu credeam =)) .
florentiniuga scrie:Noroc cu Orhei si Buhac ca m-au ajutat sa bag ...
Si le-ai dat si lor..o fata-n iarba? :)) ..sau ei cu tacamurile..nu prea.... :))
florentiniuga scrie: si daca mai aveti chef in seara asta va dau filmarile de azi, incepand de pe la ora 22 dar nu ma omorati ...
Ba sa vezi ce omor iti dau cand te prind!! Adica ma scoli in miez de noapte, atunci cand a tipat calculatorul:"You've got mail!", de s-a speriat fata mea din cearceaf si m-a lasat ancorat in realitatea cruda :)) , si vrei sa te las pe maine ca sa te odihnesti dupa ce "tot tacamul" zi si noapte :)) iar noi ne-am belit (profesionist :P ) ochii in pata ta neagra, cu rotita alba-n mijloc :)) ?
Doua cutii de Craptor+ te costa ;) chestia asta...:)) .

ps: n buna!...vezi ca eu o sa te sun din 5 in 5 minute, si pe fix si pe mobil, ca sa iti amintesc ca maine dimineata trebuie sa fi pe balta devreme :))

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Liviu Belu » 16 Iul 2010, 09:55

Salut,

Au aparut pe undeva filmarile de ieri?

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Amstel » 16 Iul 2010, 10:46

Liviu Belu scrie:Salut,

Au aparut pe undeva filmarile de ieri?
Inca mai crezi in Mos Craciun? =))

Avatar utilizator
Allen Besnovich
Veteran
Veteran
Mesaje: 1061
Membru din: 26 Oct 2009, 17:25
Localitate: Craiova
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Allen Besnovich » 16 Iul 2010, 11:00

Sper să se rezolve cât mai curând, să putem vedea si noi cei de acasa. La mine este la fel ca ieri, rotita magică.
C.S. OLTENIA FISHING

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de pharaoh » 16 Iul 2010, 11:15

alinuu scrie:Sper să se rezolve cât mai curând, să putem vedea si noi cei de acasa. .
Si noi cei de la munca :))
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
ionutpopescu24
senior
senior
Mesaje: 412
Membru din: 24 Feb 2009, 16:44
Localitate: Bucuresti

Re: InfoPescar TV

Mesaj de ionutpopescu24 » 16 Iul 2010, 11:57

merge la cineva? ca la mine este doar radio

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de pharaoh » 16 Iul 2010, 12:00

merge, adica se si vede
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
Liviu Belu
membru activ
membru activ
Mesaje: 56
Membru din: 10 Sep 2009, 14:45
Localitate: Malmö
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Liviu Belu » 16 Iul 2010, 12:31

Nu este Live :((

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de pharaoh » 16 Iul 2010, 12:34

Sunt binevenite montajele astea si interviurile. E plictisitor un live cu camera fixa de la 1 km distanta.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
timer
Veteran
Veteran
Mesaje: 1396
Membru din: 14 Ian 2008, 09:29

Re: InfoPescar TV

Mesaj de timer » 16 Iul 2010, 12:40

Dedicatie pentru Florentin... :)

http://www.youtube.com/watch?v=D1ZYhVpdXbQ

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de florentiniuga » 16 Iul 2010, 12:58

Revenim la ora 15 in direct.

am realizat azi ca playerul folosit pentru Live nu merge in explorer si cu imagine. Folositi Firefox.
Sper ca rezolva Qnyx.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”