InfoPescar TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de florentiniuga » 04 Apr 2011, 13:10

Quartz scrie:Pentru Gor965
Interesant raspuns [-x n-am ce zice, dar odata ce o persoana plateste un serviciu, mie mi se pare normal ca aceea persoana ( abonat ) sa primeasca acel serviciu complet. Nu crezi. Mai nou nu mai este nici imagine. Probabil raspunsul va fi acelasi : asa este retransmis! sau poate gasim si o alta scuza. Sau poate sunteti seriosi si faceti ceva in asa fel incat sa putem viziona si noi emisiunile pentru care am platit. Ce ziceti? Se poate :-/
Stimate domn, va asigur ca facem tot ce se poate pentru a remedia in cel mai scurt timp problemele pe care le semnalati, cat timp acestea tin de posibilitatile noastre sau depind de noi. Situatia aparuta la PV TV insa, tine de receptia satelitului, asa cum puteti vedea specificatia de pe ecran, data de decodor. Mai multe programe retransmise de acelasi satelit sunt intrerupte in acest moment. Nu raspundem de calitatea proasta sau lipsa transmisiei cauzata de fronturi atmosferice, furtuni magnetice, activitati extraterestre (nu radeti va rog, vorbesc serios). Cand puterea semnalului se va imbunatati, antena va incepe sa receptioneze de la sine.
Mentionez ca programul PVTV este un bonus pe care il oferim abonatilor si nu platiti pentru acest serviciu, de a carui fluenta, calitate si continut nu suntem raspunzatori.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de pharaoh » 16 Mai 2011, 18:30

Am si eu o rugaminte, sugestie, cerere, intrebare sau cum doriti: Cand va fi disponibil un program al Infopescar tv? Pentru ca am o reala dificultate in a urmari emisiunile mai noi (daca ele exista :-/ ). De cate ori am timp liber si vreau sa ma uit nimeresc emisiuni pe care le-am mai vizionat si in trecut, nu numai o data. Macar sa se anunte din timp: maine, la ora cutare, emisiunea cutare filmata nu stiu unde, sau interviu cu x-ulescu, sau transmisie live de la nu stiu ce concurs, etc. Macar evenimentele astea in premiera sa avem posibilitatea sa le urmarim. Sa nu am impresia ca platesc abonamentul sa vad numai reluari. Stiu ca e greu, ca se lucreaza, se munceste, etc, dar sper sa intelegeti si punctul nostru (al meu, in speta) de vedere. Multumesc.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de florentiniuga » 20 Iul 2011, 07:05

Este disponibil programul Infopescar TV.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de pharaoh » 20 Iul 2011, 10:53

Thnks :)
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de florentiniuga » 20 Iul 2011, 22:45

Am fost anuntat ca in zona in care se afla serverul se vor executa joi 21 si vineri 22.07 lucrari la reteaua electrica zonala, motiv pentru care furnizarea energiei va fi intrerupta aprox. 12h/zi. In cazul in care generatoarele provider-ului nu vor face fata, ne cerem scuze pentru eventualele intreruperi si neplaceri cauzate de imposibilitatea accesarii infopescar.tv in aceasta perioada.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
crazycrap
senior
senior
Mesaje: 270
Membru din: 04 Iun 2011, 01:25
Localitate: turda.cluj
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de crazycrap » 21 Iul 2011, 16:12

ms! **==

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”