InfoPescar TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 19 Mar 2011, 00:08

@cezar..tu nu erai multumit nici cand era la liber, dar acum pe bani.. cam cat ar trebui EI sa scoata din buzunar sa ne urmaresti ?

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: InfoPescar TV

Mesaj de gogu steriade » 19 Mar 2011, 00:09

cezar100 scrie:din pacate omul are 110 % dreptate in fiecare zi cam la aceleasi ore sunt aceleasi emisiuni, le mai umple din cind in cind de la prietenul Matrix, si un pic de la F&H ,dar in rest cu eternul si enervantul Gigi Stefan emisiuni de cind era bunica fata ,si cum prinde Georgigca fitofagi la bomba ! NU MERITA ACESTE EMISIUNI NICI UN BAN .EVENTUAL AR TREBUI SA NE DE-A EI BANI CA SA NE UITAM LA ACELEASI EMISIUNI!!! again end again
ba baiatule tu acuma cand scri poti so faci pentru ca te lasa unu sa stai pa sculele si pa cheltuiala cu curentu lui :P mantelegi ? dan cate citesc io mai sus sa mori o daca nu tia facut astia cu abonamentu lor cel mai mare serviciu neplatit >:D< ca tea scutit da chin sa vezi emisiunile alea again and again ! #:-S acuma po sa stai linistit, no many - no funy 8-> , deci unde dragoste nu ie - faci sex protejat cu curve daca mantelegi ! :x te astept sa te faci mare si sa faci si tu sit si televiziune si forum ;) si sa ma angajezi moderator ca am suces la femei si fac raiting ;;) , si dupa cata viziune ai asupra la fenomen am toata increderea ca dam lovitura si ne curatam pa viata ! #-o ce zici vere te tine boasele sau nici cu tine nu facem doi bani ? :-S
pss
io mam simtit bine pa situ asta pa bani la alti , daca acuma sa cere bani daca nam ? :-?? da unde sa dau ? #:-S ,da daca am dau daca vreau ! ;;) casha e la democratie ! :-*
psss
si sa stiti da la mine ca la aia care sa oftica cel mai tare paia ai doare cel mai mult ca nu mai ie moka ! :-B da fapt a zis bine baiatu cezar, pentru alde hagi tudose astia Moka e deja prea scump ! :-B
Avelo bahtalo si vam pupat pa portofelele goale , =(( ca alea pline are virusi si bacteri si ie contaminate :( , am vazut io la Discovery ! (:|
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
bujor marius
senior
senior
Mesaje: 200
Membru din: 04 Noi 2008, 03:12

Re: InfoPescar TV

Mesaj de bujor marius » 19 Mar 2011, 10:20

Am si eu o intrebare: Dc nu putem plati prin sms si la abonamentele de 6 si 12 luni? poate multi nu au un card? multumesc.

Avatar utilizator
cai99
Veteran
Veteran
Mesaje: 705
Membru din: 31 Mai 2010, 19:59
Localitate: BUCURESTI

Re: InfoPescar TV

Mesaj de cai99 » 19 Mar 2011, 12:17

SALUTARE!! De ce nu CASH la TARG?? :-w

Avatar utilizator
lupicus
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 19 Mai 2009, 00:04

Re: InfoPescar TV

Mesaj de lupicus » 19 Mar 2011, 13:10

Cam scump abonamentul tv tinand cont de calitatea video a imagini care lasa de dorit. :-q
Pacat totusi ca emisiunile sunt reusite Dar daca nu se poate si nu se poate decat cu plata este ok raman si cu
pv tv-ul de pe cablu pentru ca la voi nu imi pemit [-x

Avatar utilizator
lupicus
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 19 Mai 2009, 00:04

Re: InfoPescar TV

Mesaj de lupicus » 19 Mar 2011, 13:23

Avelo bahtalo si vam pupat pa portofelele goale , =(( ca alea pline are virusi si bacteri si ie contaminate :( , am vazut io la Discovery ! (:|[/quote]
Ma bucur tare ca va uitati pe discoveri dar nu apreciez fraza de mai sus [-x dar dupa cuvintele folosite se pare ca sunteti o persoana din cele brunete cu lant gros la gat.Daca este asa inseamna ca aveti banii dar sa incercati va cumparati si propriul portofel :-$ Deci va rog mai usor cu aprecierile de genul .....pentru ca daca uni stiu sa aprecieze valoarea unui lucru nu inseamna ca sunt saraci si plini de bacterii ....In concluzie nimeni de aici nu cred ca a dat vreun test de bogatie sa poate intra pe acest site ,daca cumva va simntiti de un rang mai superior spunetine sa nu mai deranjam ,sau umpmlem de bacterii,acest site Va doresc sa aveti o zi asa cum mi-ati facut-o

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 19 Mar 2011, 15:21

bujor marius scrie:Am si eu o intrebare: Dc nu putem plati prin sms si la abonamentele de 6 si 12 luni? poate multi nu au un card? multumesc.
serviciul de sms nu suporta plati mai mari de 10 eur. exista posibilitatea de a trimite 2 sms-uri,vom reveni luni cu un raspuns daca va fi sau nu posibil.
multumim

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 19 Mar 2011, 15:23

cai99 scrie:SALUTARE!! De ce nu CASH la TARG?? :-w
in principiu este posibil, desi sistemul de codare trece pe la cei cu serviciile de plata, ar trebui sa avem o casa de marcat fiscalizata pt a putea emite chitanta.. ne gandim cum va fi mai bine si facil si revin cu detalii.

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 19 Mar 2011, 15:32

lupicus scrie:Cam scump abonamentul tv tinand cont de calitatea video a imagini care lasa de dorit. :-q
Pacat totusi ca emisiunile sunt reusite Dar daca nu se poate si nu se poate decat cu plata este ok raman si cu
pv tv-ul de pe cablu pentru ca la voi nu imi pemit [-x
calitatea video a imaginii depinde de mai multi factori ca: placa video pc, conexiunea de internet etc. spre exemplu eu de pe laptop cu conexine wireless si adaptor la tvhd vad ambele programe la calitate TV cablu, mpeg 2- practic se vede la fel de bine ca Protv-ul.
Corect, apreciez ultima fraza. Este mai frumos sa spui ca nu iti permiti sau nu vrei sa platesti pur si simplu deoarece e scump sau mai stiu eu de ce..decat sa injuri serviciul sau pe cei care ti-l furnizeaza...de aia traim intr-o democratie, unii vor, uni nu vor..programul si televiziunile sunt optionale.

Avatar utilizator
sahuganyaosi
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 07 Dec 2009, 18:55
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cel mai tare banc

Mesaj de sahuganyaosi » 19 Mar 2011, 15:33

pescar orhei scrie:
sahuganyaosi scrie:Este acela de sa-ti dai toate datele personale :))inclusiv cele de la card :))
:lol: super tare :lol:

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


nici o problema pe urma ajungi asa => ~x( ~x( ~x(

Info Pescar TV pe bani cand voi dati intr-o saptamana de cel putin 10 ori aceeasi emisiune :-q :-q

Cati veti da circa 80 RON pe an sa vedeti o emisiune de cel putin 10 ori pe saptamana ? :-?
Stimate domn, de unde atata rautate in postarea dumneavoastra?





Pai uitativa la cat de des se repeta emisiunile si mai vor si bani pe asta ? cu 300RON platesti abonament tv pe circa 1 an :)) nu ca ma obliga cineva sa cumpar de la ei dar......va convine sa platiti banii aceia ca sa vedeti acelasi lucru in fiecare zi ? au fost dati in care aceeasi emisiune a fost si de 3 ori in aceeasi zi . Vreti sa platiti , platiti eu doar imi spuneam parerea......transmisia era foarte proasta ,cand mergea cand nu mergea, ba se vedea nu stiu cum si sa mai si platesti sa vezi reluare aceasi emisiune de 2 ori in 24 ore.....este jalnic .

Aceasta este parerea mea. Fiecare cu parerea lui + ca sunt emisiuni de pe timpul lu tata...vechi si neinteresante [-x [-x :))
Stima si fire intinse

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 19 Mar 2011, 15:37

nu va suparati...aveti abonament la infopescar?sau vorbiti de ce s-a emis pana acum?

Avatar utilizator
lupicus
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 19 Mai 2009, 00:04

Re: InfoPescar TV

Mesaj de lupicus » 19 Mar 2011, 16:59

calitatea video a imaginii depinde de mai multi factori ca: placa video pc, conexiunea de internet etc. spre exemplu eu de pe laptop cu conexine wireless si adaptor la tvhd vad ambele programe la calitate TV cablu, mpeg 2- practic se vede la fel de bine ca Protv-ul.
Corect, apreciez ultima fraza. Este mai frumos sa spui ca nu iti permiti sau nu vrei sa platesti pur si simplu deoarece e scump sau mai stiu eu de ce..decat sa injuri serviciul sau pe cei care ti-l furnizeaza...de aia traim intr-o democratie, unii vor, uni nu vor..programul si televiziunile sunt optionale.[/quote]
Sa nu ne hazardam cu date tehnice despre calculatoare pentru ca eu folosesc un calculator amd sempron de 2200+ cu memorie ram de 2048 ram si o placa video de la nVidia Ditona geforce FX5500 iar internetul il am de la rds prin fibra optica de 22 euro ,fiind facut abonamentul pe persoana juridica si am o viteza de cca 9-10 Mbs la download si intre 3-6 Mbs la upload .In concluzie nu imi permit sa dau trei euro pe ceva care nu functioneaza corect Asadar eu cred ca dumneavoastra aveti cel mai probabil probleme cu conexiunea de cablu din moment ce puteti face comparatii de genul.
In alta ordine de ideei va rog sa mai cititi inca o data postul meu de dinainte si veti observa ca nu am injurat nici serviciul nici postul dvs.doar mi-am exprimat opinia in legatura cu pretul care dupa opinia mea ""democrata""mi-a parut cam mare .Asa ca imi cer scuze daca cumva am jignit pe cineva asa cum alti o fac, pentru ca nivelul educatiei mele nu imi permite acest lucru
VA MULTUMESC PENTRU TIMPUL ACORDAT

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 19 Mar 2011, 17:46

Imi cer scuze probabil nu m-am exprimat eu cum trebuie...chiar apreciam ce ati scris si vorbeam de "injuraturile" altora, nicidecum de Dvs. Referitor la cablu si cum se vede programul o sa va arat o mostra inregistrata, luni sau marti.

Avatar utilizator
pharaoh
site team
site team
Mesaje: 1745
Membru din: 11 Feb 2010, 17:10
Localitate: Constanta
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de pharaoh » 19 Mar 2011, 17:56

lupicus scrie:Sa nu ne hazardam cu date tehnice despre calculatoare pentru ca eu folosesc un calculator amd sempron de 2200+ cu memorie ram de 2048 ram si o placa video de la nVidia Ditona geforce FX5500
Ti se pare ca e vreun super calc.? Cu tot respectul, dar daca primeai o calitate fullHD trebuia sa schimbi PC-ul. Si cu HD cred ca ai probleme.
I Fish. Therefore I am.

Avatar utilizator
lupicus
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 19 Mai 2009, 00:04

Re: InfoPescar TV

Mesaj de lupicus » 19 Mar 2011, 20:50

Referitor la cablu si cum se vede programul o sa va arat o mostra inregistrata, luni sau marti.[/quote]


Astept monstrele si va multumesc pentru atentia acordata.Daca se poate as dori un promo cu noile emisiuni atat de laudate pote asa ne mariti interesul .

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”