InfoPescar TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
sahuganyaosi
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 07 Dec 2009, 18:55
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de sahuganyaosi » 20 Mar 2011, 11:21

krapul30 scrie:emisiuni noi se mai baga?????????daca da ,de cand.......
Mai asteapta si tu pana in 2012 ca atunci vor baga emisiunile facute in 2011 iar cu criza asta......se prea poate sa vezi 10 emisiuni + cele facute cu 5 ani in urma in reluare pana te vei plictisi. (:|
Stima si fire intinse

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 20 Mar 2011, 11:42

dar nu e mai simplu pt dvs. dle. sahuga...sa gasiti alte siteuri pe care sa navigati?

gogu steriade
VIP+++
VIP+++
Mesaje: 1094
Membru din: 22 Feb 2009, 07:43
Localitate: Vaslui

Re: InfoPescar TV

Mesaj de gogu steriade » 20 Mar 2011, 11:51

lupicus scrie:Avelo bahtalo si vam pupat pa portofelele goale , =(( ca alea pline are virusi si bacteri si ie contaminate :( , am vazut io la Discovery ! (:|
Ma bucur tare ca va uitati pe discoveri dar nu apreciez fraza de mai sus [-x dar dupa cuvintele folosite se pare ca sunteti o persoana din cele brunete cu lant gros la gat.Daca este asa inseamna ca aveti banii dar sa incercati va cumparati si propriul portofel :-$ Deci va rog mai usor cu aprecierile de genul .....pentru ca daca uni stiu sa aprecieze valoarea unui lucru nu inseamna ca sunt saraci si plini de bacterii ....In concluzie nimeni de aici nu cred ca a dat vreun test de bogatie sa poate intra pe acest site ,daca cumva va simntiti de un rang mai superior spunetine sa nu mai deranjam ,sau umpmlem de bacterii,acest site Va doresc sa aveti o zi asa cum mi-ati facut-o[/quote]
mancatiash dizertatia matale >:D< ,la cum scri am pretenti da la tine :-B . pai nu sti ca bancnotele alea care ie bani si sa plateste cu iele ie numero UNO in materie da continut bogat da virusi si bacteri ? :-? ca alea trece dan mana in mana si mai si scuipa uni pa iele #-o ca sa le lipeasca la lautari pa frunte ! :D deci sa mantelegi ca io stiu ce spun si daca am zis ca va pup pa poretofelele goale (:| nu mam referit la faptu ca uni ie saraci ci ca nu vreau sa dau in boala lu Calache ! [-x comprende ?! ;;)
Decat cocosat de munca ,mai bine burtos de bere

Avatar utilizator
krapul30
membru activ
membru activ
Mesaje: 83
Membru din: 03 Dec 2007, 13:26

Re: InfoPescar TV

Mesaj de krapul30 » 20 Mar 2011, 18:18

krapul30 scrie:emisiuni noi se mai baga?????????daca da ,de cand.......
AS VREA UN RASPUNS AL CELOR IN MASURA ,NU AL CARCOTASILOR
MULTUMESC
Marian Ionescu

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 20 Mar 2011, 19:00

noua grila ( de cand s-a codat) contine 80 % emisiuni noi. Bineinteles fiind un program non-stop, si unele dintre emisiunile vechi mai apar. Saptamana viitoare achizitionam circa 60 de ore noi de program, dar pregatim si emisiuni noi propr. Dupa targul Expoaventuri dam drumul la talk show-ul saptamanal care ava avea circa 3-4 ore de emisie in direct. Alte proiecte de emisiuni noi sunt pe cale sa fie finalizate dintre care amintesc un reality-show realizat de Bogdan Uritescu in Delta Dunarii alaturi de 2 echipe combatante de pescari cunoscuti. Alte noutati ..pe masura ce le finalizam.

Avatar utilizator
trica
utilizator
utilizator
Mesaje: 32
Membru din: 15 Mar 2011, 01:02
Localitate: Cluj-Napoca

pentru cantarul cadou

Mesaj de trica » 21 Mar 2011, 11:54

pentru cantarul care se ofera cadou la abonament se plateste taxa de livrare?

Avatar utilizator
bujor marius
senior
senior
Mesaje: 200
Membru din: 04 Noi 2008, 03:12

Re: InfoPescar TV

Mesaj de bujor marius » 21 Mar 2011, 12:23

cum e cu achizitionarea abonamentului pe 6 si doisprezece luni prin sms? se poate face sau nu?

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 21 Mar 2011, 16:52

Marius, deocamdata nu am nici un raspuns de la cei cu plata prin sms. Cum aflam ceva anuntam.

A aparut programul PVTV pe saptamana 21-27.03.2011
http://www.infopescar.tv/utile/program- ... 32011.html

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: pentru cantarul cadou

Mesaj de Victor Hodorog » 21 Mar 2011, 18:16

trica scrie:pentru cantarul care se ofera cadou la abonament se plateste taxa de livrare?
nu, taxele postale le suportam noi

Avatar utilizator
bujor marius
senior
senior
Mesaje: 200
Membru din: 04 Noi 2008, 03:12

Re: InfoPescar TV

Mesaj de bujor marius » 25 Mar 2011, 12:39

[quote="Victor Hodorog"]Marius, deocamdata nu am nici un raspuns de la cei cu plata prin sms. Cum aflam ceva anuntam.

inca nu se stie nimic............pierd emisiunile

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 25 Mar 2011, 18:19

Am confirmarea de la cei cu sms-urile, serviciul cu plata pentru 6 luni si 12 luni prin sms va fi disponibil de saptamana viitoare.

Avatar utilizator
CristiCrap
utilizator
utilizator
Mesaje: 20
Membru din: 28 Noi 2007, 22:24

Re: InfoPescar TV

Mesaj de CristiCrap » 25 Mar 2011, 20:29

As dori sa ma abonez la INFOPESCAR TV si sunt abonat la TL. ORANGE si nu inteleg dece nu ma pot abona sau este sansa ca in viitor sa ne putem abona si de pe ORANGE ?

Avatar utilizator
Marius Vintila
senior
senior
Mesaje: 299
Membru din: 09 Noi 2010, 11:17
Localitate: Bucuresti

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Marius Vintila » 28 Mar 2011, 17:36

gor965 scrie:Cine va vrea si mai ales cine va avea nevoie sa vada si sa invete cate ceva, va face acest mic efort ! Genul asta de reactie precum al lui Osiris il am si eu cand vine vorba sa platesc ptr. HBO, stiind ca am alte alternative si nu ma omor dupa programul lor !...sau sa dau curs unei oferte de a accesa vre-un sit deocheat (ca-mi vin o groaza pe mail) !N-am nevoie,nu vreau, nu platesc ptr. prostii...in vecii vecilor ! >:)
Imi pare rau, Gor965, dar de data asta sunt de acord cu Osiris...Nu se compara HBO cu Infopescar TV sau PVTV. Mie si asa mi se pare foarte scump sportul asta....nu inteleg de ce nu se poate sa se ramana ca si pana acum? De ce nu recunoasteti ca, defapt, cineva s-a gandit ca s-ar putea scoate bani frumosi din treaba asta cu televiziunea si nu ca reprezinta in mod deosebit material didactic?
Nici eu nu platesc prostii iar daca ar fi sa platesc sa vad o emisiune pe infopescar si PVTV, de unde stiu ca nu platesc sa vad reluari? Chiar nu sunt "chitros" sau " unghie-n gat" dar una cate una se aduna si la sfarsitul lunii imi dau seama ca nu stiu pe ce se duc banii, daca si de posturile tv ne lipsiti atunci ce rost mai are....Nu ma intelegeti gresit, realitatea e ca banii se duc pe televizor, internet, telefon, carburant, mancare, intetinere si...din cand in cand pe pescuit.
Cu tot respectul, sper sa va mai ganditi cu tarifele astea.
MARIUS VINTILA
AVIATORS FISHING CLUB

gor965
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 5455
Membru din: 20 Noi 2007, 20:17
Localitate: Calarasi
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de gor965 » 28 Mar 2011, 18:54

Marius Vintila scrie: Imi pare rau, Gor965, dar de data asta sunt de acord cu Osiris...Nu se compara HBO cu Infopescar TV sau PVTV.
Pai si ce, eu am zis ca se compara ? Am spus ca am aceiasi reactie, de a refuza oferta lor ...ptr. ca intr-un timp foloseam decodoare pirat, iar acum gasesc orice film pe torenti inainte sa ajunga pe HBO !
Oricum , nu poti compara Infopescar cu cei 18000 de vizitatori unici lunar, cu HBO si cele nu stiu cate zeci ori sute de milioane de abonati lunar !...si inca si la ei filmele se repeta pe parcursul unei saptamani !
Marius Vintila scrie:...nu inteleg de ce nu se poate sa se ramana ca si pana acum?
Ptr. ca de 1 an, cei 3 (Victor,Florentin si Cosmin ) aduc bani de-acasa ca sa plateasca toata shandramaua si a devenit prea scumpa acum, ca s-o dea pe gratis !
Marius Vintila scrie: De ce nu recunoasteti ca, defapt, cineva s-a gandit ca s-ar putea scoate bani frumosi din treaba asta cu televiziunea si nu ca reprezinta in mod deosebit material didactic?
Deci hai sa ne intelegem...poti scoate bani, dar nu bani frumosi...tocmai ptr. ca e scump sa sustii o activitate de genul asta cu un public tinta mai putin numeros si foarte reticient la a da bani ptr. ceva ce inainte era gratis ! Unde mai pui ca ptr. legatura de net costurile sunt mai mari decat ptr. un abonat casnic iar jumatate din incasari la abonamente se duc la intermediari ! Incearca sa aflii ce echipament e necesar ptr. a putea oferii flux video pe net la 4000 de utilizatori unici pe zi si-o sa ai o imagine reala a sumelor investite pana acum (televiziunea n-a produs nimic cat timp a fost la liber) !
Marius Vintila scrie:Nici eu nu platesc prostii iar daca ar fi sa platesc sa vad o emisiune pe infopescar si PVTV, de unde stiu ca nu platesc sa vad reluari?
Reluari sunt la orice televiziune mare (ProTv,Antena 1)...si aia au abonati si bani kklau ...iar televiziunile de profil ,F&H si PvTv dau si ei reluari la greu ptr. ca nu-si permit sa cumpere sau sa produca nonstop tinand cont ca au incasari cu mult mai mici decat alte televiziuni !
Marius Vintila scrie:Chiar nu sunt "chitros" sau " unghie-n gat" dar una cate una se aduna si la sfarsitul lunii imi dau seama ca nu stiu pe ce se duc banii, daca si de posturile tv ne lipsiti atunci ce rost mai are....Nu ma intelegeti gresit, realitatea e ca banii se duc pe televizor, internet, telefon, carburant, mancare, intetinere si...din cand in cand pe pescuit.
Cu tot respectul, sper sa va mai ganditi cu tarifele astea.
Nici dvs. sa nu ne intelegeti gresit...serviciul e optional, nu e impus ! Nu mai merge sa fie la liber , asta este...daca se poate autofinanta ,sau daca poate aduce proifit ptr. sit, inseamna ca ne facem bine treaba si lumea este multumita ! In final sa stiti ca ultimul cuvant il vor avea tot abonatii !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!

Imagine

Avatar utilizator
bujor marius
senior
senior
Mesaje: 200
Membru din: 04 Noi 2008, 03:12

Re: InfoPescar TV

Mesaj de bujor marius » 28 Mar 2011, 21:41

Victor Hodorog scrie:Am confirmarea de la cei cu sms-urile, serviciul cu plata pentru 6 luni si 12 luni prin sms va fi disponibil de saptamana viitoare.


e disponibil sau inca nu?

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”