InfoPescar TV

INFOPESCAR TV

Moderator: Qnyx

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 23:21

quartz- problema cu intreruperile se remediaza. Cu ce user te-ai inregistrat ca plata...ca nu te regasesc pe liste?

darius: am scris mai sus ca in meniul utile se gaseste programul pvtv pe toata saptamana, in curand va aparea si programul infopescar tv. Aspectele contractuale se regasesc in term &cond in momentul in care alegi sa faci o plata.

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 16 Mar 2011, 23:33

alin81 scrie:Nu vreau sa fiu rautacios dar sincer mie mi-se pare exagerat 3 €/30 zile pentru un singur program(PV-TV este preluat).Dar fiecare isi stie cheltuielile,depinde si cati abonati vor fi si multe altele.
doar doua explicatii:
Pvtv este preluat doar de site-ul nostru in toata Romania deoarece preluarea lui ne-a costat vreo 8000 de euro.
Mai mult de jumatate din taxa de 3 eur ramane la operatorii de telefonie etc.

Repet, nu este nimeni obligat sa se aboneze, este un serviciu aditional acestui site, care timp de peste un an a fost gratuit.

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de florentiniuga » 17 Mar 2011, 00:06

darius123 scrie:...Sunt multe site-uri care transmit in continuare gratis, si daca platim.....trebuie sa avem certitudinea, ca televiziunea Dvs., o sa ne ofere ceva in plus.
Poate nu va dati seama dar ati pus punctul pe i chiar atunci cand ne-ati numit "televiziunea". Restul la care v-ati gandit nu transmit nimic. Sunt doar niste fisiere ca pe youtube pe care le puteti vedea cand intrati pe acele site-uri care se autointituleaza televiziuni. Asta nu implica niciun efort financiar. Orice copil poate face un site gazduit gratuit pe un webhost, pe care isi pune cateva filmulete sau nici macar atat, doar link-uri catre filme puse gratuit pe alte site-uri. Se poate numi televiziune?
Eu mi-am dorit cel mai mult ca Infopescar sa ramana accesibil gratuit dar solicitarile din ce in ce mai crescute, atat ale utilizatorilor cat si cele tehnice, ne-au adus in imposibilitatea de a mai putea sustine cheltuielile de functionare. Cu ajutorul acestei solutii de finantare vom putea, speram in scurt timp, sa eliminam toate nemultumirile legate de problemele tehnice, sa oferim un serviciu garantat calitativ si in special sa avem un continut informativ cat mai bogat si variat. Sper ca eforturile noastre in acest sens, in ceea ce priveste site-ul, sunt evidente.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
darius123
senior
senior
Mesaje: 178
Membru din: 21 Iun 2009, 23:02

Re: InfoPescar TV

Mesaj de darius123 » 17 Mar 2011, 11:32

Am inteles.Am sa imi fac si eu cont in viitorul apropiat.Tocmai ca asta este de apreciat, sa aveti transmisiune in genul unul post de televiziune, cu emisiuni standard, care sa fie saptamanale si sa aiba o tema stabilita.Ar fi frumos sa faceti si transmisiuni live la anumite evenimente mai speciale.Eventual, ziua sa fie transmisia in premiera si noaptea sa fie reluare pentru cei care nu au putut viziona emisiunle pe timp de zi.Eventual sa fie anumite intervale orare stabilite pe tipuri de emisiuni.De exemplu, 2 ore sa fie emisiuni care sa aiba aceiasi tema, acelasi stil de pescuit.Dupa sa urmeze alte 2 ore, cu alta tema.Sa nu fie emisiuni amestecate.Multe emisiuni cu ateliere si prezentare echipament.Eu va doresc bafta in ceea ce faceti si fire intinse tuturor.

Avatar utilizator
krapul30
membru activ
membru activ
Mesaje: 83
Membru din: 03 Dec 2007, 13:26

Re: InfoPescar TV

Mesaj de krapul30 » 17 Mar 2011, 12:03

prin sms merge si de pe cartela??????? sau doar abonament
Marian Ionescu

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 17 Mar 2011, 12:52

in mod normal merge si de pe cartele daca exista credit suficient.

Avatar utilizator
Quartz
junior
junior
Mesaje: 6
Membru din: 11 Noi 2010, 09:14

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Quartz » 17 Mar 2011, 14:37

In atentia d-lui Hodorog
Pai cum sa nu ma gasiti pe lista..... :-?
Se poate asa ceva?
Am platit prin sms deocamdata pe o luna, sa vad cum va fi.....
Cu stima Vasile

Avatar utilizator
florentiniuga
Master Admin
Master Admin
Mesaje: 4649
Membru din: 19 Noi 2007, 22:04
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de florentiniuga » 17 Mar 2011, 15:34

darius123 scrie:Am inteles.Am sa imi fac si eu cont in viitorul apropiat.Tocmai ca asta este de apreciat, sa aveti transmisiune in genul unul post de televiziune, cu emisiuni standard, care sa fie saptamanale si sa aiba o tema stabilita.Ar fi frumos sa faceti si transmisiuni live la anumite evenimente mai speciale.Eventual, ziua sa fie transmisia in premiera si noaptea sa fie reluare pentru cei care nu au putut viziona emisiunle pe timp de zi.Eventual sa fie anumite intervale orare stabilite pe tipuri de emisiuni.De exemplu, 2 ore sa fie emisiuni care sa aiba aceiasi tema, acelasi stil de pescuit.Dupa sa urmeze alte 2 ore, cu alta tema.Sa nu fie emisiuni amestecate.Multe emisiuni cu ateliere si prezentare echipament.Eu va doresc bafta in ceea ce faceti si fire intinse tuturor.
Multumim, o sa tinem seama de sugestiile dumneavoastra. In mod cert vor exista transmisiuni live.
Ne intalnim si pe Facebook

Imagine

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 18 Mar 2011, 01:11

PREMII SI TOMBOLE la abonamentele INFOPESCAR TV

http://www.infopescar.tv/forum/post102090.html#p102090

Avatar utilizator
sahuganyaosi
utilizator
utilizator
Mesaje: 12
Membru din: 07 Dec 2009, 18:55
Localitate: Bucuresti
Contact:

Cel mai tare banc

Mesaj de sahuganyaosi » 18 Mar 2011, 20:30

Este acela de sa-ti dai toate datele personale :))inclusiv cele de la card :))
:lol: super tare :lol:

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


nici o problema pe urma ajungi asa => ~x( ~x( ~x(

Info Pescar TV pe bani cand voi dati intr-o saptamana de cel putin 10 ori aceeasi emisiune :-q :-q

Cati veti da circa 80 RON pe an sa vedeti o emisiune de cel putin 10 ori pe saptamana ? :-?
Stima si fire intinse

Avatar utilizator
sorin1362
Veteran
Veteran
Mesaje: 2053
Membru din: 03 Feb 2009, 00:06

Re: Cel mai tare banc

Mesaj de sorin1362 » 18 Mar 2011, 21:22

sahuganyaosi scrie:Este acela de sa-ti dai toate datele personale :))inclusiv cele de la card :))
:lol: super tare :lol:

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


nici o problema pe urma ajungi asa => ~x( ~x( ~x(

Info Pescar TV pe bani cand voi dati intr-o saptamana de cel putin 10 ori aceeasi emisiune :-q :-q

Cati veti da circa 80 RON pe an sa vedeti o emisiune de cel putin 10 ori pe saptamana ? :-?
Pai nu te obliga nimeni sa faci abonament, daca e asa cum zici. Interesant ca si cei de la HBO, Cinemax, CineStar, etc., dau filme in reluare la greu. :-? . Ma gandesc sa le spun si eu alora de la televiziunea prin cablu un cel mai tare banc. ;) . Da mi-e ca le-am dat deja toate datele personale ... aiaiai...ce greseala. :(( Pfff ...pai si la BCR, cand am facut imprumut... #-o ... chiar si aia de la evidenta populatiei au datele mele personale ~x( Cred ca sunt un om nenorocit ... :( Si cand te gandesti ca puteam ramane un John Doe ...
"O zi în care nu ai râs, este o zi pierdută." Charlie Chaplin

Avatar utilizator
Victor Hodorog
senior
senior
Mesaje: 379
Membru din: 08 Aug 2008, 07:48
Contact:

Re: InfoPescar TV

Mesaj de Victor Hodorog » 18 Mar 2011, 21:34

Cel mai tare banc e ala sa nu fi folosit niciodata cardul pt o plata online ca sa vezi ca asa se procedeaza in lumea civilizata, si apoi sa faci bascalie de asta... :-/

daca ai curiozitati numara emisiunile in reluare de la alte posturi...

mai crunt este ca te uiti un an aici la emisiuni si acum cand altii nu mai pot sustine financiar acest serviciu care costa, tipic romaneste, ignori orice explicatie data mai sus ca sa nu o zic pe aia cu palma de rahat.
Serviciul este optional pe acest site, cine nu doreste nu plateste...nu obligam pe nimeni cu nimic.
Apropos a avut cineva curiozitatea sa vada ca premiul garantat la abonarea pe o perioada de 6 luni depaseste cu cativa euro pretul abonamentului?

Avatar utilizator
Amstel
Veteran
Veteran
Mesaje: 683
Membru din: 13 Apr 2009, 16:58

Re: Cel mai tare banc

Mesaj de Amstel » 18 Mar 2011, 22:19

sahuganyaosi scrie: Cati veti da circa 80 RON pe an sa vedeti o emisiune de cel putin 10 ori pe saptamana ? :-?
Eu >:D< . Adica dau 80 de roni pe un kil de bile pe care il arunc in apa in cateva minute si nici macar nu stiu daca o sa prind vreun peste cu/la ele :) si nu dau 80 roni pe un abonament de 12 luni la o e-televiziune cu program 24 din 24, chiar daca mai repeta emisiunile, dar care vine cu o gramada de info utile si e si ..."umbrela de vreme rea".. sau tine loc de "gura sobei" ??!!!

Avatar utilizator
pescar orhei
senior
senior
Mesaje: 273
Membru din: 21 Apr 2010, 09:10

Re: Cel mai tare banc

Mesaj de pescar orhei » 18 Mar 2011, 22:32

sahuganyaosi scrie:Este acela de sa-ti dai toate datele personale :))inclusiv cele de la card :))
:lol: super tare :lol:

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


nici o problema pe urma ajungi asa => ~x( ~x( ~x(

Info Pescar TV pe bani cand voi dati intr-o saptamana de cel putin 10 ori aceeasi emisiune :-q :-q

Cati veti da circa 80 RON pe an sa vedeti o emisiune de cel putin 10 ori pe saptamana ? :-?
Stimate domn, de unde atata rautate in postarea dumneavoastra?

Avatar utilizator
cezar100
utilizator
utilizator
Mesaje: 39
Membru din: 14 Noi 2009, 23:06

Re: InfoPescar TV

Mesaj de cezar100 » 18 Mar 2011, 23:16

din pacate omul are 110 % dreptate in fiecare zi cam la aceleasi ore sunt aceleasi emisiuni, le mai umple din cind in cind de la prietenul Matrix, si un pic de la F&H ,dar in rest cu eternul si enervantul Gigi Stefan emisiuni de cind era bunica fata ,si cum prinde Georgigca fitofagi la bomba ! NU MERITA ACESTE EMISIUNI NICI UN BAN .EVENTUAL AR TREBUI SA NE DE-A EI BANI CA SA NE UITAM LA ACELEASI EMISIUNI!!! again end again

Scrie răspuns

Înapoi la “Video live”